Bugün Hangi Frozen Elsa Kıyafeti Giysem?

29 Aralık 2017

Bugünün yıldızı sensin! Peki, bir prenses mi, prens mi yoksa bir kahraman mı olmak istersin? Hayal et; dilersen bir seni gökyüzüne uçuracak güçlü peleriniyle Süpermen, siyah maskenin ardındaki gizemli kahraman Batman, renkli eteğiyle gözleri kamaştıran küçük bir Ponny ya da beyaz tülü ve buz mavisi elbisesiyle Karlar Ülkesi’nin kraliçesi olabilirsin. Şimdi bu rengarenk dünyaya aralanan giysi dolabının kapağını aç. Kendini hangi karakter gibi hissediyorsan ona ait kostümü, aksesuarı, çanta, kırtasiye ve kişisel bakım ürünlerini Karakter Dükkanı’nda bulabilirsin!

Çok beğenilen karakterlere ait eğlence ürünü ve oyuncaklar, Karakter Dükkanı’nda kostümlerle birlikte tamamlanıyor. Giysi dolabımızı süsleyen ürünler arasında neler var, beraber göz atalım.

Elsa Kıyafeti

Karlar Ülkesi’nin buz dağlarında yaşayan mavi tüllü Prenses Elsa elbisesiyle oldukça zarif… Parıltılı kumaşla dokunmuş üst kısım, gümüş işli dantelle süslü kemer, uçuşan mavi etek ve sırt kısmında ince tülden kanat-pelerin bulunan elbise, kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir. Takımın içinde Prenses Elsa’nın, pırlanta taşlı parlak tacı, inci bilekliği, özel prenses ayakkabısı, ucunda kar tanesi bulunan asa seti de mevcuttur. Şimdi eldivenleri çıkarma ve dondurucu soğuğa aldırmadan büyülü gücü yaşama zamanı!

 Darth Vader Kostümü

Bütün kahramanlar bir araya gelsin, yıldız savaşları başlıyor! Karanlık maceranın kahramanı Darth Vader’in meşhur maskesi ve peleriniyle cesur bir savaşçıya dönüş! Üzerinde dolgu malzemesi bulunmayan Darth Vader kostümün maskesi, sert plastikten üretilmiştir. Darth Vader baskısı, polyester kumaş üzerine yapılmıştır. Takımın içinde bulunan lazer ışın kılıcı, 3 farklı ses çıkarma özelliğine sahiptir. Ayrıca metalik kılıç tutma yeri ve kırmızı ışıkla oluşturulmuş lazer efektiyle korkusuz kahramanımızın karşısında artık kimse duramaz!

Monster High Kostümü 

Açılın! Equestria Ülkesi’nden gökkuşağının en güzel renkleri geliyor! Bu rengarenk ve sevimli ülkenin küçük Pony’leri artık aramızda. Canlı renkleriyle göz kamaştıran Pony kostümlerinin arasında Twilight Sparkle’ın masalsı mor elbisesi, Rainbow Dash’in gökkuşağı eteği ile gökyüzü mavisi, Pinkie Pie’ın şeker pembesi, karakterlerin resimleriyle birlikte en sevimli tasarımlara sahip. Simli kumaştan yapılan elbisede tüllü etek kısmı ve ayrı olarak kanatlar mevcuttur. Böylece gökkuşağının en güzel rengi olmak için kanatları takman ve havalanman yeterli!

Batman Kara Şövalye KostümüKaranlıkların gizemli şövalyesi, Batman Kara Şövalye artık aramızda. Kimseye görünmeden bir anda pelerini ve maskesiyle beliren, kötülüklerin karanlığına karşı aklı ve gücüyle savaşan Kara Şövalye’nin tek amacı adaleti sağlamak. Ama Kara Şövalye, bu işte yalnız değil! Sert ve dayanıklı maskesi, kemeri ve efsanevi peleriniyle tulum şeklindeki Batman Kara Şövalye kostümü sayesinde sen de bu maceranın bir parçasısın. Yumuşak ve esnek yapılı kostüm, içinde kolayca hareket etmen için üretildi. Böylece haksızlığa uğrayanların yardımına ilk olarak sen koşacak, geniş hareket alanı ve kanat gibi açılan peleriniyle adeta uçacaksın!

Winx Club Kostümü

Sihirli güçlerini geliştirip kötülüğe karşı savaşmak için kullanan Winx Club kızlarından biri olmak ve bu mücadelede bulunmak ister misin? Öyleyse en sevdiğin karakterlerin şık elbiseleri seninle! Tüm güçleri, büyüleyici görünümü ve güzelliğiyle tam bir periye dönüşmeni sağlayacak Winx Club kostümlerinin arasında Bloom’un mavi tül elbisesi ve Stella’nın mor çiçek elbisesi bulunuyor. Parıltılı kanatları, ışıltılı detayları ve taş süslemeleriyle gerçek bir peri elbisesi tasarımına sahip takımların içinde bulunan kanat aksesuarı, yumuşak askılarıyla kolayca sırta takılıp çıkarılabilir. Hadi gücün sesini dinle, Winx Club kızlarının kostümü, seni sihirli diyarlara uçmaya davet ediyor!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.