Okul & Çanta

Ders Zili Yaklaşıyor! Çantaları Hazırlayalım!

06 Şubat 2018

Geri sayım başladı, ders ziline saatler kaldı! Sevdiklerimizle dinlenerek, eğlenerek, okuyarak, tekrarlar yaparak geçirdiğimiz güzel bir dönem arası tatilinin ardından çok yakında yepyeni bir döneme başlıyoruz. Bahar dönemi, yeni renklerin filizlendiği, yeni oyunların başladığı, güneşin yepyeni bir gülümseyişle, bizleri daha uzun süre karşıladığı bir dönemdir. Bu nedenle daha neşeli, daha enerjik ve canlı geçer. Siz de çevremizde yenilenen her şeye uyumlu olarak en canlı renklerle derslikleri süslemeye hazır mısınız? Hadi, okul çantasını erkenden hazırlayalım. Ama en uygun ve kaliteli ürünleri seçmek için ihtiyaçlarımızı ve okul araç gereçlerinin kullanım özelliklerini iyi belirleyelim.

Okul çantası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

08 Ağustos 2017

Eylül ayı yaklaşıyor, okul alışverişi de kapıda bekliyor. Her yıl gibi bu yıl da çocuğunuzun okulda ihtiyacı olacak her şey önceden alınacak: kitaplar, defterler, kalemler, … Peki ya okul çantası? Çanta en önemli okul aksesuarıdır, çünkü çocuğunuz bütün bu yükü çantasında taşır. Doğru çantayı seçmek için dikkat etmeniz gerekenlerin listesini sizin için oluşturduk.

Okula Karakter Dükkanı İle Başlamanın Keyfini Çıkarın!

21 Aralık 2016


Okulların açılmasına az bir zaman kaldı. Peki alışverişlerinizi bitirdiniz mi? Bayram tatili dönemi başlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızda fayda var. Bugün bu konuda size harika bir öneride bulunacağız. Karakter Dükkanı ile sevdiğiniz karakterlerin muhteşem okul ürünlerini kolayca elde edebilirsiniz. Onlarla okul serüvenlerine kapılmak çok eğlenceli olacak.

Tüm Okul Malzemeleri Karakter Dükkanı’nda!

02 Aralık 2015

Geri sayım başladı! Okulların açılmasına çok az bir zaman kaldı. Peki okul çantalarınız nerede?

Yoksa hala hazırlıklara başlamadınız mı! Sevdiğiniz karakterler ile okula gitme fikrine ne dersiniz?
Karakter Dükkanı okul malzemeleri ile artık okula gitmek daha keyifli. Frozen Elsa, Örümcek Adam, Cars ve Monster High’ın okul setleri www.karakterdukkani.com adresinde sizleri bekliyor.

Okullar Açılıyor!

02 Aralık 2015

Okulların açılmasına çok az bir süre kaldı. Tüm aileler hazırlıklara başladı. Çantalar, defterler, beslenme çantaları, boyama kitapları, çıkartmalar ve kalem kutuları çok kısa bir zamanda her yeri saracak. Sizde biliyorsunuz ki çocuklar bu tarz malzemelerin seçimini yaparken oldukça heyecanlı oluyorlar. Çantaları ve tüm okul ihtiyaçlarını seçerken sevdikleri karakterin izlerini taşımalarını istiyorlar. Bugün birçok erkek çocuğu alışveriş yaparken Örümcek Adamlı ürünleri elde etmek istiyor. Akabinde kız çocukları da Frozen filmindeki Elsa karakterli beslenme çantaları ve defterlere adeta aşıklar.

Karakter Dükkanı’nda Okul Setleri ile Okul Alışverişi daha Kolay

21 Aralık 2016

Okullar açılıyor ve hepimizi tatlı bir heyecan sarmış durumda. Yeni okul çantalarımız, kalem kutularımız, beslenme çantalarımız mutlu olmamızı sağlıyor. Peki siz okul malzemelerinizde nasıl seçimler yaptınız? Ben sevdiğim muhteşem karakterlerin ürünleri ile okula gitmek istediğim için tüm malzemelerimi Karakter Dükkanı’ndan aldım.

Karakter Dükkanı İle Okula Hazırlık Dönemi Başladı!

21 Aralık 2016

Son iki hafta! Okullar artık açılıyor. Kalemlerimiz defterlerimiz ve biz hazır mıyız? Değilsek haydi alışverişe! Ya da bir dakika… Bizim gitmemize hiç gerek yok. Çünkü okul için ihtiyacımız olan tüm malzemeler, okul çantaları, kırtasiye ve beslenme ürünleri bize sadece bir tık uzakta. Hemen www.karakterdukkani.com web sitesini ziyaret ederek hayranı olduğunuz karakterlerin okul ürünlerini inanılmaz indirimler ile satın alabilirsiniz. Kırtasiye seti alışverişlerinizde ise %25 indirim kazandığınızı hatırlatalım.

Karakter Dükkanı’nın Harika Kırtasiye Setleri!

21 Aralık 2016

Okulların açılmasına az bir zaman kaldı. Okul çantalarınız ve malzemeleriniz hazır mı? Eğer hala çanta ve malzemelerinizi temin etmediyseniz hemen www.karakterdukkani.com web sitesinde sevdiğiniz karakterlerin muhteşem okul setlerini tek bir tıkla satın alabilirsiniz. Hepsi orijinal lisanslı üreticilerden olan malzemeleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Okul çantalarını hallettiğimize göre sıra artık kırtasiye setlerinde! Okulda ihtiyaç duyacağınız kırtasiye malzemelerinizin sevdiğiniz karakterleri taşımasını istemez misiniz? FrozenÖrümcek Adam ve Cars ile okula başlamak daha eğlenceli olacaktır. Peki kırtasiye setinin içinde hangi ürünler bulunuyor? Hemen sıralayalım.

-Defter (Resim Defteri, Güzel Yazı Defteri)
-Kalem Kutusu
-Kalemtıraş, silgi ve makas
-Bloknot, çıkartma ve matara

İhtiyacınıza göre bir çok farklı kombinasyon çeşitleri var.

Sevdiğiniz Karakterlerin Tüm Okul Malzemeleri Karakterdukkani.com’da!

18 Aralık 2016

En sevdiğiniz karakterlerin harika malzemeleri ile okula gitmek istemez misiniz? Frozen karakterli çantanız ile okul yolunu tutmak… Ya da Örümcek Adamlı beslenme kutuları ile keyifli bir beslenme saati geçirmek… Hayallerimizi süsleyen o karakterler ile okula gitmek ayrı bir mutluluk sebebi. Peki bu malzemeleri nereden bulacağız? Tabi ki Karakter Dükkanı’ndan! Okul için ihtiyacınız olan tüm harika okul malzemeleri bir tık uzağınızda. Sevdiğiniz karakterin beslenme çantaları, okul çantaları, kalem kutuları, boyama kitapları ve daha binlerce ürün www.karakterdukkani.com’da...

Minions’ların Muhteşem Okul Ürünleri Karakter Dükkanı’nda!

18 Aralık 2016

Minions karakterleri ile muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız? O zaman haydi Karakter Dükkanı’na. Birbirinden güzel Minions ürünleri orada sizleri bekliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli okul çantaları, beslenme çantaları ve kırtasiye setleri ile okula gitmek artık daha eğlenceli. Sizde hemen www.karakterdukkani.com adresini ziyaret edin...

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.