x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Oyuncak Arabalar Oyuncak Uçaklar İtfaiyeci sam oyuncakları Oyuncak Kamyon Kepçe
Oyuncak Uzay gemisi maket thomas ve arkadasları oyuncak tren oyuncak motorsiklet Oyuncak Arabalar

OYUNCAK ARAÇLAR

Toplam 286 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

OYUNCAK ARAÇLAR:

Yıllar boyunca, erkek çocuklarının ev favori oyuncakları oyuncak arabalardır. Sadece oyuncak arabalar mı? Birçok erkek çocuğu için oyuncak tren, oyuncak kamyon ya da oyuncak uçak ya da oyuncak kepçesi de en önemli oyuncakları arasındadır. Bu arada, itfaiye araçları da çok ilgilerini çeker. Karakterdukkani.com olarak sizler için birçok farklı oyuncak araçları bir araya getirdik. Bu oyuncak araçlar ile çocuklar hayal ettikleri yerlere oyuncak araba ile gidebilir, ellerinde uçak ile hayal ettikleri ülkelere uçabilir. İtfaiye araçları ile yangınları söndürip, sevdiklerini kurtarabilir. Oyuncak treni saatlerce döndürüp, trenin düdüğünü çalıp, çok zevk alabilir. Oyuncak kamyonu ya da kepçesi ile istediği inşaatı yapabilir ve de bir yandan da farklı inşaat aletlerini tanıyabilir.

Oyuncak araçları çoğunuzun yaşına göre tercih etmenizde fayda var. Daha emekleyen bebeklere, emekleme arkadaşı olan, bas gitsin araba tercih edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz ilk yaşlarında ise, daha çok sadece itmeli, ya da bırak gitsin tarzı araçları alabilirsiniz. Eğer çocuğunuz biraz daha büyük ise daha fonksiyonlu arabalar tercih edebilirsiniz. Kumandalı, sesli, farklı düğmeleri olan, farklı manevralar yapabilen araçlar onu daha çok eğlendirebilir. Çocuğunuz 5 yaş civarı ve üzerindeyse, artık çok daha sofistike uçaklar, helikopter, tren ya da oyuncak iş makinaları ilgisini çekecektir. Böylece hangi yaşta olursa olsun, bu araçlar ile hem çok eğlenip, hem de hayal gücünü geliştirebilir.

Karakterdukkani.com olarak sizler için sevdiğiniz çizgi karakterin birçok farklı oyuncak araçlarını bir araya getirdik. Böylece çocuğunuz hem sevdiği çizgi karakter ile zaman geçirip, hem de bir yandan araç kullanmanın keyfini yaşabilir. Küçük yaştaki erkek çocuklar için en iyi araçlar Harika Kanatlar oyuncak uçakları, İtfaiyeci Sam oyunakları ve Şimşek Mekkuin arabaları diyebiliriz. Eğer 4 - 5 yaş üzeri erkek çocuk ise, Transformers arabaya dönüşen robotları, Batmobile, Maisto Marvel arabalarını ya da Star Wars uzay araçlarını tavsiye edebiliriz. Kız çocukları da My Little pony arabaları ile minik My little ponu midillilerini taşıyabilir ve hoş zaman geçirebilir. 

Artık sevdiğiniz çizgi karakterin oyuncak araba ve araçlarını dükkan dükkan aramanıza gerek yok, Karakterdukkani.com hepsini sizin için tek bir sayfada bir araya getirdi. Hatırlatalım, tüm Karakter Dükkanı ürünleri lisanslı, denetlenmiş üreticilerin orijinal lisanslı ürünleri. Üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.