Kostum Maske

Muhteşem Elsa Kostümü Karakter Dükkanı’nda!

18 Aralık 2016

Muhteşem Elsa Kostümü Karakter Dükkanı’nda! Çizgi karakterler çocukların hayal dünyalarını süslüyorlar. Çocuklar onlara adeta hayran! Özellikle Elsa Karakteri kız çocuklarının en çok ilgi gösterdiği karakterlerin başında geliyor. Onlar gibi görünebilmek için heyecanla kutladıkları doğum günlerinde kostümler giymek istiyorlar. Çocuk kostümleri ise ne yazık ki her yerde bulunmuyor. Bu sıralar kız çocuk anneleri büyük bir arayıştalar. Elsa kıyafeti bulabilmek adına oldukça araştırmalar yapıyorlar. 


Onlara harika bir tavsiyemiz var. Elsa elbisesi oldukça uygun fiyatlar ile www.karakterdukkani.com da!...

En Güzel Cadılar Bayramı Kostümleri Karakter Dükkanı’nda!

18 Aralık 2016

Cadılar bayramı yaklaşıyor. Çocuklar şimdiden heyecanlı. Okullarda ve arkadaşlar arasında parti düzenlemeleri başladı bile. Kostüm partileri çocukların oldukça dikkatini çekiyor ve sevdikleri karakterlerin kostümlerini giymek istiyorlar. Çocuklarınızın istediği kostümleri bulmak artık çok kolay. Hayranı oldukları tüm karakterlerin kostümleri Karakter Dükkanı’nda!...

Süper Kahraman Batman’in Efsanevi Maskesi Hakkında

02 Mart 2016

En sevimli anlarında veya en mutlu zamanlarında çocuklarının yanında olmak anne ve babalar için dünyanın en güzel şeyidir. Çünkü yavrucaklarının mutluluğunu görmek onlara adeta bir hediyedir. Tabiki bu mutlu anlarında çocukları ile birlikte hoş vakit geçirmek onlarla ortak bir şeyler yapmak da çok önemlidir.

Efsanevi Bir Filmden Efsanevi Bir Maske Star Wars Maskesi

02 Mart 2016

Efsanevi bir film, çekildiği ilk günden günümüz kadar yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmış olmakla birlikte halen yeni serileri çekilen bir bilim – kurgu filmdir. Her yaş grubuna hitap edebilen film, içerisinde geçen hemen hemen bütün karakterler ve çok çeşitli alanlarda kullanılan aksesuarlarla tüm dünyada milyarlarca insan tarafından tanınmış ve beğenilmiştir. Özellikle film içerisinde geçen ışın kılıcı ve iyi ya da kötü neredeyse bütün kahramanların maskeleri vardır. Filmden ilham alınarak birebir kopya edilen Star Wars Maskeleri yediden yetmişe herkesin kullanımına sunulmuştur.

Örümcek Adam Maskesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

02 Mart 2016

Bir çizgi film kahramanı olan örümcek adam, birçok filmlerle de vizyon da hayat bulmuştur. Marvel comics tarafından kurgulanan örümcek adam; çocukların ilgi odağı olduğu gibi gençlerin de ilgisini filmleri ile çekmektedir. Peter Benjamin parker’ın gizli karakteri olan örümcek adam ilk olarak 1962 yılında çizgi romanları ile okuyucunun dikkatini çekmiştir.

Kostüm Deyip Geçmeyin Çocuk Kostümü Hakkında Herşey

02 Mart 2016

Eğer bir çocuk sahibiyseniz bir kez de olsa çocuğunuz mutlaka hayali kahraman kostümlerine merak salmıştır ve sizden almanızı istemiştir. Çocukların ilgi duyduğu en çok tercih edilen kostümlerden biridir prenses sofia kostümü…

 Piyasadan da temin edilebileceği gibi artık günümüzde internet kullanımının daha da artmasıyla insanlar vakitten ve enerjiden tasarruf etmek için internet alışverişini tercih etmekte ve bu kostümlere kısa sürede ulaşabilmektedirler.

Kız Çocukları İçin Şık Kostümler Bilinmesi Gerekenler

02 Mart 2016

Kostümler özel günlerde eğlence ve gösteri amaçlı giyilen özel giysilere verilen isimdir. Dünya genelinde binlerce eğlence günleri bulunmaktadır. Her ülkenin kendine ait kutlamaları vardır. Bizim ülkemizde de en az diğer ülkelerdekiler kadar eğlenceli kutlamalar yapılmaktadır. Özellikle çocuklar tarafından çok keyifli kutlamalara şahit olmaktayız.

Çocuklarımızın Tercihi Örümcek Adam Kostümü

02 Mart 2016

Türkçeye Örümcek kelime ile çevrilmiş olan gerçek adı spider-man olan kahraman herkesin gönlüne taht kurmuş gelişerek beyaz perdeye uyarlanarak cinema dünyasına girmiş ve büyük ilgi görmüştür. Peter Benjamın’ın kimliği olan örümcek adam ilerleyerek örümcek adam kostümü olarak da çeşitli dallara yayılmıştır. İlk defa Marvel Comics Amazing Fantasy isimli çizgi romanından 1962 yılında ortaya çıkmaktadır. O günden bu günlere kadar en popüler ve en çok sevilen çizgi kahraman unvanını almıştır.

Çocuğunuzu Mutlu Edecek En Yaratıcı Prenses Kostümleri

02 Mart 2016

Çocukların iyi bir birey olmasındaki en önemli faktörlerden biri de iyi bir eğitim almasıdır. Bu nedenle çocuklara her zaman sevgi ve hoşgörü ile yaklaşmak gereklidir. Her çocuk ailesinden aldığı sevgi sayesinde kişiliğine bir parça katar. İyi bir toplum, iyi yetiştirilmiş çocuklarla meydana gelir. Çocukların gelişiminde önemli bir yer sağlayan diğer faktör de, hayal güçlerini canlı tutmaktır. Bu nedenle hayal güçlerinin sınırsız olması için, her çocuğa geliştirici hikâyeler anlatılmalı, hatta görsele dökülmelidir.

Star Wars Kostümü Hakkında Bilmediğiniz Herşey

02 Mart 2016

Son zamanlarda yeni filmi sinemaya gelen star wars yıldız savaşlarını bilmeyeniniz yoktur her halde. Tam olarak konunun üstüne vizyon haftasında bu yazı tam sizin için.

Bu hafta vizyona giren star wars kostümü için internetten ve normal kostümcülerden almak veya diktirmek mümkün. Star wars ta birçok karakter var bunlardan hangisini daha çok seviyorsanız onu secin ve bir tane internet sitesine girerek istediğiniz ürünü kolayca alın,ama dikkat edin ki internet sitesi sizi dolandırmaya kalkmasın. Benim basıma gelmez demeyin herkesin başına gelebilecek olağan şeylerden biri de dolandırılmasıdır.

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.