Oyuncak Kutuları ile Çocuğunuzun Odasını Organize Edin

03 Ocak 2017

bebek

Oyuncak kutularının hayatımızdaki önemini hiç düşünmüş müydünüz?

Evin her köşesine yayılmış küçük legoları, oyuncak bebekleri, arabaları toplamaktan usandınız mı? Çocuğunuz oyun oynadıktan sonra oyuncaklarını toplamadan odadan mı ayrılıyor? Çocuğunuza odasını toplama alışkanlığını bir türlü kazandıramıyor musunuz? O halde bu yazımız tam sizlere göre!

Oyuncakların çocukların hayatındaki yeri ve önemini hepimiz biliyoruz. Sınırsız hayal güçleri sayesinde küçücük bir oyuncakla saatlerce oynayabiliyorlar. Ancak şu da var ki, evin dört bir köşesine yayılmış bu oyuncakları toplamak anne babalar için bir süre sonra işkenceye dönüşüyor. Kimi ebeveynler ise bu işi çocuklarının yapmasını istiyorlar fakat elde var sıfır. Çoğu çocuk oyuncaklarını toplayıp düzenlemekten hoşlanmıyor bile. Ama üzülmeyin, sizin için harika bir çözümümüz var! En etkili oyuncak saklama çözümü olan oyuncak kutuları ile bu can sıkıcı iş artık çok eğlenceli ve keyifli!

 

bebek lego oynuyor

Oyuncak sepetini bilirsiniz, bu sepetten küçük oyuncak parçalarının dökülmesi, yere düşüp kaybolması çok kolay. Ancak oyuncak kutuları ile küçük büyük tüm oyuncakları gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

Oyuncak kutuları ile çocuğunuzun yatak ve oyun odasını daha temiz ve düzenli tutmak artık çok kolay. Oyun bittikten sonra çocuklarınızın oyuncaklarını bu dekoratif oyuncak kutularının içine yerleştirmesini isteyebilirsiniz. Çocuğunuz oyuncakları toplama görevini alışkanlık haline getirdiğinde hayatının daha organize hale geldiğini ve sorumluluk bilinciyle zenginleşmiş olduğunu göreceksiniz. Oyuncak kutuları sayesinde çocuğunuz oyuncaklarına daha çok değer vererek onların kırılmaması ya da bozulmaması için daha çok çaba gösterecektir.

 

 dolap

Bunun yanı sıra, sahip olduğu oyuncakları oyuncak kutularına koyarak organize etmeye başlayan çocuğunuzun zamanla tüm eşyalarını özenle düzenlediğini ve kullandıktan sonra yerlerine dikkatle yerleştirdiğine şahit olacaksınız. Bu sayede ona sahip olduğu eşyaların değerini bilme bilincini de aşılamış olacaksınız.

 

Yalnız bununla sınırlı değil! Çizgi film karakterleriyle bezenmiş oyuncak kutuları sayesinde oyuncakları toplamak çocuğunuz için yeni bir oyun haline gelecek. Çocuğunuz, sevdiği çizgi film karakterleriyle süslenmiş oyuncak kutusunu ayrı bir oyuncak olarak göreceğinden oyuncaklarını toplayıp bu dekoratif kutulara yerleştirmek onun için deyim yerindeyse çocuk oyuncağı olacak. Örneğin, küçük kızınız Karlar Kraliçesi Elsa hayranı ise ona Frozen Elsa oyuncak kutusu, küçük oğlunuz Marvel kahramanlarına bayılıyorsa ona da Marvel oyuncak kutusu satın alabilirsiniz.

 

        marvel oyuncak kutusu(Marvel oyuncak kutusu)

//www.karakterdukkani.com/marvel-avengers-oyuncak-kutusu-20-litre-6912

 

           cars oyuncak kutusu(Cars oyuncak kutusu- Şimşek Mcqueen)

//www.karakterdukkani.com/cars-oyuncak-kutusu-20-litre

 

           star wars oyuncak kutusu(Star Wars oyuncak kutusu)

//www.karakterdukkani.com/star-wars-oyuncak-kutusu-20-litre-db20

       frozen elsa oyuncak kutusu(Elsa Frozen oyuncak kutusu)

//www.karakterdukkani.com/elsa-frozen-oyuncak-kutusu-20-litre

 

 

Çeşitli boy ve çizgi film karakter seçeneklerine sahip, her bütçeye uygun, çok ucuz yüzlerce oyuncak kutusu Karakter Dükkanı sayesinde yalnızca bir tık uzağınızda. Siz de çocuğunuzun organizasyon becerisini, sorumluluk ve görev bilincini geliştirmek için yukarıda bahsettiğimiz çok amaçlı oyuncak kutularından satın alabilir, düzenli ve temiz olmayı çocuğunuz için kolayca alışkanlık haline getirebilirsiniz.

çocuk odası

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.