x
0212 227 60 40 Destek Hattı

OYUN ÇADIRI - ÇOCUK ÇADIRI - OYUN EVİ

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

 EN EĞLENCELİ OYUN ÇADIRLARI KARAKTER DÜKKANI’NDA

 

 Çocuklar kendilerine ait, sadece onlara özel alanlarının olmasını çok severler. Hayal dünyalarını dilediklerince canlandırabilmeleri için ise yaz günlerinde bahçeye kurulacak bir çadırdan daha iyi bir fikir yok diyebiliriz.

 Frozen Karlar Ülkesi, son zamanlarda kız çocukları tarafından oldukça fazla sevilen bir animasyon filmi. Uzak diyarlardaki bir prensesin başına gelen maceraları ve kardeşi ile arasındaki ilişkiyi anlatan film özellikle kız çocuklarından tam not aldı, uzun bir zamandır da her türlü kız çocukları ile ilgili her aksesuar ve oyuncakta en çok tercih edilen figürlerin başında geliyor. Bir Frozen oyun çadırı, özellikle şato görünümlü olanları, yaz tatilindeki kız çocuğunuzu en mutlu edecek hediyelerden biri olabilir.

 Erkek çocuklarının hayal güçleri kızlarınkinden her zaman için çok daha macera dolu olmuştur. Spider-Man, işte tam da bu sebeple uzun yıllardan beri erkek çocuklarının değişmeyen favori karakterlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Kötülüğün ve kötünün karşısında olan Spider-man, tüm oyuncak ve aksesuarlarıyla erkek çocuklarına adeta cesaret ve hayal gücü aşılıyor. Erkek çocuklarına yaz için alınabilecek en güzel hediyelerden biri Spider-Man oyun çadırları ve bu uzun süre böyle kalacak gibi görünüyor.

  Yumuşak brandadan üretilen oyun çadırları mevsim şartlarından minimum etkilenir şekilde hazırlanmış. Çocuğunuz ihtiyaç duyduğu konforu bu tamamen kendisine ait yeni oyun alanında rahatlıkla bulabilir. Üstelik Karakter Dükkânında bulunan tüm oyun çadırları ani bir yağmura karşı da su geçirmez yapıya sahip olarak üretilmiş. Hem Frozen Karlar Ülkesi, hem de Spider Man oyun çadırlarının giriş kapısı kısmı cırt cırtlı bantla rahatlıkla kilitlenebiliyor, böylelikle çocuklar kendilerini tamamen kendi hayal dünyalarına ait hissedebiliyorlar.

  Gerek kız, gerek erkek çocukları için bu tarz bahçe oyun aksesuarlarının en güvenilir adresi Karakter Dükkanı. Karakter Dükkanı, oyun çadırlarını orijinal lisanslı ürünler olarak sizlere sunmakla kalmıyor, her üründe olduğu gibi oyun çadırlarında da hem çocukların hayallerini, hem de anne babaların çocukları için bir üründe aradığı her kriteri titizlikle dikkate alıyor ve en kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor.

Farklı renk ve figür seçenekleri ile oyun çadırları Karakter Dükkânında sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Ziyaretiniz sırasında bahçe oyunlarının vazgeçilmezi olacak diğer pek çok aksesuar ve oyuncağı da incelemeden geçmemenizi öneririz.

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.