Pijamaskeliler Kahramanları İsimleri

12 Şubat 2018

-trPijamaskeliler Kahramanları

PİJAMASKELİLER KAHRAMANLARI İSİMLERİ

Adı üzerinde Pijamaskeliler, pijama biçimindeki kostümlerinin altında birbirinden farklı süper güçlere sahip üç kahraman. Kahramanlarımız, pijama maskelerini giydiklerinde doğadan gelen güçleri ortaya çıkıyor. Soğukkanlı kertenkelenin güçlü kasları, kuvvetli sezgileriyle tehlikeyi anında hisseden kedinin çevikliği ve en karanlık gecede uzak mesafeleri kolaylıkla görerek yıldızlara kanat çırpan baykuşun yönlendirmesiyle kahramanlarımız, her tehlikeye karşı birbirini tamamlayan güçlere sahip. Korkusuz Pijamaskelilerin kostümleri de onlara özel olarak kahramanlarımızın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmış. Gelin, yeşil, mavi ve kırmızının bir araya gelmesiyle ortaya çıkan gücü, pijamalı kahramanlarımızın maskelerini yakından tanıyalım.

Kertenkele Çocuk

Kertenkele Çocuk Gekko’nun yemyeşil kostümü, tıpkı kertenkele ve bukalemunların derisi gibi pullu bir yapıya sahip. Kuyruğu, vücut sıcaklığını dengelemesine yardımcı oluyor, ancak herhangi bir tehlikede sıkıştığı zaman kuyruğunu geride bırakıp kaçabiliyor. Sonrasındaysa kuyruğu yenilenerek kahramanımızı eski görünümüne kavuşturuyor. Gekko’nun bir de kocaman, yeşil bir arabası var. Arabası sayesinde gece karanlığında Kertenkele Çocuk, özellikle ormanlık alanlarda kolaylıkla kamufle olabiliyor. Kamuflaj nedir peki? Sürüngenleri ve böcekleri doğal tehlikelerden korumak için sahip oldukları bu özellik, bulundukları yerin rengine bürünerek yapılan bir saklanma şeklidir. İstersen sen de Gekko’nun kostümü ile çalılarla veya değişik yeşil bitkilerle kamuflaj yapabilirsin.

Baykuş Kız

Gelelim ekibimizin güzel ve hızlı karakteri Baykuş Kız’ın kostümüne. İşte karşınızda Owlette! O takımın gökyüzündeki keskin gözü.  Uçabiliyor ve bu sayede takımına yerde gördüğü herhangi bir tehlikeyi bildirebiliyor. Birçoğumuz geceleri karanlık olduğu için uzaktaki nesneleri ya da etrafımızı pek iyi göremeyiz, fakat baykuş, yarasa gibi kimi hayvanlar geceleri çok iyi görme yetisine sahiptirler. Hepinizin bildiği gibi baykuşlar, gözlerindeki özel mercekler sayesinde karanlıkta çok iyi bir şekilde görebilirler. Owlette de tıpkı baykuşlar gibi karanlıkta çok iyi bir şekilde görebiliyor, uzak mesafeleri seçebiliyor, karanlıkta arkadaşlarını doğru şekilde yönlendiriyor.

 Cat Boy Çocuk

Ve takımımızın son üyesine gelelim, yani Kedi Çocuk Catboy’a. Catboy takımın en hızlı koşanı ve ayrıca kediler gibi de çok iyi zıplayabiliyor. Ama ne yazık ki adı üstünde Kedi Çocuk, kediler gibi sudan korkuyor. Bu da onun zayıf yönünü oluşturuyor. Kahramanımız sudan çok korktuğu için özellikle yağmurlu havalarda göreve çıkmayı hiç sevmiyor, yağmur tanelerinin her birinden kaçınmak için büyük bir dikkatle ilerliyor. Sivri kulakları, ince desenli kuyruğu ve pençe benzeri eldivenleriyle esnek kostümü, kahramanımızın kolaylıkla hareket edebilmesini ve gecenin içinde en hızlı şekilde ilerleyebilmesini sağlıyor. Tırmanmayı ve zıplamayı çok seven Catboy, ayrıca tam bir hız tutkunu. Pijamaskeliler ekibinin mavi görev arabasının sürücülüğünü üstlenen kahramanımız, bazen aracıyla tehlikeli yerlerden geçmek, trenleri yakalamak, dev çukurlardan atlamak zorunda kalıyor. Ancak kardeşlerinin yardımıyla Catboy için karanlıkta ilerlemek hiç de zor değil!

Onlara süper gücünü kazandıran harika kostüm ve maskeleriyle Pijamaskeliler geliyor! Pijamanızı giyip yatağınıza girdiyseniz, artık geceleri huzur içinde uyuyabilirsiniz.

En Popüler Pijamaskeliler Oyuncakları

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.