En Güzel Barbie Evleri Hangileridir?

23 Ocak 2017

barbie renkli portatif evi

Barbie evi kızların hayatında büyük bir öneme sahip; her kız Barbie evleri ile oynamaya bayılıyor. Peki Barbie evleri kızlar için neden önemlidir? Kız çocukları neden Barbie evleri ile oynamaya bayılır? Çünkü kız çocukları hayal güçlerini kullanmayı ve diledikleri gibi dekore edebilecekleri bir alana sahip olmayı çok isterler. Bu, onların yaratıcılıklarını kullanarak kendilerini ifade etmelerini sağlar. Barbie evleri de kızlara bu imkanı sunuyor ve onlara kocaman ve rengârenk bir evren sağlıyor. Bu koca evrende kızlar istediklerini yapıp doyasıya eğlenebiliyorlar. Evleri diledikleri gibi inşa edip, aksesuarlarla dekore edebiliyorlar. Kendi kişisel zevklerine göre dekore edebilecekleri bu evler, onların yaratıcılıklarını ve dizayn becerilerini geliştiriyor. Adeta birer iç mimar gibi düşünerek hareket eden kızlar, evin her bir köşesini özenle dekore ediyor ve bu da onların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını zenginleştiriyor. Bu evleri her kız dilediğince değiştirebiliyor ve kişisel zevklerine uygun şekilde dizayn edebiliyor. Böylece yaratıcılıklarını kullanan kızlar kaliteli zaman geçiriyor. Bu nedenle, Barbie bebek evi kızlar için büyük bir öneme sahip.

Peki Barbie evleri ile nasıl oyunlar oynanır?

Kız çocuklarının zevklerine göre birçok çeşitte ve modelde Barbie evi üretilmiş durumda. Bu evlerin ortak yanı ise içinde kızların oyun oynarken ihtiyaç duyabilecekleri her türlü aksesuarı ve eşyayı barındırması.

barbie lüks malikane

Örneğin, Barbie Lüks Malikanesi’nde 8 farklı dekoratif oda var ve kızlar burada istedikleri oyunu oynayabiliyorlar. Bu evde banyoda bebeklere duş aldırıp, mutfakta yemek pişirip, salonda televizyon izletip, terasta çay partisi vermek mümkün. Bu oyun setiyle evin katları tam olarak 3 farklı şekilde kolayca inşa edilebildiği için, kendi oyuncak evinin dış görünüşünü ve inşasını diledikleri gibi yapmak isteyen kızlar Mega Bloks Barbie Evi Lüks Malikanesi Oyun Setini tercih ediyor.

Setin içinde iki farklı Barbie bebek bulunmakta. Setin içinde gelen Barbie ve Teresa bebek bu lüks malikanenin içindeki 8 farklı dekoratif odada istediklerini yapabiliyorlar. Birbirinden renkli aksesuarları içeren bu Barbie kızlar bebeklerine istedikleri tarzı oluşturabiliyorlar. Üstelik, Barbie ve Teresa bebek malikanenin katlarını rahatça gezebilsinler diye, bu Barbie evinin çalışan bir asansörü bile var! Bu lüks malikane setiyle ister arkadaşlarınla, isterse tek başına çok eğlenceli oyunlar oynayabilirsin.

barbie evi lüks malikanesi

Odaların yerlerini değiştirebilmek ise mümkün ve bunu yapmak çok kolay. Barbie bebeğin odasında bebeğin kıyafetlerini değiştirebilir, asansörle giriş katına inebilir ve mutfakta yemekler yapabilirsin. Duş vakti geldiğinde ise banyoya çıkabilir ve pembe şirin küvette bebeğinize banyo keyfi yaptırabilirsin. Günün yorgunluğunu atmak istediğinde TV’li salona geçebilir ve dev ekranda Barbie bebeğine televizyon izletebilirsin. Evin tavan arası ise Barbie’nin kedisine ait. Tavan arasında Barbie’nin kedisini besleyebilir, dilersen onu yatak odana koyabilirsin. Bebeğin için ihtiyacın olan her türlü parçayı barındıran bu evlerde bebeklerine gerçek bir hayat yaşatabilirsin. Barbie bebek evi ile rol yapma oyunları oynamak çok eğlenceli.

