x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası
Barbie'nin Diğer Ürünleri

Barbie Video Oyunu Kahramanı

barbie uzay macerası

Barbie Dreamtopia Oyuncak

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Geçmişten günümüze barbie bebek hakkında bilinmeyenler


En Güzel Barbie Evleri Hangileridir?


Kızlar Neden Barbie Evlerine Bayılır?


En Güzel Barbie Oyuncakları Hangileridir?


Barbie Oyuncakları En Güzel Çocuk Yılbaşı Hediyesi


BARBIE OYUNCAKLARI ve BARBİE BEBEKLERİ

Toplam 295 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13

En güzel barbie evleri hangileridir Kızlar neden barbie evine bayılır Barbie hakkında bilinmeyenler blog banner en güzel barbie oyuncakları hangileri blog barbie oyuncakları en güzel yılbaşı hediyesi blog

BARBIE BEBEK ve OYUNCAKLARI:

Barbie, dünyada kız çocuklarının en çok sevdiği karakterlerin başında gelir. Barbie, çok güzeldir ve yetişkin birisine benzeyen ilk bebektir. Barbie bebeği 50 yıllık tarihi boyunca, birçok jenerasyondaki kız çocuğunun ilk bebeği olmuştur. Üretici firması Mattel’dir ve seneler boyunca farklı farklı birçok modelde Barbie bebek çıkmıştır. İlk Barbie bebek, 50 sene önce siyah beyaz bir mayo ile saçları at kuyruğu ile çıkmıştır. Seneler içerisinde birçok Barbie kıyafeti ve saç stili ile birçok bebek çıkmıştır. Şu anda, 110 farklı meslek grubunda olan Barbie bebek vardır. Daha sonradan Barbie çizgi filmi de çıkmıştır.

Günümüzde çok farklı Barbie ürünleri piyasada vardır. Birçok kız üzerinde Barbie kıyafeti giymeyi, farklı farklı Barbie oyuncakları ve Barbie seti ile oynamayı, Barbie çarşafı ile uyumayı, Barbie bisikletine binmeyi, Barbie makyaj malzemesi ile makyaj yapmaya, Barbie bebeklerin kıyafetlerini Barbie gardrop içinde saklamaya bayılır. Ve çocuklar bu çok farklı Barbie ürünleri ile Barbie oyunları oynamaya bayılırlar. En çok da Barbie kıyafetleri ile Barbie giydirme oyunlarına bayılırlar. Bilgisayarda ya da oyun portallarında birçok Barbie oyunu vardır. Ve Barbie doğum günü partileri verir ve Barbie kostümleri giyerler.

Hepimiz duymuşuzdur 'Barbie bebek' gibi diye? Genelde güzel kızlar için söylenir. Peki Barbie bebek hakkında ne biliyoruz? 

Barbie, dünyadaki en popüler kız çocuk bebeklerinden biridir. Çoğu kızın en az bir Barbie oyuncağı ya da bir Barbie bebeği vardır. Barbie çıkmadan önce kız çocukları karton bebek ile ya da bebeğe bemzer bebekler ile oynuyorlardı, ve Barbie dünyadaki ilk yetişkin kıza benzeyen bebektir. Barbie bebek ilk 50 sene önce Mattel tarafından çıkarılmıştır. Ve ilk bebek at kuyruklu saçlı, siyah beyaz elbiseli bir bebektir. Seneler içerisinde Barbie'nin popülerliği ile farklı farklı kıyafetli ve saç şekilli farklı Barbie bebekler çıkmıştır. Seneler içerisinde Barbie bebeğin tipi biraz değişmiş ve modaya uygun olarak kıyafetleri de değişmiştir. Yıllar içinde Barbie'ye olan ilgi artıkça, Barbie çizgi filmi, farklı farklı Barbie ürünleri ve hatta digital oyunları çıkmıştır.

Barbie bebekleri en çok beğenilen Barbie oyuncaklarının başında gelir. Barbie bebekleri ile oynayarak kız çocukları kendilerini yetişkinlerin dünyasında hayal ederler ve hayal dünyalarını geliştirirler. Kız çocukları farklı farklı Barbie bebeklere Barbie kıyafeti giydirmeye ve Barbie giydirme oyunu oynamaya bayılıyorlar. Diğer en popüler Barbie oyuncak ise Barbie oyun setleri ve Barbie evi çeşitleridir. Barbie bebeklerin 110 farklı meslek grubunda (örnek Barbie hemşire, Barbie veteriner...) ya da farklı ortamlarda Barbie figürleri (örneğin Barbie plajda, Barbie köpek gezdiriyor) gibi Barbie oyun setleri vardır. Ve Barbie'nin erkek arkadaşı Ken'i de unutmayalım. Mega Blocks ile de farklı Barbie bebekleri farklı ortamlarda inşa edebilirsiniz.

Daha fazla Barbie oyuncakları için Barbie'nin Türkiye resmi sitesine de bakabilirsiniz: http://play.barbie.com/tr-tr

Artık kızınızın sevdiği Barbie bebeği mağaza mağaza aramanıza gerek yok. Karakter Dükkanı olarak birçok farklı Barbie bebekleri bir araya getirdik. Biz Karakter Dükkanı olarak size tüm bu farklı Barbie bebeklerini ve Barbie oyuncaklarını biraraya getirdik. En ucuz Barbie fiyatları ile tüm ürünleri bir sayfada görebilirsiniz. Karakter Dükkanı'nda Barbie oyuncaklarının yanı sıra, Barbie kıyafetleri, Barbie çarşaf nevresim takımı ve okul döneminde de Barbie okul malzemeleri ile Barbie kırtasiye ürünlerini Karakter Dükkanı'nda bulabilirsiniz. Tüm bu ürünler en ucuz fiyat ile, üstelik kapıda ödeme rahatlığı ve telefon ile sipariş kolaylığı ile. Kredi kartına taksit ve iade imkanı da bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.