En Güzel Barbie Oyuncakları Hangileridir?

02 Aralık 2015

Barbie bebek, kız çocuklarının hayallerini süsleyen bir numaralı oyuncak olmuştur. Tüm dünyadaki kız çocuklarının gözdesi haline gelen Barbie oyuncakları, seneler içinde sınırsız çeşitte üretilmeye başlanmıştır. GünümüzdeBarbie bebeklerinden Barbie evine, minik Barbie hayvanlarından çay setine kadar yüzlerce, belki de binlerce çeşit Barbie oyuncağı bulunmaktadır.

Gelin bu yazımızda sizi Barbie’nin renkli dünyasında bir yolculuğa çıkaralım ve birbirinden güzel Barbie oyuncaklarını inceleyelim. İşte en güzel Barbie oyuncakları:

barbie karavan

  1. Barbie Karavanı

Barbie’nin pembe bir karavanı var ve karavanında arkadaşlarıyla parti vermeye bayılıyor. Üstelik, bu sıradan bir karavan değil; bu Barbie karavanda bir su kaydırağı var! En güzelBarbie bebekler, bu Barbie oyuncak seti için bir araya geldi. Bu karavan setinin içinde üçBarbie bebek ve bir minik Barbie bebek bulunmakta. Barbieler marşmelov kızartıp, süslü masalarında çay içmeye, sulu kaydırak partisi vermeye bayılıyorlar. En güzel Barbie eşyalarınıiçinde barındıran bu Barbie karavan setiyle, kız çocukları arkadaşlarıyla beraber mükemmel vakit geçirecek.

 

 barbie evi lüks malikanesi oyun seti

  1. Barbie Evi Lüks Malikanesi Oyun Seti

Bu Barbie oyuncak seti hayal gücünü kullanarak kendi malikanesini inşa etmek isteyen kız çocukları için ideal! Barbie evi malikanesinde birbirinden renkli, cıvıl cıvıl 8 farklı oda var. Bu Barbie rüya evi tamı tamına 301 Mega Bloks parçadan oluşuyor! Barbie’nin bu lüks malikanesinde çalışan bir asansör bile mevcut. Üstelik bu Barbie oyun setinin en güzel yanı ise, malikanenin tam üç farklı şekilde inşa edilebilmesi. İçinde Barbie kıyafetleri ile gelen bu asansörlü ve 3 katlı Barbie eviile kız çocukları Barbie bebeklerini birbirinden güzel aksesuarlarla süsleyip ev partisi verebilirler. En güzel Barbie eşyaları veaksesuarlarının buluştuğu bu lüks Barbie evindekızlar Barbie giydirmeye ve oyunlar oynamaya bayılacak. Barbie sizi lüks malikanesinde bekliyor.

barbie sarışın mutlu yıllar bebeği

  1. Barbie Sarışın Mutlu Yıllar Bebeği

Yeni yıl gelmek üzereyken piyasaya çıkmış bu özel üretim Barbie bebekile kızlar yılbaşını kutlamaya bayılacak. Barbie, yeni yıl için iki parçadan oluşan özel tasarım elbisesini giyiyor. Koluna aksesuar olarak gümüş renginde bir bileklik takarak kombinini tamamlayan bu güzel mi güzel Barbi bebek yeni yılı kutlamaya hazır. Sadece küçük çocuklar için değil, genç kızların odalarında bile şık bir dekor eşyası olarak durabilecek bu Barbie bebek, en güzel Barbie bebekler arasında yerini alıyor.

barbie uzay macerası uçan kaykay

  1. Barbie Uzay Macerası Uçan Kaykay

Listemizde sırada en sıra dışıBarbie oyuncakları arasında olan Barbie uçan kaykayı yer almakta. Barbie’nin son filmi olan Barbie Uzay Macerası’nın oyuncağı olan bu Barbie oyuncak setinde,Barbie bebek kaykayı ile uçabiliyor! Pembe kumandası ile kolaylıkla kontrol edilebilen bu kaykay ile Barbie Uzay Macerası filmindeki sahneleri canlandırmak mümkün. Bu sıradışı Barbie oyuncağı macerayı seven ve hayal gücünü kullanmak isteyen kızlar için ideal. En güzel Barbie oyuncaklarıarasında yer alan bu Barbie bebek ve kaykayı, bir o kadar da çılgın!

barbie mutfak seti

  1. Barbie Mutfak Seti

Barbie yemek yapıyor! İçinde birbirinden güzel pembe renkli tava ve tencerelerin olduğu bu Barbie oyun seti ile kız çocukları şef olma hayallerini gerçekleştirebilirler! Yemek yapmaya meraklı kız çocuklarına yönelik bu Barbie mutfak setiile çocuklar gerçek birer şef edasıyla oyunlarını oynayabilir, kendi pembe mutfak koleksiyonlarını oluşturabilirler. En güzel Barbie eşyaları arasında yer alan bu Barbie mutfak seti, aşçılığa meraklı kız çocukları için oluşturulmuş mükemmel bir Barbie oyuncağıdır.

Sizler de “Çocuğuma en ucuz ve en güzel Barbie oyuncaklarınınereden bulabilirim?” diye düşünüyorsanız, biz Karakter Dükkanı olarak sizi en uygun Barbie bebek fiyatları ile karşılıyoruz. Karakter Dükkanı’nda çocuklarınız için onlarca çeşit Barbie evi, Barbie oyuncak setive Barbie bebekbulmanız mümkün!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.