Kampanyalar

Çocuk Scooter Satın Alma Rehberi

24 Nisan 2019

Çocuğunuza doğru scooter modelini almak, yetişkine bir scooter almaktan daha zordur.

Bahar geldi, şu aralar çocuğunuz scooter istiyor olabilir. Çocuğunuza scooter alırken nelere dikkat edeceksiniz?  Bu yazımızda bazı önemli sorulara cevap bulacağız:

Niloya ve Mete ile Oyun Oynayalım!

07 Aralık 2017

Çok sevdiğimiz arkadaşlarımız Niloya ve Mete’nin yaşadığı köyde, onlarla birlikte oyun oynamaya var mısınız? Niloya bizi birbirinden eğlenceli ve macera dolu oyunlara davet ediyor. Mete ve Niloya bebekleriyle oynayabileceğimiz oyunlarla hem yepyeni maceraları kendimiz deneyimliyoruz hem de arkadaşlarımızla keyifli vakit geçiriyoruz. Şimdi Niloya ve Mete’yi yanımıza alalım ve sizler için listelediğimiz oyunlarımıza göz atalım.

Okul Setlerinde %25 İndirim Karakter Dükkanı’nda!

21 Aralık 2016

Eylül ayına gireceğimiz şu son günlerde aileleri büyük bir telaş sarmış durumda. Çünkü okullar açılıyor. Alışverişler başladı ve hem aileleri hem de çocukları büyük bir heyecan sardı. Çocukları için kaliteli ürünler satın almak isteyen aileler aynı zamanda onların sevdiği karakterlerin ürünlerini bulmakta oldukça zorluk çekiyor. Karakter Dükkanı birbirinden harika okul malzemeleri ile artık bu sorunlarınıza bir son veriyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.