Çocuklarımızın Tercihi Örümcek Adam Kostümü

02 Mart 2016

örümcek adam kostümü

Örümcek adam seri hali gelmiş tüm dünyada büyük ilgi gören ve büyük bir beğeni toplayan çizgi filmi ile çocuklarımızın hayal dünyasına girmeyi başarmış olan bir çizgi karakteridir. Marvel Comics tarafından hayal gücümüzü etkileyen bir çizgi dünyasında karakterdir.

Türkçeye Örümcek kelime ile çevrilmiş olan gerçek adı spider-man olan kahraman herkesin gönlüne taht kurmuş gelişerek beyaz perdeye uyarlanarak cinema dünyasına girmiş ve büyük ilgi görmüştür. Peter Benjamın’ın kimliği olan örümcek adam ilerleyerek örümcek adam kostümü olarak da çeşitli dallara yayılmıştır. İlk defa Marvel Comics Amazing Fantasy isimli çizgi romanından 1962 yılında ortaya çıkmaktadır. O günden bu günlere kadar en popüler ve en çok sevilen çizgi kahraman unvanını almıştır.

Örümcek adam çıkmasıyla beraber erkek çocukları tarafından büyük ilgi görmüştür. Örümcek adam ağları ise birçok yerde konu olmuştur, gerek çantalara resmedilmiş gerek örümcek adam figürleri tişörtleri basılmıştır. Günümüzde birçok yere konu olan çizgi film kahramanları doğum günlerinde de görülmektedir. Pastalar üzerinde resimler görürken, doğum günü konseptleri olarak da ele alınmıştır.

Örümcek adam duygusallığı ile öne çıkarken kendi süper güçleri ile duygusal durumlarını çözemeyen, süper güçlerinin duygusal durumlarda işe yaramadığı bir kahramandır. Her olumsuzluğa ve yardıma ihtiyacı olan insanlara kötülere karşı savaşan bir karakterdir. Çok seven çocuk izleyiciler ise kıyafetleri temin ederek Örümcek adam kostümü giyerek süper güçleri olduğuna inanan birçok çocuk günümüzde görebiliriz. Örümcek adamın özel yaşantısında dahi süper güçlerinin olumsuz yönde etkilediği yönünde konular alınmıştır.

Kariyerinin ilk yıllarında ise örümcek adam fotoğrafları satarak geçimini sağlamış aynı zamanda popüler bir hale getirmiştir. Birçok sorunu olmasına rağmen suçlarla mücadele etmeye devam ederek kötülerin karşısında olmuştur. Örümcek adamın yakınlarından olan yani amcası olan Ben Parker den aldığı bir sözü kendi yaşam tarzına oturtmuştur. Söz ise ‘büyük güçler büyük sorumluluklar getirir’ sözü ile yaşamaktadır. Bu söz tüm çizgi kahramanın yaşam ilkesini ve çizgi film konusunu zaten özetlemektedir. . Bu görüş beraberinde büyük çatışmalar ve büyük bir popülerlik getirmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
örümcek adam bavul örümcek adam kostümü hediyeli örümcek adam kostümü örümcek adam pike örümcek adam ağ atan
Örümcek Adam Bavul Örümcek Adam Kostümü Lisanslı Oyuncak Kutusu Hediye Örümcek Adam Kostümü Örümcek Adam Pike Takımı - Tek Kişilik Örümcek Adam Ağ Atan Eldiven 2si 1 Arada
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.