Batman Kostümü

01 Şubat 2017

batman

Bugünlerde kız çocukları arasında Elsa kostüm ne kadar popülerse erkek çocukları için de Batman kostüm o kadar popüler ve seviliyor. Peki küçük çocuklar Batman kostümü ve Batman maskesini neden bu kadar çok seviyor hiç düşündünüz mü?

Batman günümüzde en çok sevilen süper kahramanlardan biridir. Çizgi romanlarının yanı sıra birçok filmi de vardır. O içimizden biridir, örneğin Superman gibi özel güçleri yoktur. Batman gerçek bir insandır.

Batman Gotham şehrinde yaşar. Kalın sesiyle ve simsiyah kıyafetiyle her ne kadar korkutucu görünse de istediği tek şey Gotham'da adaleti sağlamak ve suçluları cezalandırıp insanların huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamaktır. Küçük yaşta anne ve babasını silahlı bir hırsız yüzünden kaybettiği için böyle bir karar vermiştir.

Batman, Gotham şehrini kötülüklerden korurken kimliğini gizli tutar. Bunun için bu süper kahramanın iki farklı yüzü vardır. Gündüzleri Bruce Wayne adında ünlü bir milyarder sanayici, playboy ve hayırseverdir. Kimse onun süper kahraman olduğundan ve şehrin güvenliğini sağladığından şüphelenmez. Geceleri ise siyah pelerinini ve siyah maskesini takarak Gotham'da kötülere korku salar. Kara Şövalye veya Yarasa Adam olarak da bilinen Batman kıyafetinin göğsünde yarasa figürü vardır.

gotham

Batman aslında tüm insanların örnek alması gereken bir karakterdir. Çocukluğunda yaşadığı talihsiz olayı tüm insanların yararına çevirmiş ve şehrini kötülüklerden korumaya ant içmiştir. Batman, bir diğer adıyla Bruce Wayne, hiçbir özel güce sahip olmamasına karşın kötü adamlarla etkili bir biçimde mücadele edebilmektedir. Batman kostümü ve Batman maskesi ile kendini kamufle eden Yarasa Adam, küçük çocukların örnek aldığı bir süper kahramandır. Bu nedenle tüm çocuklar Batman kostüm ve Batman maskesine sahip olmak istemektedir.

christian bale

Günümüzde Batman kostümleri tulum şeklinde giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yanında kemer, maske ve pelerin de mevcuttur. Bazı kostümler siyah renktedir, bazıları ise lacivert renktedir. Batman çizgi romanlarında süper kahramanımız hem siyah kostümle hem de lacivert kostümle resmedildiği için bugün siyasada her iki renk seçeneği de mevcuttur.

batman karikatür    batman pelerin karikatür

Karakter Dükkanı’nda çok farklı Batman kostümü ve Batman maskesi çeşitleri bulunmaktadır. Klasik Kara Şövalye kostümlerinin yanı sıra, mavi - lacivert Batman kostümlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm kostümler tulum şeklinde giyilebilen kostüm olup üzerinde kemer, maske ve pelerin vardır. Kostümlerin butik olanlarında göğüs bölgesi 3 boyutlu kas görüntüsü şeklinde kabartmalıdır. Üstelik orijinal ve lisanslı kostümlerimizin yanında lisanslı Batman matarası da hediye! Çok daha ekonomik ve pratik bir hediye satın almak isterseniz Batman maske ve pelerin seti de çok uygun.

Batman Kostümü Lisanslı Matara Bedava 4-7 Yaş

Siz de çocuğunuzun kendisini Batman gibi hissetmesini istiyorsanız ona Batman kostümü ve Batman maskesi hediye edebilirsiniz. Batman kostümüne Karakter Dükkanı’nda çeşitli fırsatlarla sahip olabilirsiniz. 7’den 70’e büyük bir hayran kitlesine sahip Batman’in orijinal ve lisanslı kostümünü https://www.karakterdukkani.com/batman-kostumu linki ile sipariş edebilir, çocukların sevgilisi adaletin koruyucusu süper kahraman Batman’i siz de evinize taşıyabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.