Blog

L.O.L Sürpriz Bebekleri Gerçek Hayatta Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

19 Şubat 2018

Çünkü L.O.L  Sürpriz Bebekleri öyle seviliyorlar ki, aynı onlar gibi giyinip süslenen insanlar var. Haydi L.O.L bebeklerinden esinlenmiş gerçek kombinlere hep beraber göz atalım.

Harika Kanatlar Karakterlerinin İsimleri

14 Şubat 2018

Harika Kanatlar Karakterleri tanıyalım. Hangi uçan kanatlar uçaklarının adlarıı ne? Harika kanatların isimleri nedir ? Harika kanatlar uçaklarının adları , Jett , Donnie , Jerome , Dizzy , Paul , Bello , Grand Albert , Mira , Astra , Ajan Chase , Flip , Todd , Sammy , Tom , Roy , Jimbo Ve Sky

En Güzel Harika Kanatlar Pastaları Karakter Dükkanı'nda

14 Şubat 2018

En Güzel Harika Kanatlar Doğum Günü Pastaları modelleri topladık. En güzel Uçaklı doğum günü pastası resimlerini, Jet partisi yapabilmeniz için bir arada. Birbirinden güzel Jett pasta resimleri...

Pijamaskeliler Kahramanları

12 Şubat 2018

Pijamalar, Maskeler ve Kahramanlar

Gecenin dolunayla aydınlandığı sessiz sokaklarında şehre inen kötülüklere karşı savaşmaya cesur kurtarıcılarımız geliyor! Onlar Pijamaskeliler, Kedi Çocuk Catboy, Baykuş Kız Owlette ve Kertenkele Çocuk Gekko, pijamalarının ardındaki üç büyük kahraman!

Optimus Prime İle İlgili Bilmediğiniz 10 Bilgi

07 Şubat 2018

Optimus Prime, Transformers serisinin en bilinen kurmaca karakteridir. Autobotların lideri, Decepticonların ezeli düşmanı olan Prime, arkadaş canlılığı ve insanlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Oldukça güçlü bir savaşçı olan Optimus, gücünü insanların ve Autobotların iyiliği için kullanır, hiçbir şekilde savaş yanlısı değildir.Buna karşın Decepticonların lideri Megatron ile amansız bir savaş halindedir. Optimus ile ilgili genel olarak bilinen faktörler bunlardır. Bilinen aksine, Optimus’un günümüz dünyasına etkileri oldukça fazladır.

Ders Zili Yaklaşıyor! Çantaları Hazırlayalım!

06 Şubat 2018

Geri sayım başladı, ders ziline saatler kaldı! Sevdiklerimizle dinlenerek, eğlenerek, okuyarak, tekrarlar yaparak geçirdiğimiz güzel bir dönem arası tatilinin ardından çok yakında yepyeni bir döneme başlıyoruz. Bahar dönemi, yeni renklerin filizlendiği, yeni oyunların başladığı, güneşin yepyeni bir gülümseyişle, bizleri daha uzun süre karşıladığı bir dönemdir. Bu nedenle daha neşeli, daha enerjik ve canlı geçer. Siz de çevremizde yenilenen her şeye uyumlu olarak en canlı renklerle derslikleri süslemeye hazır mısınız? Hadi, okul çantamızı erkenden hazırlayalım. Ama en uygun ve kaliteli ürünleri seçmek için ihtiyaçlarımızı ve okul araç gereçlerinin kullanım özelliklerini iyi belirleyelim.

OPTİMUS PRİME KİMDİR? GÖKTEN DÜŞEN BİZDEN BİRİ-OPTİMUS PRİME

02 Şubat 2018

Pek az transformers “Prime” olarak doğmuştur ama çok daha azı “Prime” olarak yaratılmıştır.

Bir Transformers hikayesi ekrana geldiğinde aradığımız ilk ses onun sesi oluyor. Kırmızı-mavi tırı ekranda görmeden hiçbir Transformers izleyicisi gönül rahatlığıyla ekrana odaklanamıyor. Autobot’ların lideri, yaşayan son Prime - Optimus Prime’dan bahsediyoruz. İnsan ırkına ebedi dostluğu Optimus’u diğer transformerslardan ayıran en önemli özelliktir.

“The Last Jedi” sonrası ışın kılıçları ne alemde?

29 Aralık 2017

Star Wars aleminde ışın kılıçlarının hikayesi en az karakterlerin kendisi kadar karışık bir hal alabiliyor. Son filmden sonra, filmin hikayesine etki eden ışın kılıçlarının şu anki durumunu inceledik.

Bugün Hangi Frozen Elsa Kıyafeti Giysem?

29 Aralık 2017

Bugünün yıldızı sensin! Peki, bir prenses mi, prens mi, araba mı, uçak mı, hayvan mı yoksa bir kahraman mı olmak istersin? Hayal et; dilersen bir seni gökyüzüne uçuracak güçlü peleriniyle Süpermen, siyah maskenin ardındaki gizemli kahraman Batman, renkli eteğiyle gözleri kamaştıran küçük bir Ponny ya da beyaz tülü ve buz mavisi elbisesiyle Karlar Ülkesi’nin kraliçesi olabilirsin. Şimdi bu rengarenk dünyaya aralanan giysi dolabının kapağını aç. Kendini hangi karakter gibi hissediyorsan ona ait kostümü, aksesuarı, çanta, kırtasiye ve kişisel bakım ürünlerini Karakter Dükkanı’nda bulabilirsin!

5 Adımda Yılbaşı Hediyesi!

29 Aralık 2017

2017’nin sona ermesine sayılı günler kaldı, yeni yıl tüm heyecanıyla kapıda! 2018’e güzel bir başlangıç yapmak için rengarenk ve birbirinden çeşitli ürünlerse Karakter Dükkanı’nda. Peki, yeni yıla harika bir sürprizle girmek için en uygun hediyeye nasıl karar vereceğiz? Gelin, pek çok seçenek imkanıyla, dilediğiniz bütçeye göre sevdiklerinizi mutlu etmek için 5 adımda yılbaşı hediyemizi seçelim:

Sayfa üzerinde ana sayfada yer alan Yılbaşı hediyeleri kategorisi, çocukların yaşlarına, ilgi alanlarına, ürünlerin özelliklerine ve fiyat aralığına göre sınıflandırılarak bize en uygun ürünü seçmemizde yardımcı oluyor.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.