Çocuklara Hari̇ka Kanatlar Oyuncak Hedi̇yesi̇

23 Ocak 2017

Harika Kanatlar oyuncaklarını erkek çocuğunuza hediye olarak hiç düşündünüz mü? Çocukların severek izlediği Harika Kanatlar çizgi filmi Türkiye’de TRT Çocuk ile hayatımıza girdi. Birbirinden harika bu uçan kanatlar küçükten büyüğe hepimizin beğenisini kazandı. Kız çocukları için my little pony oyuncakları ne kadar eğlenceli ise erkek çocukları için de yurtdışında Süper Kanatlar olarak bilinen çizgi film Harika Kanatlar o kadar eğlenceli ve eğitici. Eğer siz de küçük oğlunuza popüler ve bir o kadar da eğlenceli bir hediye arıyorsanız Harika Kanatlar oyuncakları tam size göre!

Peki nedir bu Harika Kanatlar oyuncakları? Bu oyuncaklar çeşit çeşit ve rengarenk! Oyuncak uçak ve helikopter modellerinin uzaktan kumandalı ve kumandasız çeşitleri mevcuttur. Eğer oğlunuzun yaşı çok küçükse ona bırak gitsin tarzı, sesli ve ışıklı, robota dönüşebilen Harika Kanatlar oyuncak uçağı hediye edebilirsiniz. Çocuğunuz bu ışıklı ve renkli uçakları çok sevecektir. Oğlunuzun yaşı biraz daha büyükse, örneğin 4-5 yaşlarında ise ona daha kompleks özelliklere sahip, uzaktan kumandalı uçak hediye edebilirsiniz. Oyuncak uçağı uzaktan kumanda ile kontrol eden oğlunuzun bu sayede el-göz koordinasyonu da gelişecektir.

harika kanatlar oyuncak figür çocuk

Harika Kanatlar Oyuncak Uçak Jett - Sesli Işıklı Robota Dönüşür

//www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-jett-robota-donusen-ucak-15-cm

 Harika Kanatlar Jett Oyuncak - Uzaktan Kumandalı RC

//www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-jett-oyuncak-uzaktan-kumandali-rc

 

 

Harika Kanatlar oyuncakları yalnızca bununla sınırlı değil! Oğlunuz oyuncak uçaklardan sıkıldıysa ona el becerilerini geliştirebileceği, hayal gücünün sınırlarını zorlayarak yeni şeyler yaratabileceği bir hediye alabilirsiniz. Nedir o hediye diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Tabi ki Harika Kanatlar’ın birbirinden renkli oyun hamuru seti!

harika kanatlar oyun hamuru

//www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-oyun-hamuru-seti-30220

 

Bu oyun hamuru setinde yok yok! Ürünün özel kutusunda dört farklı renkteki oyun hamurlarına ek olarak bir adet oyun hamuru fışkırtma sıkma aleti, iki adet şekil cetveli ve yine bir adet kesme aleti var. Çocuğunuz şekil cetvelini fışkırtma aletine taktıktan sonra içine istediği oyun hamurunu yerleştirip çeşit çeşit şekiller oluşturabilir. Oyun hamuru setinde 10 farklı şekil olduğundan hayal gücünün sınırlarını zorlayıp farklı çılgın şekiller yaratabilecek. Oğlunuzun yaratıcılığını pekiştirmek ve el becerilerini geliştirmek istiyorsanız bu hediye tam size göre!

 

harika kanatlar oyun hamuru ile oynayan çocuk

Durun, oyuncaklarımız yalnızca bu kadarla sınırlı değil! Son olarak size Harika Kanatlar sürpriz yumurtalarından bahsedelim.

Harika Kanatlar Yumurta - Sürpriz Hediyeler

//www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-yumurta-surpriz-hediyeler

 

Birbirinden renkli sürpriz yumurtalarla oğlunuzu sürpriz hediyeler bekliyor! Harika kanatlar yumurtaları Jett'in kırmızısı, Donnie'nin sarısı ve Jerome'un mavisi rengindedir. Her sürpriz yumurtanın içinden farklı Harika Kanatlar karakterleri çıkar. Bu karakterler Eva figürü şeklindedir. Yumuşak ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bu figürlere çocuklar bayılacak. Bunun yanı sıra, sürpriz yumurtada, üzerinde Harika Kanatlar resmi olan bir adet topaç ve sticker mevcuttur. Endişelenmeyin, topaç keskin kenarlara sahip olmadığından çocuklarının canını acıtmaz. Sticker ise güçlü yapışkanı sayesinde istenilen her yere yapıştırılabilir. Oğlunuz dilediği yerlere, örneğin dolabına, defterine, kitabına ve hatta duvarına bile Harika Kanatlar stickerlarını yapıştırabilecek.

 

 

Oğlunuza popüler ve eğlenceli bir hediye arıyorsanız bugünlerde severek izlenen popüler çizgi film Harika Kanatlar oyuncakları tam size göre sevgili ebeveynler. Uzaktan kumandalı ya da kumandasız oyuncak uçaklar, oyun hamurları ve sürpriz yumurtalar orijinal ve lisanslı ürünlerin satıldığı Karakter Dükkanı’nda sizlerle. Harika Kanatlar dünyasının çeşit çeşit oyuncakları //www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-oyuncaklari-ucaklari linki ile yalnızca bir tık uzağınızda. Siz değerli ebeveynlerimize keyifli alışverişler dileriz.

 

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.