x
0212 227 60 40 Destek Hattı

ÇOCUK PUZZLE, YAPBOZ

1 2 3 4 5
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

ÇOCUK PUZZLE, YAPBOZ:

Hangi çocuk var ki puzzle yapmamış? Her çocuk arkadaşları ile ya da ailesi ile yapboz yapmıştır. Puzzle yapmak sabır ve dikkat istese de çok da eğlencelidir. Çocuklar için puzzle yapmak, onların erken yaştaki gelişimi için de çok önemlidir. Çocuklar, yapboz yaparken bir yandan büyük resimi görme, tüme varım, konsantrasyon gibi yeteneklerini geliştirirler. Puzzle bitince bir anı olarak saklayabilir hatta çerçeveletip bir aksesuar olarak da saklanabilir. 

Farklı puzzle çeşitleri vardır. 3 boyutlu 3D puzzle'lar, ahşap puzzle'lar ve karton puzzle'lar. Puzzle alırken zorluk derecesine bakmak ve çocuğun yaşına uygun puzzle almak çok önemlidir. Ahşap puzzle'lar genelde 25 parça ya da 30 -50 parça oldukları için daha kolaydır ve küçük çocuklar için uygundur. Karton puzzle'lar da genelde 25 - 50 - 100 - 200 parça olarak gruplanmıştır. Parça sayısı ne kadar artarsa, o kadar zorlaşır. 3 boyutlu 3D puzzle'ları yapmak çok zevklidir, tam bir evcilik oyunu için ya da aksesuar olarak idealdir. Eğer az parçalı 3D puzzle ise, küçük çocuklar için uygundur. Karakterdukkani.com'daki birçok puzzle 2 farklı resimlidir. Puzzle'ın arkasında ve önünde 2 farklı resim yapabilirsiniz. Dolayısı ile 2 X 50 parça denildiğinde, 2 farklı resim yapabilinen 50 parçalı puzzle diye düşünebilirsiniz. Bizim favorimiz, puzzle, domino ve hafıza oyunlarının bir arada olduğu 3 in 1 , 4 in 1 Educa Kit oyunlarıdır. Bir kutu içinde farklı farklı oyunları bir arada bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz çizgi filmin karakterini seçmek sizden, sevdiğiniz karakterin yapbozunu sunmak karakterdukkani.com'dan. Karakter Dükkanı çocuğunuzun sağlığını düşünerek, sadece lisanslı kaliteli firmaların orijinal ürünlerini satıyor. Puzzle kategorisinde Ravensburger, Educa, KS, Cubic Fun ve Clementoni markalarının puzzle çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme ve telefonla sipariş kolaylığı ile kredi kartına taksit imkanı ve uygun fiyat ile. 

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.