Çocukların Gözdesi Spiderman Okul Çantası

02 Mart 2016

örümcek adam okul çantası

Mini mini birlerin çalışkan ikilerin okul zamanı yaklaştığında hayal ettikleri ve sahip olmak istedikleri ilk şey okul çantası ve okul formalarıdır. Özellikle de erkek çocukların ilk gözdeleri Spiderman Okul Çantası. Üzerinde Spiderman’in bulunması çocuklarda daha doğrusun erkek çocuklarında ayrı bir heyecan ve alma isteğine sebep olur.

Çantaların sağlamlığı ve kalitesi kendini göstermek zorunda yoksa çocukların taşıdığı kilolarca kitapların ağırlığını taşıyamayarak iplerinde kopmalar ve dikişlerinde patlamalar meydana gelebiliyor. Kaliteli çantalar ise maddi yönden aileleri zorlayabiliyor. Spidermanli çantaların çeşitliği çok fakat çocukların sağlıklarına zararları da çok.

Son zamanlarda haberlerde ortaya çıkan bir yazı da çocukların bu tarz kullandıkları ve kullanmak istedikleri resimli çantalarda kanserojen maddeye saptandığı açıklanmıştır. Ailelerin büyük korkusu haline gelen bu çantalar ne yazık ki çocukların korkularına neden olamadı. Rengârenk görselliği ve ahengiyle albenili olan bu çantalar piyasadan nasıl toplanılacak şüpheli.

Tüm bu durumları ele aldığımızda elbette ki gözümüzün nuru bir tanelerimiz olan çocuklarımıza alacağımız okul çantalarının kalitesi de ön planda tutmalıyız. Okul çağında onlara hediye edeceğimiz en önemli şey de onların bu okul çantalarıdır. Tabi ki sağlıklarını göz ardı etmemek koşulu ile. Bu sebepledir ki her şeyden önce çocuklarımızın sağlığı ön planda olmaktadır. Özellikle okul çağında son yıllarda da gözlendiği gibi çizgi film kahramanı ve son zamanlarda da sinema ekranlarında gördüğümüz Spidermani içlerinde en öne almak gerekir.

Çünkü küçük okul çağındaki çocukların gözdesi olan bu kahraman kötülerin düşmanı iyilerin ise her zaman yanında yer almıştır. Spiderman okul çantası çocukları bu kahramanın kişiliğini yakalamalarında belki de onların dünyasında en önemli paya sahiptir. Kendilerini spiderman ile özdeşleştiren çocuklar hep spidermanin varlığını yanları da hissedecek ve ayrı bir hava kazanacaklardır.

Çocukların üzerlerinde taşıyacakları bu çanta ile yaşıtlarından kendilerini daha ön planda görmeleri ve kendine olan güvenlerinde bile artma olmasını söylemek hiç de yanlış olmaz. Çünkü hepimiz çocuk olduk ve hayatımızın bir döneminde bizim de fanatiği olduğumuz kahramanlar vardı ve onları temsil eden en ufak bir oyuncak ya da benzeri bir parça hepimizi onların dünyasına taşımıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
örümcek adam bavul örümcek adam kostümü hediyeli örümcek adam kostümü örümcek adam pike örümcek adam ağ atan
Örümcek Adam Bavul Örümcek Adam Kostümü Lisanslı Oyuncak Kutusu Hediye Örümcek Adam Kostümü Örümcek Adam Pike Takımı - Tek Kişilik Örümcek Adam Ağ Atan Eldiven 2si 1 Arada
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.