Panduf, Çocuk Yağmur Çizmesi ve Şemsiyesi ile Sevdiğiniz Karakterler Bu Kış da Sizinle

18 Aralık 2016
Kış geldi sayılır. Havalar da oldukça soğudu. Okuldan eve döndüğümüzde hemen sıcacık panduflarımızı giyip yemek yiyoruz ve ödevlerimizin başına geçiyoruz. Panduflar kışımızın vazgeçilmezleri arasında. Peki sevdiğiniz karakterlerin sizi sıcacık tutacak pandufları ile ders çalışmak istemez misiniz? Ya da bu pandufları ‘ev ayakkabısı’ ya da ‘kreş ayakkabısı’ olarak okulda giymek istemez misiniz? O zaman haydi Karakter Dükkanı’na! Minnie Mouse panduf, Cars panduf, Mickey Mouse panduf gibi birçok panduf modelleri  sevdiğiniz karakterler ile  //www.karakterdukkani.com/panduf adresinde sizleri bekliyor.

Bu yağmurlu günlerde,  bu karakterler size  ‘Çocuk Yağmur Çizmesi’ olarak da size eşlik etmeye hazır. Soğuk kış günlerinde sevdiğiniz karakterlerin sizi yağmurdan koruyacak çocuk yağmur çizmeleri ile okula gidin! Çeşit çeşit çocuk çizmeleri için //www.karakterdukkani.com/cocuk-yagmur-cizmesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz ve bu ‘çocuk yağmur çizmesi’ nin aynı sevdiğiniz karakterin ‘çocuk şemsiyesi’ modelleri de //www.karakterdukkani.com/cocuk-semsiyesi ‘da.


Çocuk şemsiyesi, yağmur çizmesi ve panduf çeşitlerinde, en uygun fiyatlar Karakter Dükkanı’nda. Satın alacağınız tüm ürünler %100 lisanslı ve orijinal. Üstelik 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz ücretsiz. Sizde hemen siteyi www.karakterdukkani.com ‘da ziyaret edin ve dilediğiniz karakterin tüm ürünleri tek bir tık ile kapınıza gelsin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.