x
0212 227 60 40 Destek Hattı

BARBİE DREAMTOPİA OYUNCAKLARI

Karne İndirimi

1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Barbie Dreamtopia Bebekleri

Barbie bebek, bugüne kadar sevenlerini maceradan maceraya sürükledi. Kimi zaman bir peri kızı oldu, kimi zaman ise bir denizkızına dönüşüp okyanusun derinliklerine daldı. Barbie’nin en yeni macerası ise Dreamtopia, yani Hayaller Ülkesi. Gelin Barbie Dreamtopia bebeklerini Barbie Türkiye sayfasında keşfedelim!

Barbie’nin bu maceraya atılmasını sağlayan kişi ise küçük kız kardeşi Chelsea. Hayaller Ülkesi, Chelsea’nin hayal görerek uykusunda düşlediği sihirli bir dünya. Bu sihirli dünyada uçabilen prensesler, şekerden yapılma bulutlar ve daha nice sihirli şeyler var.

Chelsea’nin hayali olan bu Hayaller Ülkesi’nde Barbie, kız kardeşi Chelsea ve küçük köpekleri Honey, maceradan maceraya koşuyorlar. Ülke, Chelsea’nin hayal gücü ile yapıldığı için burada her şey mümkün ve hiçbir şey anormal değil.

Hayaller Ülkesi Dreamtopia’da farklı krallıklar bulunuyor. Bunlardan birincisi Gökkuşağı Krallığı. Gökkuşağı Krallığı, bulutların üzerine kurulmuş, müzik ve sayısız renk içeren bir dünya. Bu dünyada denizkızları gökkuşaklarının içerisinde yüzebiliyorlar. Gökkuşağı Krallığı’nda küçük prensesler bulunuyor ve bu prenseslerin lideri ise Barbie. Barbie, dilerse bir denizkızına dönüşebiliyor.

Gökkuşağı Krallığı’ndan esinlenilerek yapılmış Barbie oyuncakları da bulunmakta. Bu Barbie bebekler, tıpkı Hayaller Ülkesi’nde olduğu gibi diledikleri an bir peri kızına veya bir denizkızına dönüşebiliyorlar.

Hayaller Ülkesi’nde farklı krallıkların bulunduğunu söylemiştik. Bir diğer krallık ise Muhteşem Saçlar Krallığı. İsmi kadar sıra dışı olan bu krallıkta yaşayan insanların saçları çok çabuk uzuyor ve her zaman harika görünüyor. Buradaki bütün prenseslerin saçları dizlerine kadar uzun geliyor.

Muhteşem Saçlar Krallığı macerasında ise Barbie, ormanda yaşayan prenseslerin en büyüğü ve herkesin örnek aldığı bir prenses. Harika görünen saçlarıyla sihir yapabilen Barbie, dilerse saçlarını bir boya paketi gibi de kullanabiliyor. İstediği an yeni saç modelleri yaratan Barbie büyüleyici gözüküyor.

Tıpkı Gökkuşağı Krallığı gibi Muhteşem Saçlar Krallığı’ndan esinlenilerek yapılan oyuncak bebekler de mevcut. Bu bebeklerin en büyük özelliği ise saçlarının çok uzun ve rengarenk olması, tıpkı seride olduğu gibi. Muhteşem saçlarıyla bu oyuncaklar, en güzel Barbie bebekler arasında.

Barbie Dreamtopia, yani Hayaller Ülkesi, Barbie ve kardeşi Chelsea’nin atıldığı en sıra dışı macera. Bu maceradan esinlenilerek yapılan birçok Barbie oyuncak seti bulunmakta. Bu oyuncaklar, tıpkı serideki gibi rengarenk giyinmiş ve çeşitli Barbie aksesuarları ile geliyorlar.

Kızlar Dreamtopia bebeklerini toplayarak en güzel Barbie oyunlarını oynuyorlar. Diledikleri gibi süsleyebilecekler bu Barbie bebekler ile kızlar güzellik yarışması, çay partisi, dans partisi gibi birçok oyun oynayabilir, dilerlerse Hayaller Ülkesi’nin senaryosunu baştan yazıp rol yapma oyunları da oynayabilirler.

Hayaller Ülkesi’nde hiçbir sınır yok, kızlar da sınırlara takılmadan diledikleri oyunları Dreamtopia oyuncakları ile oynayabilirler.

Karakter Dükkanı’nda en yeni ve orijinal Dreamtopia oyuncaklarına sahip olabilirsiniz. Sizleri her zaman en uygun Barbie fiyatları ile karşılayan Karakter Dükkanı’nda çocuğunuzun en beğendiği oyuncaklara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.