x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası

BARBİE PRENSESLERİ

Karne İndirimi

Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Barbie hakkında bilinmeyenler blog banner

BARBİE PRENSESLERİ

Barbie’nin kız çocukları için önemi yadsınamaz bir gerçek. Bu güne kadar birçok farklı Barbie filmi ve Barbie bebek serisi çıktı. Bunlardan en popüler olanı ise şüphesiz Barbie prenses bebekleri. Gelin Barbie Dreamtopia bebeklerini Barbie Türkiye sayfasında keşfedelim!

Birbirinden güzel balo elbiseleri giyen ve parlak taçlar takan Barbie prensesleri, kız çocuklarının en büyük gözdesi olmaya devam ediyor. Kızlar onlarla oynamaya bayılıyorlar. Birbirinden göz alıcı Barbie kıyafetleri ve aksesuarları taşıyan bu prenseslerin ise hiçbiri diğerine benzemiyor; hepsinin farklı özellikleri var.

Dreamtopia serisinin prensesleri çok sıra dışı. Bu prensesler, oyuncak setinin yanında gelen Barbie aksesuarları ile her an bir denizkızına veya kanatlı bir periye dönüşebiliyorlar. Bu dönüşen prensesler ise kızlar hayal gücünün sınırlarını zorlayan oyunlar oynuyor ve kaliteli zaman geçiriyorlar.

Ayaklarına kadar gelen uzunlukta saçları olan Barbie prensesleri de var. Bu uzun saçlı prenseslerin her biri farklı renkte bir gece elbisesi giyiyor ve saçları pembeden sarıya, mordan maviye değişebiliyor. Bu prenses Barbi bebek yanında saç aksesuarları ile birlikte geliyor, böylece kızlar bebeklerine saç tasarımı yapabiliyorlar.

Saçlarını ve görünüşlerini istedikleri gibi tasarlayabilecekleri Barbie prenses bebekler ile kızlar yaratıcılıklarını kullanıyor ve böylece tasarım becerilerini de geliştirme imkanı buluyorlar.

Göz alıcı gece elbisesi giyen Barbie prensesleri, elbette ki göz alıcı taçlar ve kolyeler takıyor. Kızlar, bu bebekler ile çeşitli senaryolar kurup rol yapma oyunları oynuyorlar ve bu da onların gelişimlerine katkı sağlıyor.

Barbie üreticisi Mattel’in yılbaşı için çıkardığı Mutlu Yıllar Barbie bebekleri de mevcut. Her sene bizi farklı görünümlerle karşılayan bu yeni yıl bebekleri, kızlar için mükemmel bir hediye oluyor. Yeni yıl prenseslerinin her biri gösterişli gece elbiseleri giyiyor. En güzel Barbie elbiseleri bu yeni yıl bebekleri için özel olarak tasarlanıyor. Bu yüzden Barbie’nin Mutlu Yıllar bebekleri, en güzel Barbie bebekler arasında yerlerini alıyorlar.

Barbie’nin son filmi olan Barbie: Uzay Macerası filminden esinlenilerek yapılmış Barbie prensesleri de mevcut. Diğer Barbie prenseslerinden oldukça farklı gözüken bu Barbie oyuncakları gece elbiselerinin aksine oldukça fütüristik kıyafetler giyiyorlar.

Gümüş botlar, pembe-mor tunikler giyen bu Barbie uzay prensesleri ile kızlar Uzay Macerası filmindeki en sevdikleri sahneleri canlandırabilirler.

Göz alıcı Barbie prensesleri ile her türlü oyunu oynamak mümkün.

Kızlar bu bebekler ile isterlerse kafalarında oluşturdukları hikayeleri canlandırabilir, isterlerse bebekleri ile çay partisi verebilirler. Birbirinden güzel Barbie prenseslerini koleksiyon yapan kızlar, oyuncak bebekler arasında bir güzellik yarışması bile düzenleyebilir.

Barbie ile oyun oynayan kızlar, hayal güçlerini kullanmayı çok seviyor. Oynarken kaliteli zaman geçiren kızların yaratıcılık, rol yapma, hikaye üretme gibi yetenekleri de gelişiyor.

Kendi prenseslerini yaratmak isteyen kızlar ise oyuncak bebeklerinin görünümlerini baştan aşağı değiştirebilirler. Bebeklerini farklı kıyafetler ve aksesuarlarla süsleyen kızlar kendi tarzlarını oluşturmuş oluyorlar ve bu da onların dizayn becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Karakter Dükkanı’nda birbirinden güzel Barbie prensesleri, en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Tamamı orijinal ve lisanslı ürünlerden oluşan Barbie Prenses kategorisini ziyaret ederek siz de kızınız için en güzel Barbie prensesini seçebilirsiniz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.