x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası

Barbie Mutfak Seti

Karne İndirimi

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

BARBİE MUTFAK SETİ

Kız çocukların oynamaktan büyük keyif aldığı Barbie oyuncakları arasından en sevilen ve özellikle evcilik oynarken en çok tercih edilen oyuncak türleri Barbie Mutfak Seti ürünleridir. Çocukların Barbie bebekleri ile oynarken ihtiyacı olduğu çeşitli aksesuarları Barbie oyun setleri çeşitleriyle tamamalanabilir. Barbie mutfak setileri çeşitlerinde aklınıza gelebilecek tüm mutfak oyuncakları bulunur. Barbie çay setinden, Barbie makarna şefine bir çok evcilik oyuncağı vardır. Ayrıca sadece set olarak değil tüm mutfak ürünleri oyuncakları da bulunur. Bunlar Barbie buzdolabı, Barbie fırın olduğu gibi Barbie Şef Mutfak gibi komple bir mutfağı andıran ve kızların sanki gerçek bir mutfakta yemek yaptığını hayal edebilecek şeklindedir.

Kızların Barbie oyuncakları ile oynarken tüm kurguyu yaşatabilmeleri için evcilik oyunlarının daha gerçekçi olmasını sağlayacak bir çok ürün bulunur. Barbie pazar arabası ile alışverişe gitmesi kurgulanır, Barbie çamaşır makinesi ile çamaşırlarını yıkadığını hayal ettiği oyunları oynayabilie ya da bir çok çeşidi olan Barbie çay seti ile arkadaşları ile en güzel çay saatlerini düzenleyebilir.

Barbie hayranı olan herkesin ilgisini çekecek ve oldukça kullanışlı olan tüm Barbie mutfak oyuncakları ürünlerini bulabileceğiniz Karakter Dükkanı, orijinal ve lisanslı tüm Barbie oyuncakları ve tüm Barbie mutfak seti modellerini en uygun fiyata bulabileceğiniz tek adrestir.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.