Blog

Niloya ve Mete ile Oyun Oynayalım!

07 Aralık 2017

Çok sevdiğimiz arkadaşlarımız Niloya ve Mete’nin yaşadığı köyde, onlarla birlikte oyun oynamaya var mısınız? Niloya bizi birbirinden eğlenceli ve macera dolu oyunlara davet ediyor. Mete ve Niloya bebekleriyle oynayabileceğimiz oyunlarla hem yepyeni maceraları kendimiz deneyimliyoruz hem de arkadaşlarımızla keyifli vakit geçiriyoruz. Şimdi Niloya ve Mete’yi yanımıza alalım ve sizler için listelediğimiz oyunlarımıza göz atalım.

Frozen Karlar Ülkesinde Disney Sürprizleri

06 Aralık 2017

2013 yılında yayınlanan ve sinemaya düştüğü günden bugüne oyuncaklarda, kırtasiye ürünlerinde, reklamlarda karşımıza çıkan Frozen Karlar Ülkesi şüphesiz çok başarılı bir yapım. Disney’in uzun zamandır ortaya koyduğu en iyi müzikal film olma özelliği dışında kardeşliği ve arkadaşlığın önemini de ortaya çıkaran bir animasyon. Çok farklı yönleri ile öne çıkan Karlar Ülkesi filmi belki de bizlerin birden fazla defa izlediğimiz yapımlar arasında. Bu kadar çok beğendiğimiz Karlar Ülkesi filminin kendi içerisinde birçok Disney filmine de ev sahipliği yaptığını biliyor muyduk peki?

Mutluluk Köyüne Konuk Oluyoruz: Niloya ve Ailesini Tanıyalım

06 Aralık 2017

Bir köy hayal edelim şimdi; uçsuz bucaksız çayırlarının, el değmemiş doğallığının yanına, yüzlerinden gülümseme hiç eksik olmayan aileler, bacasından mutluluk tüten evler konduralım. Ve bu evlerden birine dört oda açalım: biri anneyle babanın odası, biri dedeyle babaannenin odası, biri Murat adındaki çocuğun, sonuncusu da doğumu heyecanla beklenen kardeşinin! 2009 yılında dünyaya gelen bu sevimli mi sevimli çocuğun adı Niloya olsun. İşte çok sevdiğimiz arkadaşımız Niloya’nın öyküsü böyle bir köyde başlıyor. Peki bu köye konuk olup Niloya ve ailesini yakından tanımaya ne dersiniz?

Darth Vader, Marş Bestelenecek Kadar Görkemli Bir Kötü Karakter

04 Aralık 2017

Sinema tarihinin en görkemli “kötü karakteri” kim diye sorulursa bir numaralı cevap Darth Vader olacaktır. Başka hangi karaktere “İmparatorluk Marşı” bestelenmiştir ki? Lord Vader, Star Wars(Yıldız Savaşları) evreninde görüldüğü andan itibaren büyük bir ilgi odağı olmuş, sevenleri hakkında daha çok şey öğrenmek için 20 yıl kadar beklemek zorunda kalmıştır. Bu ihtişamlı Sith Lordu Darth Vader’in hikayesini merak edenler doğal olarak olacaktır. “Karanlık Taraf”a geçmeden önce Darth Vader, Anakin Skywalker ismiyle tanınıyordu. İyi kalpli bir Jedi(Ceday) ve Klon Savaşları kahramanıydı

Işın Kılıçları Havaya !

27 Kasım 2017

Işın kılıçları uzun zaman önce çok çok uzak bir galaksiden hayatımıza girdi. Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi ile ikonik bir sembol haline gelen ışın kılıçlarının hikayesi ise daha eskiye dayanıyor.Bir güç kullanıcısı, ışın kılıcı ile lazer atışlarını yansıtabilir, bir diğer ışın kılıcına karşı kendini savunabilir ve her hangi bir materyali kesebilir. Yüksek enerji gereksinimi yüzünden Eski Cumhuriyet döneminde sırtta bir aküyle kullanıldığı bilinmektedir.

Çiftçi baba-oğul Hurdalardan Transfomers Robotlar Üretti

31 Ekim 2017

Çiftçi baba-oğul Hurdalardan Transfomers Robotlar Üretti

Çin’de yaşayan baba-oğul hurdalıklardan topladıkları araçların parçaları ile kendi robotlarını üretiyorlar. İkili bu hurda metallerden dev bir Optimus Prime robotu yapıyorlar.

My Little Pony Animasyon Filmi

31 Ekim 2017

My Little Pony Animasyon Filmi

Özellikle kız çocuklarının son derece ilgiyle takip ettiği My Little Pony’nin ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona girdi. Arkadaşlığın ve arkadaşlar arasındaki bağın sihirli gücünü anlatan My Little Pony filmi birbirinden tatlı ve içten karakterlere sahip. Eğer sizler de kızlarınızın Pinkie Pie gibi özgür, Twilight Sparkle gibi sihirbaz, Rainbow Dash kadar maceraperest, Applejack kadar güvenilir, Rarity kadar asil, Fluttershy gibi dost canlısı olmasını isterseniz My Little Pony kızlarınız için en güzel çizgi film diyebiliriz.

My Little Pony Karakterleri

31 Ekim 2017

My Little Pony Karakterleri

Özellikle kız çocuklarımızın büyük ilgi ve hayranlıkla takip ettiği My Little Pony karakterlerini ne kadar tanıyoruz? Altı farklı renkte ve karakterdeki My Little Pony kahramanlarımızı yakından tanımaya ne dersiniz? Bu yazımızda birbirinden farklı renkte ve karakterde Pony’lerin birbirinden renkli hayatlarını öğrenmiş olacaksınız.

Barbie Rüya Evi’nde Rüya Gibi Yolculuk

23 Ekim 2017

Bu sefer hayat plastik değil, gerçekten fantastik!

Barbie Rüya Evi hem minik kızlarımızın hem de annelerinin özellikle ilgisini ve beğenisini üzerine çekmiş muhteşem bir evdir. Ama sıradan bir evden çok daha fazlası olduğunu hepimiz biliyoruz. Gerek o muhteşem yapısı ve gerekse de ihtişamı ile her zaman sıradan bir evden çok daha fazlası oldu. Hayallerimizi süsleyen bu Rüya Ev’in ihtişamını tıpkı Barbie gibi bizim de üzerimizde hissedebileceğimizi söylesek ne kadar inanırsınız acaba? Eğer gerçek Barbie Rüya Evi’ni henüz görmediyseniz inanmayacaksınız. O zaman hemen gerçek Barbie Rüya Evi’nden bahsedelim.

Okul çantası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

08 Ağustos 2017

Eylül ayı yaklaşıyor, okul alışverişi de kapıda bekliyor. Her yıl gibi bu yıl da çocuğunuzun okulda ihtiyacı olacak her şey önceden alınacak: kitaplar, defterler, kalemler, … Peki ya çanta? Çanta en önemli okul aksesuarıdır, çünkü çocuğunuz bütün bu yükü çantasında taşır. Doğru çantayı seçmek için dikkat etmeniz gerekenlerin listesini sizin için oluşturduk.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.