Figür

L.O.L Sürpriz Bebekleri Gerçek Hayatta Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

19 Şubat 2018

Çünkü LOL  Bebekleri öyle seviliyorlar ki, aynı onlar gibi giyinip süslenen insanlar var. Haydi LOL bebeklerinden esinlenmiş gerçek kombinlere hep beraber göz atalım.

Harika Kanatlar Karakterlerinin İsimleri

14 Şubat 2018

Harika Kanatlar Karakterleri tanıyalım. Hangi uçan kanatlar uçaklarının adlarıı ne? Harika kanatların isimleri nedir ? Harika kanatlar uçaklarının adları , Jett , Donnie , Jerome , Dizzy , Paul , Bello , Grand Albert , Mira , Astra , Ajan Chase , Flip , Todd , Sammy , Tom , Roy , Jimbo Ve Sky

Pijamaskeliler Kahramanları İsimleri

12 Şubat 2018

Pijamalar, Maskeler ve Kahramanlar

Gecenin dolunayla aydınlandığı sessiz sokaklarında şehre inen kötülüklere karşı savaşmaya cesur kurtarıcılarımız geliyor! Onlar Pijamaskeliler, Kedi Çocuk Catboy, Baykuş Kız Owlette ve Kertenkele Çocuk Gekko, pijamalarının ardındaki üç büyük kahraman!

Çiftçi baba-oğul Hurdalardan Transfomers Robotlar Üretti

31 Ekim 2017

Çin’de yaşayan baba-oğul hurdalıklardan topladıkları araçların parçaları ile kendi robotlarını üretiyorlar. İkili bu hurda metallerden dev bir Optimus Prime robotu yapıyorlar.

Transformers filminin iki ana karakterlerinden olan Optimus Prime ve Bumblebee bu ikilinin de ilgisini çekmiş ve ilk iki robotları bu iki karakter olmuş.

My Little Pony Karakterleri

31 Ekim 2017

Özellikle kız çocuklarımızın büyük ilgi ve hayranlıkla takip ettiği My Little Pony karakterlerini ne kadar tanıyoruz? Altı farklı renkte ve karakterdeki My Little Pony kahramanlarımızı yakından tanımaya ne dersiniz? Bu yazımızda birbirinden farklı renkte ve karakterde Pony’lerin birbirinden renkli hayatlarını öğrenmiş olacaksınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.