Oyuncak

En Güzel 10 Lol bebek çizimi

22 Şubat 2019

Lol bebekler şu aralar çok popüler, kız çocukları ellerinden düşürmüyor. Tabi Lol bebek çizimi de en sevdiği oyunlardan biri.

Peki nasıl LOL bebek çizeceksiniz?

Hangi L.O.L. bebeği nasıl boyayacaksınız?

En güzel LOL bebek çizimini ve LOL bebek boyama adımlarını sizin için toparladık.....:)

Optimus Prime İle İlgili Bilmediğiniz 10 Bilgi

07 Şubat 2018

Optimus Prime, Transformers serisinin en bilinen kurmaca karakteridir. Autobotların lideri, Decepticonların ezeli düşmanı olan Prime, arkadaş canlılığı ve insanlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Oldukça güçlü bir savaşçı olan Optimus, gücünü insanların ve Autobotların iyiliği için kullanır, hiçbir şekilde savaş yanlısı değildir.Buna karşın Decepticonların lideri Megatron ile amansız bir savaş halindedir. Optimus ile ilgili genel olarak bilinen faktörler bunlardır. Bilinen aksine, Optimus’un günümüz dünyasına etkileri oldukça fazladır.

OPTİMUS PRİME KİMDİR? GÖKTEN DÜŞEN BİZDEN BİRİ-OPTİMUS PRİME

02 Şubat 2018

Pek az transformers “Prime” olarak doğmuştur ama çok daha azı “Prime” olarak yaratılmıştır.

Bir Transformers hikayesi ekrana geldiğinde aradığımız ilk ses onun sesi oluyor. Kırmızı-mavi tırı ekranda görmeden hiçbir Transformers izleyicisi gönül rahatlığıyla ekrana odaklanamıyor. Autobot’ların lideri, yaşayan son Prime - Optimus Prime’dan bahsediyoruz. İnsan ırkına ebedi dostluğu Optimus’u diğer transformerslardan ayıran en önemli özelliktir.

Işın Kılıçları Havaya !

27 Kasım 2017

Işın kılıçları uzun zaman önce çok çok uzak bir galaksiden hayatımıza girdi. Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi ile ikonik bir sembol haline gelen ışın kılıçlarının hikayesi ise daha eskiye dayanıyor.Bir güç kullanıcısı, ışın kılıcı ile lazer atışlarını yansıtabilir, bir diğer ışın kılıcına karşı kendini savunabilir ve her hangi bir materyali kesebilir. Yüksek enerji gereksinimi yüzünden Eski Cumhuriyet döneminde sırtta bir aküyle kullanıldığı bilinmektedir. Bu yüzden ilk zamanlarda düellolarda değil de daha çok seremonilerde kullanılıyordu. Orjinali Lightsaber olarak bilinse de ilk olarak Sithler tarafından güç kılıcı Forcesaber olarak adlandırılmıştır.

Barbie Rüya Evi’nde Rüya Gibi Yolculuk

23 Ekim 2017

Bu sefer hayat plastik değil, gerçekten fantastik!

Barbie Rüya Evi hem minik kızlarımızın hem de annelerinin özellikle ilgisini ve beğenisini üzerine çekmiş muhteşem bir evdir. Ama sıradan bir evden çok daha fazlası olduğunu hepimiz biliyoruz. Gerek o muhteşem yapısı ve gerekse de ihtişamı ile her zaman sıradan bir evden çok daha fazlası oldu. Hayallerimizi süsleyen bu Rüya Ev’in ihtişamını tıpkı Barbie gibi bizim de üzerimizde hissedebileceğimizi söylesek ne kadar inanırsınız acaba? Eğer gerçek Barbie Rüya Evi’ni henüz görmediyseniz inanmayacaksınız. O zaman hemen gerçek Barbie Rüya Evi’nden bahsedelim.

Lady Gaga ve Mattel Yeni Monster High Bebek için İş Birliği Yapıyor

10 Mart 2017

Başarılı şarkıcı ve aktris Lady Gaga, yeni bir oyuncak bebek tasarlaması için büyük oyuncak şirketi Mattel’den teklif aldı.

Yeni çıkacak olan Monster High bebeği ile Lady Gaga, adeta özgeçmişine “oyuncak tasarımcısı” ünvanını da ekleyecek. Lady Gaga’nın yapamayacağı şey yok gibi görünüyor.

Lady Gaga Monster High bebeğini kardeşi ve kostüm tasarımcısı olan Natali Germanotta ile birlikte tasarlıyor. Bu da “Mother Monster”, yani “Canavar Anne” lakabıyla anılan Lady Gaga’ya oldukça uyuyor.

Kızlar Neden Monster High’ı Seviyor?

10 Mart 2017

Mattel’in gotik temalı oyuncak bebekleri olan Monster High bebekleri şu aralar çok popüler!

Mattel CEO’su Bryan Stockton’un bir konferansta açıkladığına göre, 2010 yılında piyasaya sürülen Monster High, günümüzde 1 milyar dolarlık bir marka ve Monster High bebekleri dünyanın en popüler ikinci bebekleri.

Peki Kızlar neden klasik Barbie oyuncakları varken, bu ilginç Monster High bebeklerini seviyor?

Pepee Peluş Oyuncak

31 Ocak 2017

Pepee peluş oyuncakPepe çizgi filmi ile çocukların en sevdiği oyuncaklardan biri haline geldi. TRT Çocuk’ta yayınlanan Pepee, çocukları eğlendirirken onlara birçok faydalı bilgi öğretiyor. Pepee peluş oyuncak sayesinde, Pepe çocuğunuzun her zaman yanı başında olup en iyi arkadaşı olacak!

Karakter Dükkanı’nda Pepe peluş oyuncakları çeşit çeşit! Dilerseniz hepsine birlikte bakalım.

En Güzel Barbie Evleri Hangileridir?

23 Ocak 2017

Barbie evi kızların hayatında büyük bir öneme sahip; her kız Barbie evleri ile oynamaya bayılıyor. Peki Barbie evleri kızlar için neden önemlidir? Kız çocukları neden Barbie evleri ile oynamaya bayılır? Çünkü kız çocukları hayal güçlerini kullanmayı ve diledikleri gibi dekore edebilecekleri bir alana sahip olmayı çok isterler. Bu, onların yaratıcılıklarını kullanarak kendilerini ifade etmelerini sağlar. Barbie evleri de kızlara bu imkanı sunuyor ve onlara kocaman ve rengârenk bir evren sağlıyor.

Oyuncak Kutuları ile Çocuğunuzun Odasını Organize Edin

03 Ocak 2017

Oyuncak kutularının hayatımızdaki önemini hiç düşünmüş müydünüz?

Evin her köşesine yayılmış küçük legoları, oyuncak bebekleri, arabaları toplamaktan usandınız mı? Çocuğunuz oyun oynadıktan sonra oyuncaklarını toplamadan odadan mı ayrılıyor? Çocuğunuza odasını toplama alışkanlığını bir türlü kazandıramıyor musunuz? O halde bu yazımız tam sizlere göre!...

1 2 3 4
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.