Monster High Bebekleri Ve Canavar Çocuklar

02 Mart 2016

monster high bebekleri

Kız çocuklarının vazgeçilmezi olan bebekler; gelişip ilerleyen dünyamız da birçok şekil almıştır. Üreticiler bebek tasarlarken çocukların dikkatini çekecek öğelere yer vermektedirler. Son dönemde çocuklar tarafından beğenilip, satın alınan monster high bebekleri, satış sıralamaların da en üstte yerini almış gibi gözüküyor. Monster high aslında Lisi harisson tarafından yazılmış bir kitaptır, bu kitaptan esinlenerek birde çizgi filmi çekilmiştir.

Monster high çizgi filminde, ünlü canavarların çocuklarının bulunduğu lisede geçen maceralarından bahsetmektir. Her gün yeni bir olayla karşı karşıya olan monster high bebekleri ilginç giyimleri ile göz doldurmaktadırlar. Oldukça korkutucu olan bebekler çocukların dikkatini çekmekle birlikte olumsuz tepkiler de almaktadır. Bu bebeklerin isim ve karakterlerine değinmek gerekirse, frankie stein isimli bebek karakter, frankestein’ın kızı olup, garip özelliklere sahiptir.

Bir anda dikişleri patlar ve uzuvları etrafa saçılır, yüzme dersini sevmez çünkü ıslanınca çeker, tarih dersini ise çok sever. En iyi arkadaşlarından bir tanesi holt hyde dir. Draculaura karakterine gelirsek; draculanın kızıdır ve 1599 yaşındadır. Siyah ve pembe kıyafetleri ile dikkat çeker, yaratıcı yazın dersini sever çünkü hikâye yazmaya düşkündür, en sevdiği arkadaşı Frankie Stein dir.

Ghoula yelps’e gelirsek; zombi’nin kızıdır ve 16 yaşındadır, çalışkan olması ile bilinir, en sevdiği renk kırmızı, en sevdiği arkadaşı ise nile’dir. Bütün dersleri sever çünkü okulun en akıllı öğrencisidir, en büyük özelliği planlı ve akıllı olmasıdır. Ana karakterler bunlar olmasına rağmen, deura gorgan popülerliği, toralei stripe dik kafalılığı, operetta ise mükemmeliyetçiliği ile çizgi filmi canlandıran karakterlerdir. Doğal olarak canavarların çocukları oldukları için görümleri korkutucu olup, giyimleri ile de farklı olan bebeklerdir.

Çocuklarınızın mutlu olması için elinizden geleni yaptığınız bir gerçek olsa bile bu bebekleri alırken iyice araştırmak isteyebilirsiniz, haliyle görünüş açısından farklı bu bebekler çocuklarınızın oldukça dikkatini çekmektedir, hayır kelimesini zor kullanabildiğimiz çocuklarımızın, çizgi filmini izledikleri monster high bebekleri özellikleri ve bebeklere has olan parçaları ile de satışa sunulmaktadır. Bu bebeklere büyüklerin de ilgisi olduğu gözden kaçırılmamış bir gerçektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
monster high kala merri figür monster high abbey bominable monster high bebek howleen wolf monster high olympia wingfield figür monster high bebek marisol coxi
Monster High Derin Sulara Yolculuk - Kala Mer'ri Figür Monster High Kostümleri - Abbey Bominable 12-14 Yaş Monster High Bebek Howleen Wolf - Çalışkan Acayipler Monster High Fright Mares - Olympia Wingfield Figür Monster High Bebek Marisol Coxi
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.