Elsa kostümleri ve diğer birçok kostüm Karakter Dükkanı’nda!

18 Aralık 2016
Çocukların hayal dünyaları oldukça geniş. Onların bu farklı dünyalarını daha da geliştiren çizgi film karakterleri, büyüme süreçlerine yardımcı oluyor. Özellikle kız çocukları Frozen filmindeki Elsa karakterlerine hayran! Günlük hayatta kullandıkları eşyalar da bile onların olmalarını istiyorlar. Hatta özel günlerinde tamamen onlar gibi görünebilmek için ailelerine Elsa kostümünü almaları için bin bir türlü şirinlik yapıyorlar.

Bu konuda aileler zor durumlarda kalabiliyor. Çünkü karakter kostümlerini bulabilmek kolay değil. Buna kolay değil-di desek daha doğru olur sanırım. Çünkü “Karakter Dükkanı “ çoğu ailenin bulmakta zorluk çektiği harika kostümlerin satışını yapıyor.  Frozen Kostümü, diğer bir değişle Elsa kostümü,  Pamuk Prenses kostümü, Örümcek Adam kostümügibi birçok ürün www.karakterdukkani.com adresinde sizleri bekliyor.


Sadece kostüm de değil, sevdiğiniz ve hayran olduğunuz karakterlerin kıyafetleri, okul malzemeleri, parti malzemeleri, kozmetik ürünleri gibi aradığınız her ürünü  bu dükkanda . Üstelik Karakter Dükkanı’nın tüm ürünleri %100 orijinal ve lisanslı. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti ödemiyorsunuz.  Muhteşem değil mi? O zaman haydi Karakter Dükkanı’na!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.