L.O.L Sürpriz Bebekleri Gerçek Hayatta Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

19 Şubat 2018

Çünkü L.O.L  Sürpriz Bebekleri öyle seviliyorlar ki, aynı onlar gibi giyinip süslenen insanlar var. Haydi L.O.L bebeklerinden esinlenmiş gerçek kombinlere hep beraber göz atalım.

En Güzel LoL Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

Aynı kırmızı kocaman kurdelesi gibi kocaman bir gülümsemesi olan bu kız L.O.L bebeğini çok güzel taklit etmiş. Kırmızı-beyaz-mavi takımı ile çok tatlı duran bu kız aynı elindeki bebek gibi gayet şık. Buradaki fotoğraftan gayet basit renkler ve basit bir forma ile ne kadar da şık olunabileceğini görmüş oluyoruz.

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

İşte bu inanılmaz! Sadece kıyafetleri, aksesuarları ile değil, aynı zamanda içinde oturduğu kutusu ile beraber bu küçük kız tam olarak bir L.O.L bebeğine dönüşmüş. Siyah ve beyaz renkleri ile gayet sade ancak asil bir görünümü var. Elindeki siyah beyaz renkli kahve kutusu ise çok şirin duruyor. Yüzüne büyük gelen gözlükler ve şaşalı bir takı… Evet, evet! Bu bir L.O.L bebeği. Ayrıca içine oturduğu pembe ve kocaman kutusu da küçük kızın boyunu daha da küçük göstermiş, bir oyuncak gibi! Çok başarılı bir uyarlama diyebiliriz.

 

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

 Bu renk, bu saçlar… Müthiş bir benzerlik! Gayet tatlı, pastel renkler ile tam olarak bir L.O.L şıklığı… Küçük kızımın elindeki biberin bile bir oyuncağın parçası gibi duruyor. Ya ucunda fiyonkları olan eteğine ne demeli? Yüzüne büyük gelen renkli gözlükleri ile çok eğlenceli bir çalışmanın sonucunu görüyoruz. Böyle tatlı renkler ile bizler de şık olabiliriz demek ki.

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

 Gayet şık bir kardeş ikilisi görüyoruz karşımızda. Bildiğiniz üzere L.O.L bebeklerinin kimileri kız kardeşe sahip. Ve bu kardeşler de bu ikiliyi çok başarılı bir şekilde taklit etmişler. Aynı saçları gibi sarı ve simli kıyafetleri ile güzel bir detay yakalamışlar. Aynı zamanda ellerindeki biberon ve çantaları da tam olarak oyuncakla uyumlu.

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

Adeta bir melek ve oyuncak! Üzerindeki beyaz elbise ve melek tacı ile çok tatlı duruyor. Altın ve beyazın bu güzel uyumunu çok güzel sergilemiş. Saçlarının tatlı rengi de gözleri üzerinde tutuyor doğrusu.

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda

Melekten sonra bir de küçük bir şeytan çıktı karşımıza. Ancak bu pembe, kırmızı ve siyah takımı; o güzel gülüşü ile böyle tatlı birine nasıl şeytan diyebiliriz ki? Bence biz bu başarılı kıza komik bir moda şakası diyelim.

 En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda            En Güzel Lol Bebek Oyuncakları Karakter Dükkanı'nda 

İşte çok tatlı bir kardeş uyumu daha. Hem Rock yıldızı, hem de prenses gibiler. Bu başarılı uyarlamalar ile çok hoş duruyorlar. Buradan çıkaracağımız moda dersi de bazen abartmaktan korkmamak gerek.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.