x
0212 227 60 40 Destek Hattı

BARBİE VE ATI

Karne İndirimi

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

BARBİE VE ATI

Çocukların severek oynadıkları ve bir çok çeşidi ile yeni oyunlar kurabileceği Barbie oyuncakları özellikle kızların en çok sevdiği oyuncak çeşitlerindir. Spor yapmayı oldukça çok seven Barbie'nin en sevdiği aktiviteleri arasında at binme gelir. Barbie ve Atı oyuncak modeli ile Barbie bebeğinizi ata bindirebilir, gezintiye çıkartabilirsiniz. 

Barbie ata biniyor konseptli Barbie oyunları oynanacağı zaman birbirinden güzel Barbie ve atı modellerinden birini seçip oyunlarınıza renk katabilirsiniz. Barbie'nin atı farklı modellerde mevcuttur. Eklemleri oynayan Barbie atı modeli de, daha sade ve en şirin hali ile de modeli mevcuttur. Size uyan Barbie oyun seti modelini seçip istediğiniz Barbie atı modeli ile oyunlar oynayabilirsiniz.

Barbie ve atı oyuncak seti ile daha bir çok Barbie oyuncakları modellerini bulabileceğiniz Karakter Dükkanı, sizlere en güzel hizmeti verip aradığınız tüm ürünleri en uygun fiyata bulabileceğiniz tek adrestir. Sitemizde bulunan tüm Barbie ürünleri orijinal ve lisanslı olduğundan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.