barbie yazlık evi

Birçok kız yaz mevsimine bayılır. Yaz mevsimini seven kızlar için özel üretilmiş bir Barbie evi bile var: Mega Bloks Barbie yazlık evi! Bu Barbie evi ile kızlar, Barbie bebeklerini güneşlendirip havuz partisi verebiliyor, yazlık eviyle doyasıya eğlenebiliyorlar. Bu Barbie oyuncak seti 129 farklı parçadan oluşuyor. Barbie bebek ister yazlığın terasında arkadaşlarıyla güneşlenebilir, isterse arkadaşlarıyla Barbie yazlık evinin bahçesinde havuzda yüzebilir.

barbie seti yazlık evi

 Bu rengârenk Barbie evinde havuzun, müziğin ve güneşin tadını hangi kız çıkarmak, bebekleriyle doyasıya eğlenmek istemez ki? Bu ev ile istediğin her oyunu oynayabilirsin; her şey senin hayal gücüne kalmış. Yaz temalı oyun setinde bebekleri şezlonga yatırıp onlara güneş keyfi yaşatabilirsin. Havuz keyfi de yaptıktan sonra dinlenmeleri için bebeklerini ister yatırabilir, istersen de çılgın bir müzik partisi verebilirsin. Barbie’nin yazlık evinde de her türlü rol yapma oyununu oynamak mümkün. Bu evle arkadaşlarını davet edip birlikte oynayabilirsin.

 barbie gökkuşağı şatosu

Birçok farklı seçenekteki Barbie evinin piyasaya sürüldüğünü ve çok çeşitli oyunlar oynanabileceğini söylemiştik. Elbette ki prenses Barbie’nin bir şatosu da var: Barbie Gökkuşağı Şatosu. Barbie’nin rengârenk evrenine, Barbie Gökkuşağı Krallığı’na girmek isteyen kızlar bu şatoya bayılıyor. Parlak renkli fonlar, detaylar ve aksesuarlar ile üç renkli zemin gökkuşağı temasını vurguluyor. Kapısında renkli kuleler bulunan bu kale, içerisindeki kelebek şekilleriyle daha da göz kamaştırıcı hale geliyor. Gökkuşağı Şatosu'nun dönen bulutları Barbie evine çok güzel bir görüntü sağlıyor. Deniz kabuğu şeklindeki denizkızı havuzu aşağıda muhteşem bir eğlence yaratırken çatı katı çay partileri için mükemmel bir alan oluşturuyor.

barbie şato oyun seti

Bu şatoda ne gibi oyunlar oynayabilirsin? Tıpkı diğer evler gibi burada da Barbie’nin özel yatak odası var. Burada bebeğini uyutup, ona farklı kıyafetler giydirebilirsin. Alt kattaki şık masada ise iki farklı bebeği oturtup çay partisi verebilirsin. Şatonun üzerindeki dönen bulutlara başka bir Barbi bebek yerleştirebilirsin. Şatona misafir davet edip, beraber şato partisi verebilir, şatonda Barbie bebeklerin için bir moda yarışması bile düzenleyebilirsin! Her şey hayal gücüne kalmış. Neden evine arkadaşlarını davet edip şatoda bir parti vermeyesin?  

barbie rüya evi

Kızların oynamayı en sevdiği evlerden biri de Barbie Rüya Evi. Devasa boyutlara sahip Barbie Rüya Evi’nde oyuncak bebeklerle dilediğin her şeyi yapmak mümkün. Bu evde Barbie’nin yatak odasından mutfağına, özel jakuzili banyosundan televizyonlu salonuna kadar her türlü odası var. Bu lüks Barbie’nin Malibu Rüya Evi’nde bir garaj bile var. Tamamen lüks aksesuarlarla donatılmış bu büyük evde kızlar her türlü eğlenceli oyunu oynayabiliyor.

Birbirinden çeşitli ve geniş Barbie evleri ile dilediğiniz oyunu oynamak mümkün. Her şey hayal gücünüzün sınırlarına kalmış.

Size en çok sevilen Barbie oyun setlerini ulaştıran Karakter Dükkanı, daha birçok Barbie oyuncağını ve sevenleriyle büyük bir mutlulukla buluşturmaya devam ediyor. Üstelik bu oyuncakların hepsi orijinal ve lisanslı. En kaliteli ve en uygun Barbie evi fiyatları için gönül rahatlığıyla sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel Barbie ürünlerine ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.