Blog

Okul çantası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

08 Ağustos 2017

Eylül ayı yaklaşıyor, okul alışverişi de kapıda bekliyor. Her yıl gibi bu yıl da çocuğunuzun okulda ihtiyacı olacak her şey önceden alınacak: kitaplar, defterler, kalemler, … Peki ya çanta? Çanta en önemli okul aksesuarıdır, çünkü çocuğunuz bütün bu yükü çantasında taşır. Doğru çantayı seçmek için dikkat etmeniz gerekenlerin listesini sizin için oluşturduk.

Bahse Gireriz Minyonlar Hakkında Bu İlginç 12 Gerçeği Bilmiyorsunuz!

21 Temmuz 2017

Çocukların çok sevdiği Minyonları ilk kez Çılgın Hırsız filmlerinde tanıdık, ardından kendi filmlerini de sinemalarda izledik. Minyonları tekrar izleme fırsatı bulacağımız Çılgın Hırsız 3 filminin Ağustos 2017’de sinemalara gelmesi beklenirken bu tatlı küçük yardımcılar hakkında bilmediğinizi düşündüğümüz gerçekleri paylaşalım dedik. En sevdikleri yiyecek muz olup mavi tulum giyen sarı dostlarımız hakkında bakalım neler öğreneceğiz...Arabalar Karakterleri

18 Temmuz 2017

Arabalar serisinin başkahramanı olan Şimşek McQueen, serinin yeni filminde orta yaş krizi yaşayan ve pistleri genç rakiplerine kaptıran bir yarış arabası olarak karşımıza çıkıyor. Önceki filmlerde genç ve hareketli olan kahramanımız bu filmde geçirdiği kaza sonucu yaşlanmış ve yorgun düşmüştür. Ancak yeni arkadaşlarının yardımıyla bu bunalımın da üstesinden gelecektir...

Lady Gaga ve Mattel Yeni Monster High Bebek için İş Birliği Yapıyor

10 Mart 2017

Başarılı şarkıcı ve aktris Lady Gaga, yeni bir oyuncak bebek tasarlaması için büyük oyuncak şirketi Mattel’den teklif aldı.

Yeni çıkacak olan Monster High bebeği ile Lady Gaga, adeta özgeçmişine “oyuncak tasarımcısı” ünvanını da ekleyecek. Lady Gaga’nın yapamayacağı şey yok gibi görünüyor.

Lady Gaga Monster High bebeğini kardeşi ve kostüm tasarımcısı olan Natali Germanotta ile birlikte tasarlıyor. Bu da “Mother Monster”, yani “Canavar Anne” lakabıyla anılan Lady Gaga’ya oldukça uyuyor.

Kızlar Neden Monster High’ı Seviyor?

10 Mart 2017

Mattel’in gotik temalı oyuncak bebekleri olan Monster High bebekleri şu aralar çok popüler!

Mattel CEO’su Bryan Stockton’un bir konferansta açıkladığına göre, 2010 yılında piyasaya sürülen Monster High, günümüzde 1 milyar dolarlık bir marka ve Monster High bebekleri dünyanın en popüler ikinci bebekleri.

Peki Kızlar neden klasik Barbie oyuncakları varken, bu ilginç Monster High bebeklerini seviyor?

Pepee Şarkıları İle Çocuklar Hayatı Öğreni̇yor

01 Şubat 2017

Pepee şarkıları, Pepee’nin söylediği ve içinde eğitici öğretici sözler geçen şarkılardır. Pepee her bölüm öğrendiği yeni şeyleri şarkı söyleyerek pekiştirir. Bu şarkılar yoluyla hem eğlenir hem de öğrenir.

Örneğin, “Yaşasın Farklılıklar” adlı şarkıda Pepee ve kardeşi Bebee insanlar arasındaki farklılıkların ayırıcı değil birleştirici olduğuyla ilgili şarkı söyler. Şarkının videosunu ve sözlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Pepee Peluş Oyuncak

31 Ocak 2017

Pepee peluş oyuncakPepe çizgi filmi ile çocukların en sevdiği oyuncaklardan biri haline geldi. TRT Çocuk’ta yayınlanan Pepee, çocukları eğlendirirken onlara birçok faydalı bilgi öğretiyor. Pepee peluş oyuncak sayesinde, Pepe çocuğunuzun her zaman yanı başında olup en iyi arkadaşı olacak!

Karakter Dükkanı’nda Pepe peluş oyuncakları çeşit çeşit! Dilerseniz hepsine birlikte bakalım.

En Güzel Pepee Oyuncakları Hangileri?

23 Ocak 2017

Sayısız çizgi filme ev sahipliği yapan TRT Çocuk Pepe çizgi filmi de uzun zamandır yayınlamaktadır. 2-6 yaş arası çocukların severek izlediği Pepee şarkıları ile ekran başındaki miniklere güzel şeyler öğretiyor, öğretirken eğlendiriyor. Pepee’nin eğlenceli ve öğretici dünyası Pepe oyuncakları ile evinize taşınıyor!

Pepe peluş oyuncak çeşit çeşit!Pepee’nin ve Şila’nın 20 cm ve 35 cm boylarındaki peluş bebekleri Karakter Dükkanı ile sizlerle...

Çocuklara Hari̇ka Kanatlar Oyuncak Hedi̇yesi̇

23 Ocak 2017

Harika Kanatlar oyuncaklarını erkek çocuğunuza hediye olarak hiç düşündünüz mü? Çocukların severek izlediği Harika Kanatlar çizgi filmi Türkiye’de TRT Çocuk ile hayatımıza girdi. Birbirinden harika bu uçan kanatlar küçükten büyüğe hepimizin beğenisini kazandı. Kız çocukları için my little pony oyuncakları ne kadar eğlenceli ise erkek çocukları için de yurtdışında Süper Kanatlar olarak bilinen çizgi film Harika Kanatlar o kadar eğlenceli ve eğitici. Eğer siz de küçük oğlunuza popüler ve bir o kadar da eğlenceli bir hediye arıyorsanız Harika Kanatlar oyuncakları tam size göre!...

En Güzel Barbie Evleri Hangileridir?

23 Ocak 2017

Barbie evi kızların hayatında büyük bir öneme sahip; her kız Barbie evleri ile oynamaya bayılıyor. Peki Barbie evleri kızlar için neden önemlidir? Kız çocukları neden Barbie evleri ile oynamaya bayılır? Çünkü kız çocukları hayal güçlerini kullanmayı ve diledikleri gibi dekore edebilecekleri bir alana sahip olmayı çok isterler. Bu, onların yaratıcılıklarını kullanarak kendilerini ifade etmelerini sağlar. Barbie evleri de kızlara bu imkanı sunuyor ve onlara kocaman ve rengârenk bir evren sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.