Kaliteli bir oyuncak kutusunun 10 özelliği nedir?

27 Aralık 2016

Kaliteli bir oyuncak kutusunun 10 özelliği nedir?

Oyuncak kutularının hayatınızdaki faydalarını hiç düşünmüş müydünüz? Çocuklarınızın yatak ve oyun odalarını oyuncak kutuları ile kolaylıkla temiz ve düzenli tutabilirsiniz. Oyuncak kutusu, çocuklarınızın oyun oynadıktan sonra oyuncaklarını toplamasını kolay ve eğlenceli bir hale getirir. Bunun yanı sıra, oyuncak kutusu modelleri arasında, üzerinde Karlar Ülkesi prensesi Elsa, Ninja Kaplumbağalar, Cars, Spider ManveMinnie Mouse gibi çocuklarınızın en sevdiği çizgi film karakterlerinin olduğu oyuncak kutuları, çocuklarınızın oyuncaklarını bir odadan başka bir odaya taşımasını kolaylaştırır. Oyuncak saklama çözümleri arasında en çok rağbet gören çözüm olan oyuncak kutuları sayesinde çocuklar ister oyuncaklarını isterlerse giysi, kitap, çocuk dergisi veya boya kalemi gibi eşyalarını saklayabilirler. Peki, iyi bir oyuncak kutusunun sahip olması gereken en önemli 10 özelliği nelerdir?

  1. Büyük oyuncak kutusunun olması çocuklarınızın farklı büyüklükteki oyuncaklarını saklaması açısından önemlidir. Böylelikle büyük oyuncaklarını küçük oyuncak kutularında muhafaza etmek zorunda kalmadan onları yeterince büyük oyuncak kutularında dilediği şekilde gruplandırabilir.

 frozen oyuncak kutuları(Elsa Frozen oyuncak kutuları)

  1. Hafif olması, iyi bir oyuncak kutusunun önemli özelliklerinden biridir. Böylelikle çocuklar oyuncaklarını bir odadan başka bir odaya kolaylıkla taşıyabilir, oyuncaklarını topladıktan sonra başka birinin yardımına ihtiyaç duymadan oyuncak kutusunu istediği yere yerleştirebilir.

 

  1. Kolay taşınabilir olması, kaliteli bir oyuncak kutusunun önemli özelliklerinden biridir. Kenarlarından kolayca tutulup çekilebilen, taşınabilen oyuncak kutuları çocukların fiziksel gelişimine olumsuz etkide bulunmayacaktır.

      (Minnie Mouse oyuncak kutusu)                       

 minnie mouse oyuncak kutusu

 (Cars oyuncak kutusu)              

cars oyuncak kutusu

  1. Sağlıklı malzemeden üretilmiş oyuncak kutuları çocukların fiziksel ve bilişsel gelişimine zarar vermez. Böylece çocuklarınızın bu tür oyuncak kutularını kullanmasına gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz.

 

  1. Dayanıklı malzemeden üretilen oyuncak kutuları tüm anne babaların tercihidir. Böylece çocuklar oyuncak kutusunu kırılma ya da çatlama riski olmadan kolaylıkla taşıyabilir.

 

  1. Kenarları sivri olmayan bir yapıya sahip olmayan oyuncak kutuları çocukları korur. Örneğin, kapak köşelerinin kare yerine yuvarlak olması çocukların istenmeyen kazalara karşı korunmasına yardımcı olur.

   

(Star Wars oyuncak kutusu)

 star wars oyuncak kutusu     star wars oyuncak kutusu 2

 

  1. Su geçirmez oyuncak kutusu olması göz ardı edilmemesi gereken bir özelliktir. Bu sayede oyuncak kutusu yalnızca yatak ve oyun odasında değil, gerekli durumlarda banyo ve balkon gibi yerlerde de saklanabilir. Yağmur altında kalan oyuncak kutuları su geçirmez özellikleri sayesinde içindeki oyuncak ve eşyaları kolaylıkla koruyacaktır.

 

  1. Üst üste koyulabilen oyuncak kutuları estetik dizaynları sayesinde bulunduğu odada fazla yer kaplamamasını sağlar. Bu sayede çocukların oyun ve yatak odaları derli toplu, geniş ve ferah görünür.

        frozen elsa oyuncak kutuları(Elsa Frozen oyuncak kutuları)

 

  1. Raflara, dolaplara ve yatak altlarına sığabilecek şekilde üretilmiş olmalıdır. Bu yerlere sığabilecek boyutlarda üretilmiş oyuncak kutuları, çocuklarınızın oyuncaklarını topladıktan sonra istediği yere kolayca yerleştirebilmesini sağlayacaktır.

10 . Dekoratif, sevilen çizgi film resimli oyuncak kutuları, çocuklarınızın oyuncaklarını toplamayı yeni bir oyun haline getirmesini sağlar. Favori çizgi film karakteri ile ilgili bir oyuncak kutusuna sahip olan çocuk oyuncaklarını daha istekli bir şekilde toplayacaktır.

 

 

 

 star wars oyuncak kutusu(Star Wars oyuncak kutusu)

cars oyuncak kutusu(Cars oyuncak kutusu)

 

frozen elsa oyuncak kutusu(Elsa Frozen oyuncak kutusu)

Karakter Dükkanı’nda yukarıda saydığımız özelliklere ve daha nicelerine sahip, üstünde çeşitli çizgi film karakterleri olan en ucuz oyuncak kutularını bulabilirsiniz. Sağlıklı malzemeden üretilmiş, dayanıklı ve kolay taşınabilir oyuncak kutuları sayesinde çocuğunuz için oyuncaklarını toplamak eğlenceli bir işe dönüşecek!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.