Barbie Rüya Evi’nde Rüya Gibi Yolculuk

23 Ekim 2017

Bu sefer hayat plastik değil, gerçekten fantastik!

Barbie Rüya Evi hem minik kızlarımızın hem de annelerinin özellikle ilgisini ve beğenisini üzerine çekmiş muhteşem bir evdir. Ama sıradan bir evden çok daha fazlası olduğunu hepimiz biliyoruz. Gerek o muhteşem yapısı ve gerekse de ihtişamı ile her zaman sıradan bir evden çok daha fazlası oldu. Hayallerimizi süsleyen bu Rüya Ev’in ihtişamını tıpkı Barbie gibi bizim de üzerimizde hissedebileceğimizi söylesek ne kadar inanırsınız acaba? Eğer gerçek Barbie Rüya Evi’ni henüz görmediyseniz inanmayacaksınız. O zaman hemen gerçek Barbie Rüya Evi’nden bahsedelim.

Birleşik Krallık’ta bulunan Barbie Rüya Evi ilk bakışta sadece dışının pembe rengi ile değil evin içerisindeki her şeyin pembe oluşuyla tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Özellikle de Barbie sever minik kızlarımız ve annelerimiz için resmen rüyalar diyarı. Koltuğundan yastığına, hatta duvardaki kalp figürüne kadar her şeyin pembe olduğu bu evde gerçek Barbie dünyası ile tanışmış oluyorsunuz. ‘Pembe’ deyince aklımıza mutlaka flamingo ve unicorn figürü geliyordur. Bu ihtişamlı Barbie Rüya Ev’i tasarımcısı da bu sevimli detayı eklemeyi unutmayarak evde geçirilecek zamana eğlence ve heyecan katıyor.

Rüya Evi İçi

Pembe rengin ihtişamı ve verdiği huzur ile bu rahat yatakta uyuyacağınız geceleri ve uyanacağınız sabahları bir düşününün. Uyandığınızda enerjinizin ne kadar yüksek olduğunu gördükçe kendinizi her geçen gün daha da gençleşen Barbie gibi hissedeceksiniz. Ayrıca minik kızlarınız da gerçek dünyanın Barbie’si olacaklar. Onların bu heyecanına tanık olmayı istemez misiniz?

Rüya Evi Dışı

Evin her köşesi ve hatta her detayı fazlasıyla ihtişamlı olmasına rağmen evin bu kısmı hem sizin hem de evin küçük Barbie kızlarının içini aydınlatacak cinsten. Ayrıca dekorun şıklığı Barbie’nin göz zevki ile tamamen uyumlu.

Evin bir diğer huzur köşesi pembe çiçekler ve içerisinde pembe detaylar bulunan şık bir koltuk ile dekor edilmiş. Annelerin misafirlerini rahatlıkla ağırlayabileceği ferahlıkta olan bu köşe aynı zamanda minik kızlarımızın da kendi arkadaşlarını çağırabilecekleri kadar renkli ve dikkat çekici!

Rüya Evi Işıklar

Barbie Rüya Evi’nin en muhteşem detaylarından birisi de mutfak. Annelerimiz zaten mutfaktan çıkmaz bilmezken bir de bu görkemli mutfağı görseler artık ne yaparlar bilemiyoruz. Her dekorun en ince detayı düşünülmüş. Annelerimizin ailesine birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayacakları bu mutfakta yemek yapmak ve vakit geçirmek çok zevkli.

Yemeklerimizi yaptıktan sonra sıra yemeğe geldiğinde yine pembe detaylı bir yemek odası ve takımı ile karşılaşıyoruz. Bu masada birbirinden renkli sohbetlerin döneceğine emin olabilirsiniz.

Rüya Evi İç Detay

Şu gördüğünüz muhteşem detaylar ile süslü pespembe Barbie Rüya Evi artık gerçeğe dönüştü. Evin içerisinde ve dışarısındaki dekorlar en ince ayrıntıları ile düşünülerek Barbie Rüya Evi oyuncağını birebir yansıtmış. Bu evde aileleri ile birlikte musmutlu günler geçirirken minik kızlarımızın oyuncak Barbie Rüya Ev’lerini nereden bulabileceklerini sorduklarını şimdiden duyar gibiyiz.

Rüya Evi Yatak Odası

Evinizin minik Barbie kızlarını da unutmayarak Barbie Rüya Evi oyuncağına karakterdukkani.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem gerçek Barbie Rüya Evi’nde hem de oyuncağında tüm ailelerimiz keyifli ve bir o kadar da ihtişamlı zamanlar geçirecekler. Gerisi tek tık uzaklıkta.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.