Çocukların Yeni Gözdesi Frozen Elsa Oyuncakları

02 Mart 2016

Dünyada ve Türkiye’de çocukların yeni gözdesi haline gelen frozen oyuncakları her mağazada mevcut. Frozen oyuncakları hem eğlenceli seçenekleriyle hem de bilgilendirici seçenekleriyle tüm çocukların ilgisini çekmektedir. İlk önce eğitim amaçlı olan ürünler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Frozen oyuncakları her yaşa uygun oyuncaklarıyla çocuklara İngilizceyi özendirmektedir.

İngilizceyi başlangıç seviyesinden ve eğlendirici bir şekilde göstermektedir. Diğer bir bilgilendirici oyuncağı ise objeler hakkında bilgi vermesidir. Çocuklar için en önemli durumlardan biri ise hafızalarını geliştirmektir. Frozen memory hafıza kutu oyunu ile çocukların hafızası güçlenecek. Hafıza ve görsel zekâdan devam etmemiz gerekirse puzzle seçeneği de görsel hafızayı güçlendirecek bir oyuncak.

Genel olarak ele aldığımızda yaratıcı oyuncaklarıyla çocukların vazgeçilmezleri arasındadır bu oyuncaklar. Frozen buz püskürtücü eldiveni hem eğlenceli hem de farklı tasarımıyla kendini gösteriyor. Çocuklar bu eldiveni takıp kendini frozen karakteri olan Elsa ile özdeşleştirir. Bu eldiven şöyle çalışmaktadır. Eldiveni elinize güzelce taktıktan sonra bileğinizi üst kısma doğru yavaşça kırıyorsunuz.

Böylelikle buz kristalini havaya doğru fırlatmış oluyorsunuz. Bir diğer oyuncak modeli ise frozen elsa çadır oyuncağıdır. Bu oyuncakla çocuklar çadır kurulması hakkında bilgi sahibi olacaklar. Frozen çizim tahtası çocukların görsel gelişimleri için yaralı olacaktır. Frozen ışıklı günlük oyuncağı çocuklar için özel anılarını yazmalarına yardımcı olacak bir obje. Çocuklar için en eğlenceli seçeneklerden biridir patenler.

Frozen oyuncaklarından biri olan patenler filmin kahramanları olan Anna ve Elsa’nın görselleriyle doldurulmuştur. İki tekerlekli frenli scooterda paten tercih etmeyenler için yeni bir gözde haline geldi. Frozen hikâye anlatan olaf ise küçük çocukların vazgeçilmez ürünü. Hikâye anlatan olaf çocukların uyku esnasında kullandıkları bir oyuncak. Bu durum ise ailelerin işini biraz daha kolaylaştırmasına yardımcı olacaktır.

Frozen ayaklı mikrofon frozen serisinin bir diğer oyuncağı. Bu oyuncak ile çocukların yeteneklerini sergilemesi için bir alan yaratmış olacaksınız. Müzik üzerinden devam etmemiz gerekirse frozenın kahramanları olan Anna ve Elsa’nında üzerinde olduğu elektrikli org ise yeni ürünleri arasında yerini aldı. Müziği ilgisi olan çocuklara yardımcı olabilecek bir ürün. Sonuç olarak çocuklarına doğru seçimler yapmak isteyen anne ve babalar için frozen oyuncakları çok doğru bir seçim olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
frozen elsa kostümü prenses tacı frozen elsa yaz ve plaj seti frozen elsa plaj havlusu frozen elsa turkuaz elbise frozen elsa terlik
Elsa Kostümü Orijinal Prenses Tacı Hediyeli Frozen Elsa Yaz ve Plaj Seti - Küçük Boy Mavi Frozen Elsa Plaj Havlusu Frozen Elbise - Elsa Elbise - Turkuaz Frozen Parmak Arası Terlik - Elsa Terlik - Mavi
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.