x
0212 227 60 40 Destek Hattı
barbie prenses bebekleri barbie fashionistas barbie sonsuz hareket bebekleri barbie deniz kızı barbie gardrop barbie oyuncak seti
barbie evi barbie karavan barbie nevresim barbie okul çantası barbie kırtasiye barbie arabası

BARBİE SONSUZ HAREKET BEBEKLERİ- EKLEMLİ BARBİE BEBEKLERİ

Karne İndirimi

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

BARBİE SONSUZ HAREKET BEBEKLERİ:

En sıra dışı Barbie bebekler arasında olan Barbie Sonsuz Hareket serisinin bebekleri, çok yüksek hareket kabiliyetine sahip bebeklerdir. Spor yapan bu esnek Sonsuz hareket bebeklerini diğer oyuncak bebeklerden ayıran en büyük özellik, diğer tüm Barbie bebeklerden daha fazla hareket edebilmeleri.

Sınırsızca hareket edebilmeleri için el, kol, bacak ve bileklerinde özel eklemler bulunan bu Barbie oyuncakları ile günlük hayatta yaptığımız bütün aktiviteleri canlandırabilmek mümkün.

Spor üstleri ve siyah bir yoga taytı ile gelen bu Eklemleri Oynayan Barbie bebekler, esnek kıyafetleriyle her türlü hareketi yapabiliyorlar. Kollarında ve bacaklarında bulunan ekstra eklemler ile vücut uzuvlarını tamamen bükebiliyorlar. Üstelik bu Barbie bebek, gövdesinde bulunan eklem ile gövdesini de 360 derece hareket ettirebiliyor. Böylece bu Barbie bebekler yoga hareketlerini bile kolayca yapabiliyorlar.

Kızlar, Barbie Sonsuz Hareket bebekleri ile oynamaya bayılıyorlar, çünkü bu bebeklerle istedikleri hareketi kolaylıkla yapabiliyorlar. Bebekleriyle spor hareketleri yaptıran kızlarda spor bilinci oluşuyor ve kızlarımız spor yapmaya daha da hevesli oluyorlar.

Oldukça esnek olan bu Barbi bebekler ile günlük hareketleri yapmanın oldukça kolay olduğunu söylemiştik. Bu da kızlara sınırsızca oyun üretme imkanı sunuyor. Kızlar Barbie bebeklerini ister telefonda konuşur gibi yapıyor, isterse selam verdirtiyor, isterlerse de birer balerin gibi onları dans ettirebiliyorlar.

“En iyi poz verebilen Barbie” olarak bilinen bu Sonsuz Hareket bebekleri, gerçekten de her türlü şekle girebiliyorlar. Bu yüzden kızlar onlara diledikleri pozu verip fotoğraf çekmeye bayılıyor. Barbie, hem elini beline koyup bir manken gibi poz verebiliyor, hem kollarını bağlayıp oturabiliyor, hem de bisiklete binmek gibi günlük bir aktiviteyi yapabilecek şekilde de hareket ettirilebiliyor. Bunlar, Barbie Sonsuz Hareket bebekleriyle yapılabilecek şeylerden sadece birkaçı. Gerisi, kızlarımızın hayal gücüne kalmış.

Her türlü hareketi yapabilen bu Barbie Made to Move bebekleri ile bir senaryo yazıp kısa videolar çekmek bile mümkün. Barbie bebeğini hayalindeki senaryoya uydurmak isteyen kızlar onları diledikleri pozisyona sokabilir ve böylece kendi kısa filmlerini çekebilirler.

Bu sıralar Barbie oyuncak bebeklerle kısa film çekmek çok moda. Bu, kızların hayal güçlerine ve el becerilerine de katkı sağlıyor.

Esnek Barbie bebeklerin kıyafetleri de, rahat hareket edebilmeleri için kendileri kadar esnek. Böylece kolaylıkla çıkartılabiliyorlar. Bebeklerine yeni Barbie kıyafetleri giydirmek isteyen kızlar, orijinal kıyafetleri kolaylıkla çıkartabilir ve bebeklerini diledikleri Barbie aksesuarları ile süsleyebilirler.

En güzel Barbie bebekler arasında olan bu jimnastikçi Barbie serisi, orijinalde 4 farklı bebekten oluşuyor. Barbie bebeklerin birbirlerinden farklı özelliklere sahip olmasına dikkat eden Mattel firması, bu dört bebeği farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretmiş.

Seride sarışın ve pembe üstlü Barbie bebek, kahverengi uzun saçlı bebek, esmer topuzlu bebek ve siyah saçlı, beyaz tenli Barbie bebek bulunmakta. Bu dört oyuncak bebeğin yüzleri de birbirlerinden oldukça farklı görünüyor. Kızlar kendilerine en yakın gördükleri bebeği seçiyor ve onunla her türlü yaratıcı aktiviteyi yapıyorlar.

Gelin diğer Barbie bebeklerini Barbie Türkiye sayfasında keşfedelim!

Karakter Dükkanı, en sevilen oyuncak bebekler arasında olan Barbie Sonsuz Hareket bebeklerini uygun fiyatlarla size sunuyor. Siz de “Çocuğum için en kaliteli ve en uygun Barbie bebek fiyatlarını nerede görebilirim?” diyorsanız, aradığınızı Karakter Dükkanı’nda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.