5 Adımda Yılbaşı Hediyesi!

29 Aralık 2017

2017’nin sona ermesine sayılı günler kaldı, yeni yıl tüm heyecanıyla kapıda! 2018’e güzel bir başlangıç yapmak için rengarenk ve birbirinden çeşitli ürünlerse Karakter Dükkanı’nda. Peki, yeni yıla harika bir sürprizle girmek için en uygun hediyeye nasıl karar vereceğiz? Gelin, pek çok seçenek imkanıyla, dilediğiniz bütçeye göre sevdiklerinizi mutlu etmek için 5 adımda yılbaşı hediyemizi seçelim:

Sayfa üzerinde ana sayfada yer alan en güzel çocuk hediyesi kategorisi, çocukların yaşlarına, ilgi alanlarına, ürünlerin özelliklerine ve fiyat aralığına göre sınıflandırılarak bize en uygun ürünü seçmemizde yardımcı oluyor.

  1. Hediyeyi Kime Alıyoruz?

Adım: Hediye alacağımız kişinin yaş aralığını, ilgi alanını, en çok hangi renkleri tercih ettiğini, hangi tür oyunlarla ya da aktivitelerle ilgilendiğini belirleyelim. Pek çok çeşit arasından nasıl bir ürün aradığımıza karar vermemizde en belirleyici nokta, hediye alacağımız kişinin ilgi alanlarına hitap etmektir.

 Kime Hediye Alıyoruz

 

  1. Bütçemiz Ne Kadar?

Adım: Hediye için ne kadar bütçe ayıracağımızı belirleyelim. Orijinal lisanslı ürünleri en uygun fiyatlarıyla bulabileceğiniz Karakter Dükkanı’nda yılbaşına özel olarak ürünler, ayırdığınız bütçe için fiyat aralıklarına göre ayrılmıştır. Ayrıca 75 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

 Yılbaşı Marvel Hediyeleri

  1. Nereden Başlıyoruz?

Sayfa üzerinde Yılbaşı kategorisini seçelim. Burada fiyat aralığına göre sınıflandırılmış hediye paketlerinden birini, belirlediğimiz bütçe aralığına göre seçelim. Yılbaşı kategorisinde ayrıca ilk adımda belirlediğimiz kişisel ilgi alanları ve renk tercihlerine göre kız ve erkek olmak üzere iki farklı kategori daha yer almaktadır. Bunun yanı sıra hedef kitlenin yaş aralığı da ürünlerin özellikleriyle doğrudan ilgili olduğundan, yaşa uygun hediyeyi seçebilmemiz için ayrı bir kategori oluşturulmuştur.

Yılbaşı Hediyeleri

  1. Hangi Karakter?

Adım: İlgi alanı, fiyat aralığı ve yaşa göre belirlenen kategorilerden uygun olanı belirledikten sonra sıra karakter seçimine geldi. Barbie oyuncakları, Niloya, Karlar Ülkesi, Harika Kanatlar, Star Wars, Minnie Mouse, Arabalar ve daha pek çok karaktere ait oyuncak, aksesuar, kostüm, çanta, defter, kalem ve kişisel ürünü burada istediğimiz kriterlere uygun olarak bulmak mümkün. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi almak ve yakından yardım almak için çevrimiçi yardım hizmeti sayesinde canlı destek alabilirsiniz.

 Noel Baba Hediyeler

  1. Hediyemiz Hazır!

Adım: Seçtiğimiz ürünü “Sepete Ekle” butonuyla alacağımız ürünler listesine kaydettikten sonra ödeme adımına geçebiliriz. Hızlı kargo hizmeti sayesinde yeni yıl gelmeden sürpriz hediyelerimizi hazırlayalım!

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.