Barbie Bebek Galaksi Prensesi Hareketli Sesli Işıklı

Kargo Ücreti 7,99 TL
79,90 TL
62,95 TL
%21
Aynı Gün Kargo
0212 227 60 40
0530 471 36 94
0212 227 60 40
0530 471 36 94
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Barbie Bebek Galaksi Prensesi Uzay Macerası DLT23

  Barbie bebek sesli, hareketli ve ışıklıdır. 5 sesli , 3 Renkli Işıklı, Uçar gibi hareketli

   

  Ürün Özellikleri:

  Barbie Uzay Macerası filminden gelen bu Galaksi Prensesi bir harika! Parlak yıldızlar ve renkli karakterlerle dolu galakside seyahat ederken Barbie ve arkadaşlarına katıl. Harekete hazırlanmak için bebeğin gümüş rengi botlarını çıkarılabilir uçan kaykaya geçir. Üç renkli ışıkları (pembe, kırmızı ve mavi) ve beşten fazla farklı sesi bebeği uçar kaykay üzerinde hareket ettirerek aktifleştir. Farklı hareketler farklı etkiler doğurur. Böylece gerçekten uçan kaykayda gidiyormuş gibi görünür! Ürünle gelen döner halkayı bebeğin arkasına bağla ve bebeğin 360 derecelik hareketler yaptığını görmek için bunu kullan. Oynayan dizler bebeğin esnekliğini ve hareket olanaklarını artırır. Filmden en sevdiğin sahneyi yeniden yarat ya da hayallerinin seni uçurmasına izin ver!

  Orjinal ve lisanslı üründür.

  Yaş: 3 yaş çocuklar için uygundur.

  Ölçüleri: 

  En: 25,5 cm

  Boy: 32,5 cm

  Derinlik: 7,0 cm

  Barbie Bebek Hareketli Sesli Işıklı Sally Kimdir?

  Barbie’nin uzay temalı filmi olan ve yaşadığımız yerden çok uzak bir galakside geçen Barbie: Uzay Macerası filminde çok farklı bir dünya var. İnsanlar uçan kaykaylarına binip havada süzülebiliyorlar. Filmin mor saçlı, esmer tenli karakteri Sally de bir kaykaycı, hem de en hızlılarından. Bu hızı ve farklı kişiliği ona büyük bir ün sağlamış; gezegende onu tanımayan neredeyse yok! Kaykayıyla uçmaya bayılan Sally, artistik hareketleri ve hızıyla onu görenleri şaşırtmayı seviyor.

  Galakside her şey yolunda giderken bir gün çok garip bir olay meydana gelir; yıldızlar artık eskisi gibi parlamamaya başlar. Bu, büyük bir sorun olduğu anlamına gelir ve bu nedenle galaksi kralı, çok seçkin gençlerden oluşan bir ekibi yıldızları kurtarmak için göreve davet eder. İçlerinde Barbie’nin de bulunduğu bu ekipte elbette yetenekli Sally de vardır.

  Galaksinin en önemli görevine davet edilen bu gençler için kraliyet sarayında bir balo düzenlenir. Bu baloya Sally de katılır. Gece elbisesini giyen Sally çok güzel görünmektedir ve her zaman olduğu gibi salondakileri de etkiler. Gece elbisesi giymesi onu durduramaz, yine her zamanki kadar rahat ve hızlıdır. Kral için kaykayıyla artistik hareketler yapar ve böylece kralın takdirini kazanır. Sally, baloda Barbie ile de tanışır. Hızlı hareketleri ile gözle takip edilmesi neredeyse imkansızdır ve bu hızıyla Barbie’yi de şaşırtır. Barbie, Sally’nin yetenekleri takdir eder ve onun gibi olmak ister.

  Barbie ile Sally başlarda çok yakın arkadaş olamazlar fakat filmin ilerleyen dakikalarında, göreve gittiklerinde aralarındaki ilişki güçlenir. Başlarda baskın bir karaktere sahip olan ve zaman zaman fevri davranışlarda bulunan Sally, filmin ilerleyen sahnelerinde yumuşar. Öyle ki, Barbie’nin görevden atıldığı sahnede Barbie’yi savunur ve onun ne kadar iyi bir lider olacağından bahseder. Filmin sonunda Sally ile Barbie bebek çok yakın arkadaş olurlar.

  Hareketli Sally Bebek ile Nasıl Oyunlar Oynanır?

  Galaksinin bu hızlı kaykaycısı Sally bebek ile sen de artistik hareketler yapabilirsin. Sally’nin kaykayını ayaklarına tak ve filmdeki sahneleri canlandırmaya başla. Örneğin, antrenman sahnesini veya zorlu göev sahnelerini canlandırabilirsin. Sally, galaksideki en popüler kaykaycı. Onu uçan kaykayıyla uçurabilir, en güzel Barbie oyunlarını Sally bebek ile oynayabilirsin. Üstelik, hareket kolaylığını sağlamak için Sally’nin bacakları esniyor.

  Hareketlerine göre farklı sesler ve ışıklar çıkaran Sally bebek, en güzel Barbie oyuncakları arasında yerini alıyor. Mor saçlı Sally ile sen de uzay macerasını evinde yaşayabilirsin.

  Cinsiyet: Kız

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.