x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası

BARBİE DENİZ KIZI (DENİZKIZI) OYUNCAK BEBEK

Karne İndirimi

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

BARBİE DENİZ KIZI OYUNCAKLARI

Barbie bebek, bundan uzun zaman önce hayatlarımıza girdi ve birçok şekilde karşımıza çıktı. Gelin Barbie Dreamtopia bebeklerini Barbie Türkiye sayfasında keşfedelim! Kimi zaman bir prenses oldu, kimi zaman bir peri, kimi zaman ise bir moda ikonu. Denizkızı olarak da karşımıza çıkan Barbie’nin denizkızı oyuncakları ise en güzel Barbie bebekler arasında yerini alıyor. 

Bu güne kadar Barbie’nin denizkızı olarak maceralarını anlatan birkaç film çıktı. Bunlardan ilki, 2006 yılında çıkan Barbie Mermaidia Yolculuğu oldu. Barbie’nin bir deni kızı olarak okyanusta yaşadığı maceraları anlatan bu film, aslında daha önceki bir filme, kanatları olmayan peri kızı Elina’ya dayanıyor.

Kanatları olmayan peri Elina, birçok macera yaşıyor ve sonunda bir çift kanada sahip oluyor. Mermaidia Yolculuğu filminde ise Elina’nın arkadaşı, okyanus prensi Nalu kaçırılıyor ve tutsak oluyor. Ana karakter Elina da prense yardım etmek için okyanusun dibine doğru bir maceraya açılıyor. Bu macera için kanatlarını feda etmek zorunda kalan Elina, bir denizkızına dönüşüyor.

Kızların çok sevdiği bir film olan Barbie Mermaidia Yolculuğu filmindeki bütün bu sahneleri denizkızı bebekleri ile canlandırmak mümkün.

Barbie’nin deniz kızı temalı bir başka filmi ise Barbie Deniz Kızı Hikayesi. 2010 yılında gösterime çıkan bu film, ilk modern Barbie filmi.

Deniz Kızı Hikayesi filmi ise tutkulu bir sörfçü olan Merliah Summers’ı anlatıyor. Merliah, bir gün denizde yaşadığı olay üzerine su altında nefes alabildiğini, ve yunus balıklarını anlayabildiğini fark ediyor.

Merliah yaşadığı bu olayı büyükbabasına anlatıyor ve ondan inanamayacağı bir cevap alıyor: Merliah bir yarı denizkızıdır.

Konuşabilen yunus balığı Zuma onun bacakları olan bir denizkızı olduğunu onaylıyor ve annesinin okyanus kraliçesi olduğunu söylüyor. Okyanus halkının başı büyük derttedir ve bu yüzden Zuma, Merliah’tan yardım istiyor.

Merliah, iki bacağı olan bir denizkızıdır ve bu yüzden okyanusta ona bacaklarını saklayabileceği bir kıyafet veriliyor. Merliah, bu kuyrukla okyanusun derinliklerinde bir maceraya atılıyor ve sonunda okyanus halkını kurtarmayı başarıyor. Bu başarısı için ona istediği zaman denizkızı olabileceği, istediği zaman ise insan formuna dönüşebileceği sihirli bir kolye veriliyor.

Barbie’nin bir denizkızı olarak serüveni bu şekilde.

Bu filmlerden esinlenilerek yapılmış birbirinden güzel ve havalı Barbie oyuncakları var. Denizkızı görünümüyle kızları büyüleyen Barbie, kuyruklarından ışık bile saçabiliyor.

Kızlar Barbie denizkızı  oyuncaklarıyla ister filmlerdeki sahneleri canlandırabiliyor, isterlerse de hayal güçlerini kullanıp bu bebekleri bambaşka konseptlerde kullanabiliyorlar.

Denizkızı koleksiyonu yaparak Barbie bebekler arasında bir “Denizkızı Güzellik Yarışması” yapmak bile mümkün.

Bazı denizkızı setleri birbirinden farklı Barbie aksesuarları ile birlikte geliyor. Bu aksesuarlarla Barbie giydirme, süsleme gibi aktiviteler yapan kızlar isterlerse bebeklerine balık kuyruğu, isterlerse de peri kanadı takabiliyorlar. Böylece çocuklar hayal güçlerini özgürce kullanabiliyorlar.

Karakter Dükkanı’nda her zaman en güzel Barbie oyuncakları bulunmakta. Deniz kızı tutkunu kızlar için birbirinden farklı Barbie bebeğe Karakter Dükkanı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Karakter Dükkanı sizleri her zaman en uygun Barbie fiyatları ile karşılıyor.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.