Blog

İyi ki Doğdun Pepee

02 Nisan 2018

Pepee o sabah sevinçle uyanır. Yatağından fırlayarak odasındaki duvarda asılı olan takvime bakar. Evet! İşte tüm yıl beklediği gün, Pepenin doğum günü gelmiştir. Artık kocaman bir çocuk olan Pepee, yeni yaşını kutlamak için çok heyecanlıdır. Yerinde duramaz, sıçrayarak anne ve babasının yanına koşar ve neşeyle onlara seslenir:

Harika Kanatlar Karakterleri - Harika Kanatları Tanıyalım

07 Mart 2018

Harika Kanatlar karakterleri isimleri nedir? Ve de çok sevilen Harika kanatlar karakterlerinin özellikleri nelerdir? 

En önemli 8 Harika Kanatlar uçakları ve özelliklerini tanıyalım.

Harika Kanatlar Jett, Dizzy, Donnie, Bello, Paul, Jerome, Grand Albert, Mira karakterlerinin özellikleri...

En Güzel Niloya Pastaları

05 Mart 2018

En Güzel Niloya Pastası Fikirlerini bir araya toparladık.

Kızınıza Niloya konseptli doğum günü yapmak istiyorsanız, işte sizin için en güzel Niloya pasta fikirlerini Karakter Dükkanı sunuyor!!!

L.O.L Sürpriz Bebekleri Gerçek Hayatta Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

19 Şubat 2018

Çünkü LOL  Bebekleri öyle seviliyorlar ki, aynı onlar gibi giyinip süslenen insanlar var. Haydi LOL bebeklerinden esinlenmiş gerçek kombinlere hep beraber göz atalım.

Harika Kanatlar Karakterlerinin İsimleri

14 Şubat 2018

Harika Kanatlar Karakterleri tanıyalım. Hangi uçan kanatlar uçaklarının adlarıı ne? Harika kanatların isimleri nedir ? Harika kanatlar uçaklarının adları , Jett , Donnie , Jerome , Dizzy , Paul , Bello , Grand Albert , Mira , Astra , Ajan Chase , Flip , Todd , Sammy , Tom , Roy , Jimbo Ve Sky

En Güzel Harika Kanatlar Pastaları Karakter Dükkanı'nda

14 Şubat 2018

En Güzel Harika Kanatlar Doğum Günü Pastası fikirlerini sizin için bir araya topladık.

Karakter Dükkanı sizin en güzel harika kanatlar doğum günü partisi yapabilmeniz için, en güzel birbirinden güzel Jett pasta resimleri!!!

Pijamaskeliler Kahramanları İsimleri

12 Şubat 2018

Pijamalar, Maskeler ve Kahramanlar

Gecenin dolunayla aydınlandığı sessiz sokaklarında şehre inen kötülüklere karşı savaşmaya cesur kurtarıcılarımız geliyor! Onlar Pijamaskeliler, Kedi Çocuk Catboy, Baykuş Kız Owlette ve Kertenkele Çocuk Gekko, pijamalarının ardındaki üç büyük kahraman!

Optimus Prime İle İlgili Bilmediğiniz 10 Bilgi

07 Şubat 2018

Optimus Prime, Transformers serisinin en bilinen kurmaca karakteridir. Autobotların lideri, Decepticonların ezeli düşmanı olan Prime, arkadaş canlılığı ve insanlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Oldukça güçlü bir savaşçı olan Optimus, gücünü insanların ve Autobotların iyiliği için kullanır, hiçbir şekilde savaş yanlısı değildir.Buna karşın Decepticonların lideri Megatron ile amansız bir savaş halindedir. Optimus ile ilgili genel olarak bilinen faktörler bunlardır. Bilinen aksine, Optimus’un günümüz dünyasına etkileri oldukça fazladır.

Ders Zili Yaklaşıyor! Çantaları Hazırlayalım!

06 Şubat 2018

Geri sayım başladı, ders ziline saatler kaldı! Sevdiklerimizle dinlenerek, eğlenerek, okuyarak, tekrarlar yaparak geçirdiğimiz güzel bir dönem arası tatilinin ardından çok yakında yepyeni bir döneme başlıyoruz. Bahar dönemi, yeni renklerin filizlendiği, yeni oyunların başladığı, güneşin yepyeni bir gülümseyişle, bizleri daha uzun süre karşıladığı bir dönemdir. Bu nedenle daha neşeli, daha enerjik ve canlı geçer. Siz de çevremizde yenilenen her şeye uyumlu olarak en canlı renklerle derslikleri süslemeye hazır mısınız? Hadi, okul çantasını erkenden hazırlayalım. Ama en uygun ve kaliteli ürünleri seçmek için ihtiyaçlarımızı ve okul araç gereçlerinin kullanım özelliklerini iyi belirleyelim.

OPTİMUS PRİME KİMDİR? GÖKTEN DÜŞEN BİZDEN BİRİ-OPTİMUS PRİME

02 Şubat 2018

Pek az transformers “Prime” olarak doğmuştur ama çok daha azı “Prime” olarak yaratılmıştır.

Bir Transformers hikayesi ekrana geldiğinde aradığımız ilk ses onun sesi oluyor. Kırmızı-mavi tırı ekranda görmeden hiçbir Transformers izleyicisi gönül rahatlığıyla ekrana odaklanamıyor. Autobot’ların lideri, yaşayan son Prime - Optimus Prime’dan bahsediyoruz. İnsan ırkına ebedi dostluğu Optimus’u diğer transformerslardan ayıran en önemli özelliktir.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.