Karakterler

FROZEN 2 FİLMİ GELİYOR!!! BİLMENİZ GEREKENLER:

18 Nisan 2019

Birçok anne babanın bildiği gibi, Disney Frozen Karlar Ülkesi filmi genç kızların en son gözde çizgi filmi. Etrafınızda birçok Elsa kostümü giymiş Ve Elsa bebekleri, Elsa oyuncakları, Anna bebek ile oynayan kız görebilirsiniz. Frozen Karlar Ülkesi, Disney’in en başarılı filmlerinden biri oldu.

Ve yeni Frozen 2 çizgi filmi Kasım 2019’da geliyor!!!! Yaşasın

Harika Kanatlar Karakterleri - Harika Kanatları Tanıyalım

07 Mart 2018

Harika Kanatlar karakterleri isimleri nedir? Ve de çok sevilen Harika kanatlar karakterlerinin özellikleri nelerdir? 

En önemli 8 Harika Kanatlar uçakları ve özelliklerini tanıyalım.

Harika Kanatlar Jett, Dizzy, Donnie, Bello, Paul, Jerome, Grand Albert, Mira karakterlerinin özellikleri...

“The Last Jedi” sonrası ışın kılıçları ne alemde?

29 Aralık 2017

Star Wars aleminde ışın kılıçlarının hikayesi en az karakterlerin kendisi kadar karışık bir hal alabiliyor. Son filmden sonra, filmin hikayesine etki eden ışın kılıçlarının şu anki durumunu inceledik.

Bugün Hangi Frozen Elsa Kıyafeti Giysem?

29 Aralık 2017

Bugünün yıldızı sensin! Peki, bir prenses mi, prens mi yoksa bir kahraman mı olmak istersin? Hayal et; dilersen bir seni gökyüzüne uçuracak güçlü peleriniyle Süpermen, siyah maskenin ardındaki gizemli kahraman Batman, renkli eteğiyle gözleri kamaştıran küçük bir Ponny ya da beyaz tülü ve buz mavisi elbisesiyle Karlar Ülkesi’nin kraliçesi olabilirsin. Şimdi bu rengarenk dünyaya aralanan giysi dolabının kapağını aç. Kendini hangi karakter gibi hissediyorsan ona ait kostümü, aksesuarı, çanta, kırtasiye ve kişisel bakım ürünlerini Karakter Dükkanı’nda bulabilirsin!

Mutluluk Köyünde Resim Sergisi

29 Aralık 2017

Niloya, Murat ve Mete’nin canı o gün çok sıkılmıştır. Bir şeyler oynamak isterler ama hiçbir oyun bulamazlar. Bir süre aralarında ne yapacaklarını konuştuktan sonra Tospik, ağzında bir boya kalemiyle çıkagelir. Kalemle duvara bir şeyler çizmeye başlar. Bunu gören Niloya “Dur Tospik, bunu görürse annem çok kızar!” der, ama Tospik duvarı çoktan boyamıştır. Murat, hemen bir mendil getirip siler, fakat boyayı bir türlü çıkaramazlar. Bunun üzerine Niloya’nın aklına harika bir fikir gelir. “Madem duvardaki boyayı temizleyemiyoruz, o zaman tüm duvarı renklendirelim!”

En İyi Star Wars Karakterleri (Top 30 Star Wars Karakteri)

22 Aralık 2017

Şu ana kadar kaç film Star Wars kadar seyircisi ile bu derece iyi bir duygusal bağ kurmuştur bilinmez. Jedi Düzeni ilk tasarlandığından beri, Star Wars galaksisi çok nadir tenha olmuştur, hatta sürekli bir karakter çokluğu içindedir. Gunganlar, Corellianlar, Twileksler, emperyal kötü adamlar, cömert avcılar, droidlerve daha yüzlerce karakter sayılabilir. Bu şahs-ı münahasır karakterlerin pek çoğu Star Wars galaksisi için yaratılmıştır, hepsi farklı özellikler taşır ve farklı zaman ile mekanlarda karşımıza çıkar. Yine de herkes, hangi karakteri sevdiğinden emindir. Han Solo hayranlarının Luke Skywalker severlerden daha fazla da olduğu bir gerçek olsa da, Fett takipçileri de Vader’ı daha havalı olduğunu düşünür.

Seri tekrar hayatımızda yer edinince ve Star Wars tekrar popülerleştikçe, Türkiye'nin en büyük Star Wars dükkanı olarak sizin için en sevilen 30 karakteri seçtik. Ve evet işte, tüm liste aşağıda! 

The Last Jedi” İzleyeceğimiz En İyi Star Wars Filmi olabilir mi?

14 Aralık 2017

Kazaklarımızı dolaptan çıkardığımız, kahvemizin elimizden düşmediği bir dönemi çekilir kılan şey nedir? Son Jedi! Kafamız çok karıştı bu ifadeyi gördükten sonra muhtemelen bu son o “son” demek olmayacak. Star Wars filmlerinde başlığın oldukça yanıltıcı olabildiğini defalarca tecrübe ettik, ancak gene yanılgıya düşmeden beklememiz mümkün olmayacak. Bu belki de son yıllardaki en güzel bekleyiş olabilir.

Türkiye'nin en büyük Star wars oyuncakları dükkanı olarak, sizlere son Jedi ile ilgili görüşlerimiz...

Bir Aşık, Bir Baba ve Güce Denge Getiren Kişi, Anakin Skywalker, Nam-ı Diğer “Darth Vader”

12 Aralık 2017

Yarı mekanik yarı insan bir Sith Lordu olan Darth Vader, Star Wars(Yıldız Savaşları) serisinde Karanlık Taraf’ın yüzünü temsil eder. İlk filmde David Prowse’nin can verdiği Lord Vader’in yüzünü birden fazla görebilmek için 20 yıl beklememiz gerekir. Hatırlayacağınız üzere sadece oğlu Luke’u ölüm pahasına kendi yüzüyle görebilmek için kaskını çıkarmıştı.

Sofia ile Prenseslik Dersleri

11 Aralık 2017

Bazen hayatımızda büyük değişiklikler olur. Yeni bir şehre taşınırız, okulumuz değişir, ailemiz genişler. Ama hiçbirimiz birden bire prenses olmamışızdır. Prenses Sofia dışında tabii ki!

Prenses Sofia kimdir? Prenses Sofia'yı tanıyalım.

Üzüntünün Düşmanları: Uğur Böceği ve Kara Kedi

11 Aralık 2017

Hepimiz süper kahraman hikâyelerini severiz. Olağan üstü güçler, dostlarla yaşanan eğlenceli anlar, birilerine yardım edebilmek… Ama şunu da biliriz ki her süper kahramanın bir de kahramanı alt etmek isteyen bir zıttı vardır. Kötü adamlar!

Ama Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi yanımızda olduğu sürece korkmak için çok bir sebebimiz kalmıyor! Mucize: Uğur Böceği ve Kara Kedi lisede okuyan iki genç aslında. Ama tabii normal oldukları söylenemez. Marinette ve Adrien aynı liseye giden, ancak birbirlerinin süper güçleri olduğunu bilmeyen gençlerdir.

1 2 3 4 5
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.