x
0212 227 60 40 Destek Hattı

BARBİE OYUN HAMURU SETLERİ

Karne İndirimi

Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Barbie Oyun Hamuru ile Yaratıcı Aktiviteler

Oyun hamuru, şüphesiz tüm çocukların oynamaktan büyük keyif aldığı bir araçtır. Oyun hamurunun bu kadar heyecan verici olmasının sebebi ise, çocukların hayal güçlerini kullanarak oyun hamuruyla diledikleri şeyi hayata geçirebilecek olmalarıdır.

Barbie bebek hayatımızda uzun zamandan beri var. Çocuklar Barbie’yi bu kadar çok sevince, oyuncak şirketi sadece bebek değil, birçok farklı Barbie oyun seti üretmeye başladı. Barbie oyun hamuru da bunlardan biri.

Bu setlerden bazıları sadece Play Doh içerirken, bazıları birçok kalıp, kesme aleti ve çeşitli şekiller içeriyor. Böylece çocuklar hayallerindeki şekli oyun hamuruyla kolayca yaratabiliyorlar. Oyunlarına hayal gücü katan çocukların yaratıcılıkları gelişiyor.

Barbie oyun hamuru setleri ile çocuklar eğlenirken el becerilerini de geliştirirler.

Barbie’nin oyun hamuru setleri farklı türlere ayrılmış durumdadır. Örneğin, Barbie Oyun Hamuru Kek Seti veya Barbie Oyun Hamuru Dondurma Seti. Bu setlerin içinde gelen çeşitli araçlar ile oyun hamurundan dondurma veya kek şekilleri yapabiliyorlar.

Bu setler, zengin içeriğiyle çocukları eğlendirirken aynı zamanda onlara el becerilerini geliştirme olanağı da sunuyor. Çocuklar oyun hamuru setiyle sınırsızca üretebiliyorlar.

Ayrıca, oyun hamuruyla kek, dondurma gibi tatlılar yapan çocuklar, kendi hayallerinde mutfak hayatını da tecrübe etmiş oluyorlar. Böylece, bu oyun hamuru setleri onları gelecekteki hayatlarına hazırlayan bir simülasyon görevi de görüyor.

Oyun hamuru, çocuk gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle birçok öğretmen okulda öğrencilerden oyun hamuru ile oynamalarını ister, okulda oyun hamuru ile aktiviteler yaptırır.

Play Do, çocukların eğlenerek el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmeleri için en kolay araçtır. Oyun hamuru ile akla gelebilecek her şekli yapmak mümkündür. Dileyen oyun hamuru ile küçük insanlar yapabilir, dileyen bir koltuk, veya bir pasta. Oyun hamuru, hayal gücünü kullanmaya çok müsait bir oyuncaktır.

Çocuklar oyun hamuru ile oynarken aktif olarak düşünürler ve sürekli hayal güçlerini kullanırlar. Bu düşünme şekli de onlara eğlenirken üretme kabiliyeti ve yaratıcılık katar. Bu yüzden oyun hamuru kullanımı birçok öğretmen tarafından teşvik edilmektedir.

Çocukların el becerilerini geliştirmesi de en az yaratıcılık kadar önemlidir. Çocuklar oyun hamuru ile yapmak istedikleri şekilleri düşünüp üretirken, diledikleri şekli meydana getirmek farklı el becerileri de edinirler.

Barbie oyun hamuru seti ile çocuklar oklava, kalıp gibi farklı araçların nasıl kullanılacağını öğreniyorlar. Bu araçları kullanmak onlara gelişmiş el becerileri sağlıyor.

Oyun hamuru ile diledikleri şekli yapıp üretmenin tadına varan çocukların öz güvenleri de gelişiyor.

Bütün bu saydığımız sebeplerden ötürü, çeşit çeşit Barbie oyuncak seti arasından Barbie oyun hamuru setleri çocuklar için en faydalı ve eğlenceli setlerden biridir.

Çocukların oyun hamuru ile oynarken sevdiği karakteri yanında hissetmesi için Barbie oyun hamuru var. Bu yüzden Barbie temalı oyun hamuru, diğer sıradan oyun hamuru setlerinden oldukça farklı.

Çocukların oynarken her zaman orijinal ve lisanslı, kaliteli ürünlerle oynaması sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden Karakter Dükkanı’nda  gördüğünüz her şey orijinal ve lisanslı ürünlerden oluşur.

Karakter Dükkanı’nda  birbirinden farklı Barbie oyun hamuru seti bulunuyor. Elbette hepsi  orijinal ve lisanslı. Bu yüzden bu oyun hamuru setlerini gönül rahatlığı ile çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

En güzel ve en yeni Barbie oyuncakları için Karakter Dükkanı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.