Sevdiğiniz Karakterler İle Eğlenceli Notlar Tutun!

18 Aralık 2016
Okullar açıldı ve herkes heyecanla derslerine gitmeye başladı bile. Tüm eğitim hayatımız boyunca derslerimize girerek notlar alıyoruz ve hayatımızda kullanacağımız o bilgileri defterlerimize not ediyoruz. Peki not almayı daha eğlenceli bir hale dönüştürmek istemez misiniz? O zaman hemen Karakter Dükkanı’na!

Okul döneminde olduğumuz şu zamanlar da sevdiğiniz ve hayranı olduğunuz karakterlerin tüm defterleri  “4 Al 3 Öde” fırsatı ile www.karakterdukkani.com adresinde. Frozen Elsa, Minions, Cars ve Örümcek Adam’ın birbirinden harika defter ve kırtasiye setleri bu adreste sizler ile buluşuyor. Sevdiğiniz karakterin güzel yazı defteri, resim defteri, A5 defteri, A4 defteri, hatıra defteri hangisine ihtiyacınız varsa 4 tanesini seçiyorsunuz, 3 adet fiyatı ödüyorsunuz.

Karakter Dükkanı’nın tüm ürünleri %100 orijinal ve lisanslı. Bu kaliteli malzemeler ile daha sağlıklı bir okul hayatınız olacak. En güzeli ise sevdiğiniz o karakter her an yanınızda kalacak. Siz de hemen www.karakterdukkani.com web sitesini ziyaret edin ve bu harika ürünleri inceleyin. Okul paketlerinde ki %25 indirim fırsatına bir göz atmanızı da şiddetle tavsiye ederiz.  Ayrıca 75 TL ve üzeri alışverişleriniz de kargonuz ücretsiz. Okul hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler tek bir tık ile elinizin altında!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.