Örümcek Adam Maskesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

02 Mart 2016

Bir çizgi film kahramanı olan örümcek adam, birçok filmlerle de vizyon da hayat bulmuştur. Marvel comics tarafından kurgulanan örümcek adam; çocukların ilgi odağı olduğu gibi gençlerin de ilgisini filmleri ile çekmektedir. Peter Benjamin parker’ın gizli karakteri olan örümcek adam ilk olarak 1962 yılında çizgi romanları ile okuyucunun dikkatini çekmiştir.

Çocukların hayal kahramanı olarak kendilerine model aldıkları, örümcek adam filmin de ilk olarak bir gazeteye resim satarak para kazanmaktadır, daha sonra yeteneklerini bir örümcek ısırığı ile kazanan örümcek adam, sürekli yeteneği ve duygularıyla karmaşa halinde kalmaktadır.

1962 yılında çizgi romanlarıyla tanınan, çizgi filmleri ile de çocukların kahramanı olan örümcek adam karakterinin reklam amacıyla birçok çıkartma ve oyuncakları çıkartılmıştır. Çocukların takınca kendini onun yerine koydukları örümcek adam maskesi çocukların ısrarla istedikleri oyuncak çeşitlerindendir. İnanılmaz hayal gücü ile ortaya çıkardıkları oyunlarla, annelerinin de kahramanı olmaktadırlar.

Üreticilerin önemle çalıştıkları maskeler, teknolojinin en güncel olanakları kullanıldığı, çocukların zevkle oynayacağı hali almışlardır. Elektronik olarak hazırlanan maskeler, ağ atan kolu ile de çocuklarınıza tam anlamıyla film tadında bir oyun kurmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra örümcek adam maske ve kostümleri, çocuklar için düzenlenen birçok partide tercih edilmektedir.

Filmde konusu geçtiği gibi düşmekte olan arabada ki çocuğa maskesini veren örümcek adam, bu maskenin çocuğu koruyacağını söylemektedir. Belki de örümcek adam maskesi böylelikle çocukların oyunlarına ilham veren bir maske halini almıştır. Satış rekorları kıran maskeler örümcek adam filminin her yeni filminde tekrar oyuncak reyonlarında yerini almaktadır.

Maskeler ilk üretilmeye başlandığında reklam amaçlı düşünülmüş olup, çocuklar tarafından bu kadar ilgi göreceği düşünülmemekteydi. Fakat bütün serilerini kaçırmayan çocuklar bu maske ve oyuncakları anne ve babalarından istemeye başlamasıyla, üreticiler değişikliğe gitme kararı alıp maskelere işlevsel görseller eklemeye başladılar.

Filmin kötü karakteri olan lizard’ın örümcek adamın kimliğini çıkartmaya yönelik çalışmaları belki de birçok çocuğun maskeleri takması ile imkânsız hale gelebileceği düşünülürse. Çocukların hayal dünyasına, sizde bir tane örümcek adam maskesi alarak destek olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
örümcek adam bavul örümcek adam kostümü hediyeli örümcek adam kostümü örümcek adam pike örümcek adam ağ atan
Örümcek Adam Bavul Örümcek Adam Kostümü Lisanslı Oyuncak Kutusu Hediye Örümcek Adam Kostümü Örümcek Adam Pike Takımı - Tek Kişilik Örümcek Adam Ağ Atan Eldiven 2si 1 Arada
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.