x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası

                                                                        BARBİE FASHİONİSTAS - BARBİE İLE GÜZELLİK ve MODA

Karne İndirimi

1 2
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

BARBİE FASHIONISTAS BEBEKLERİ ve BARBİE BÜYÜLEYİCİ PARTİ BEBEKLERİ:

Çocuklar için moda deyince şüphesiz akla gelen ilk şey Barbie bebek. Çünkü Barbie, göz alıcı aksesuarlarıyla, birbirinden tarz kıyafetleriyle ve büyüleyici güzelliğiyle uzun zamandır hayatlarımızda yer alıyor. Bu güne kadar yüzlerce, belki de binlerce farklı Barbie kıyafetleri ve aksesuarları üretilmiş durumda.

Kızlar, küçük yaşlardan beri modaya ve tasarımlara ilgi duyarlar. Çocukların bu ilgisi karşılığında Barbie, Fashionistas serisini çıkardı. Fashionista, İngilizce’de moda tutkunu anlamına geliyor. Barbie Fashionistas serisinin en büyük özelliği, bebeklerin her birinin farklı görünüşe ve tarza sahip oluşu. Her bebek, farklı Barbie elbiseleri ve aksesuarları ile donatılıyor ve böylece her biri farklı bir stile ve görünüşe sahip oluyor.

Klasik sarı saçlı Barbie bebeğin dışında kızıl saçlı, siyah saçlı, kahverengi kıvırcık saçlı birçok farklı bebek bulunuyor ve her biri kendine özgü görünümüyle kızların ilgisini çekiyor. Küçük moda tutkunlarımız da kendilerine yakın gördükleri bebeklere sahip olabiliyorlar.

Barbie Fashionistas bebeklerinin önemli bir özelliği ise, bebeklerin vücut yapılarının da birbirinden çok farklı olması. Bazı bebekler çok ince belli olurken, bazılarının beli ise diğerlerinden daha kalın olabiliyor. Bu bebeklerin boyları, kiloları ve yüz şekilleri de birbirinden çok farklı olabiliyor. Böylece her Fashionistas bebeği her özelliğiyle kendine özgü. Kızlar bu özellikleri göz önünde bulundurarak kendileri için en güzel Barbie bebekleri seçebiliyorlar. Gelin Barbie Dreamtopia bebeklerini Barbie Türkiye sayfasında keşfedelim!

Her biri farklı özelliklere sahip olan bu Barbie bebekleri kızlar koleksiyon yapabilir vebirbirinden farklı hikayeler üretebilirler. Barbie bebekleri ile dans etmeye, alışverişe gittiklerini hayal ederek rol yapma oyunları oynayan kızlar hem kaliteli zaman geçiriyor, hem de hayal güçlerini kullandıkları için kızların yaratıcılık becerileri gelişiyor.

Barbie Fashionistas bebekleri kıyafetlerinin yanında küpe, kolye gibi tamamlayıcı aksesuarlar ile geliyor ve hepsi birbirinden şık gözüküyor. Bu Barbie bebekler ile her türlü oyunu oynamak mümkün. Göz alıcı kıyafetler giyen Barbie bebekler ile kızlar ister çay partisi, ister doğum günü partisi verebilirler. En sevdikleri görünümdeki Barbie bebekleri biriktirerek kızlar kendi koleksiyonlarını oluşturabilirler.

Kızlar, çizginin dışına çıkarak kendi tarzlarını yaratmaya ve üretmeye bayılırlar. Birçok kızın, oyuncak bebeği için elleriyle elbise diktikleri bile olmuştur. Barbie Fashionistas oyuncakları ile kızların oyuncak bebeklerini özgürce süsleyebileceklerini biliyor muydunuz?

Barbie, kızların modaya yön vermelerine olanak tanıyor ve sunduğu birçok oyuncakla kızlara kendi elbiselerini üretme fırsatını sunuyor. Örneğin, Barbie Renk Atölyesi ile kızlar, Barbie elbiselerini dilediklerince boyayıp tasarlayabiliyorlar. Fashionistas bebeklerine kendi tasarladıkları kıyafetleri giydirebiliyor, Barbie’nin Pembe Gardırobu ile gelen birbirinden farklı Barbie aksesuarları ile de farklı stiller yaratabiliyorlar.

Barbie, moda tutkunu her kız için farklı seçenekler sunuyor. Kızlara kendi modalarını yaratma imkanı veren Barbie oyuncakları el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirerek onların gelişimine katkı sağlıyor. Birer moda tasarımcısına dönüşen kızlar, dizayn becerilerini kullanarak üretmenin ve yeni şeyler ortaya çıkarmanın zevkini yaşıyorlar.

Kızların kaliteli zaman geçirmeleri kadar sağlıklı oyuncaklarla oynamaları da hayati önem taşıyor. Bu yüzden, Karakter Dükkanı’ndaki bütün Barbie oyuncakları orijinal ve lisanslı. Orijinal ve en uygun Barbie bebek fiyatları için Karakter Dükkanı’nı ziyaret edebilir, en güzel Barbie bebeklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Karakter Dükkanı’nda gönül rahatlığıyla yapabileceğiniz keyifli bir alışveriş sizi bekliyor.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.