Pepee Peluş Oyuncak

31 Ocak 2017

Pepe peluş oyuncak Pepe çizgi filmi ile çocukların en sevdiği oyuncaklardan biri haline geldi. TRT Çocuk’ta yayınlanan Pepee, çocukları eğlendirirken onlara birçok faydalı bilgi öğretiyor. Pepee peluş oyuncak sayesinde, Pepe çocuğunuzun her zaman yanı başında olup en iyi arkadaşı olacak!

Karakter Dükkanı’nda Pepe peluş oyuncakları çeşit çeşit! Dilerseniz hepsine birlikte bakalım.

Pepe Peluş Oyuncak Pepee 35 cm

50 cm boyundaki kocaman Pepee peluş oyuncak çocuğunuzun yanından ayırmayacağı bir oyuncak olacak. Çocuğunuz bu peluş bebekle ister evde, kreşte, sokakta oynayabilir isterse uyku vakti geldiğinde peluş oyuncağına sarılıp uyuyabilir.

Pepe peluş oyuncağın çizgi filmdeki Pepee’den hiçbir farkı yoktur. Mavi tulum, mavi şapkası hatta şapkasının üstüne renkli harflerle yazılmış ismi Pepe peluş oyuncakta da aynı şekildedir. Gerçeğinden farksız bu peluş bebek ile Pepee çocuğunuzun odasındaki yerini alacak.

Pepee peluş oyuncak yumuşak dokusu sayesinde çocukların cildini tahriş etmez. Orijinal ve lisanslı bir ürün olan bu peluş bebek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. En güzel çocuk hediyelerinden biri olan Pepee peluş Karakter Dükkanı’ndan hemen satın alabilirsiniz.

Şila Peluş Oyuncak 20 cm

Pepe peluş modellerinden başka bir oyuncak ise Şila peluş oyuncaktır. 30 cm boyundaki Şila peluş bebeğini çocuğunuz istediği yere götürebilir. Evde, kreşte, sokakta oynayabileceği bu peluş oyuncak ile isterse uyuyabilir. Şila peluş bebek ile artık uyku saatleri daha mutlu ve huzurlu geçecek!

Şila peluş oyuncağın Pepee çizgi filmindeki Şila’dan hiçbir farkı yoktur. Bu peluş bebek tıpkı çizgi filmdeki Şila gibi pembe bir elbiseye ve papatyalı saç bandına sahiptir, saçları siyahtır.

Yumuşak dokuya sahip Şila peluş oyuncak çocukların cildini tahriş etmez. Orijinal ve lisanslı bir ürün olan bu peluş oyuncak en güzel çocuk hediyelerinden biridir. Kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş Şila peluş ise yalnızca bir tık uzağınızda.

Pepe Peluş Oyuncak Köpüş 30 cm

Çocuğunuz Pepee’nin yerinde durmayan, tatlı mı tatlı küçük köpeği Köpüş’ü çok mu seviyor? O halde bu peluş oyuncak tam çocuğunuza göre!

Köpüş peluş oyuncak tam 30 cm boyunda ve yumuşacık! Çocuğunuz Köpüş ile eğlenceli oyunlar oynayıp çok güzel vakit geçirecek. Tıpkı çizgi filmdeki gibi kahverengi beyaz renkte olan Köpüş peluş oyuncağın boynunda kırmızı kurdelesi vardır. Orijinal ve lisanslı bir ürün olan bu peluş oyuncak kalite standartlarına uygun olarak üretildiğinden çocuğunuza gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Bu harika peluş oyuncak sizi Karakter Dükkanı’nda sizleri bekliyor!

Pepe Peluş Oyuncak Maymuş Peluş 30 cm

Pepee’nin konuşamayan küçük maymun arkadaşı Maymuş, peluş oyuncağı ile evlerinize geliyor! 30 cm boyundaki Maymuş peluş oyuncak yumuşacık bir dokuya sahiptir ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Rengi kahverengidir, orijinal ve lisanslı bir üründür. Çocuğunuz Maymuş peluş oyuncağı istediği her yere götürebilir, onunla çeşitli oyunlar oynayabilir. Gerisi çocukların hayal gücüne kalmış!

Maymuş peluş sizi Karakter Dükkanı’nda sizleri bekliyor.

Pepe Peluş Oyuncak Möcük 30 cm

Pepee çizgi filmindeki sevimli inek Möcük, Karakter Dükkanı’nda peluş oyuncak şeklinde! 30 cm boyundaki Möcük peluş oyuncak yumuşacık dokusuyla çocuğunuzun gönlünü fethedecek.

Çocukların sadece oyun oynarken değil, uyurken de yanından ayırmayacağı bu harika peluş oyuncak kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir Orijinal ve lisanslı ürün olan Möcük peluş oyuncak Karakter Dükkanında yalnızca bir tık uzağınızda.

Pepee’nin en sevilen karakterlerinin peluş oyuncakları Karakter Dükkanı’nda sizlerle buluşuyor. Hepsi yumuşacık ve kaliteli ürünlerdir, çocuğunuza gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

pepee çizgi film

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.