Efsane Ninja Turtles Oyuncakları

02 Mart 2016

ninja kaplumbağalar

Dört sevimli ve cesur kaplumbağadan oluşan Ninja Turtles kahramanları yenilenen oyuncak formatları ve yeni nesil aksesuarlarıyla yeniden severlerine sunulmaktadır. Leonardo, Raphael, Donatello ve Michalengelo’ dan oluşan kahraman setler usta Siplinter aksiyon figürleriyle satışa sunulmaktadır. Ninja Turtles sesli aksiyon figürlerinde Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatelloyu bulabileceğiniz gibi kahraman kaplumbağaların araçları Rıppın Rider’ da satışta bulunmaktadır.

Ninja kaplumbağaların bilinen yüzlerinden Shredder aksiyon figürü, ninja turtles oyuncak serisi ve figürlerinden bulabileceğiniz seçeneklerdendir. Ninja kaplumbağaların sevimli dostu haber spikeri April O Neil figürünü ve kaplumbağaların farklı boy ve aksiyon figür hareketleriyle seçeneklerini bulabilirsiniz. Ninja kaplumbağa hayranı tüm çocukların kullanmak isteyeceği maske, aksesuar ve çocuk kostimleri de serinin satışa sunduğu seçenekler arasındadır.

Mutasyon deluks aksiyon figür Michalengelo, mutasyon deluks aksiyon figür Leonardo, mutasyon deluks aksiyon figür Raphael ve mutasyon deluks aksiyon figür Donatello seçenekleri sunulmaktadır. Online sipariş verme avantajı, online ödeme seçenekleri ve aynı gün kargoya teslim avantajıyla çocukların en sevdiklerinden ninja kaplumbağalar serisine sahip olabilirsiniz.

Kahraman dörtlü olarak bilinen ve pizza hayranı sevimli kaplumbağaların maceralarının toplandığı çizgi film ve film DVD’lerini oyuncak ve aksesuar kataloğundan edinebilirsiniz. Ayrıca tüm figürlerin bir arada bulunduğu ninja turtles aksiyon figürleri serisi de bulunmaktadır. Her bir kaplumbağanın aksesuar paketlerinden maske ve aksesuar silahlarının bulunduğu paketleri alabilirsiniz.

Ninja kaplumbağalar açılan kabuk Michelangelo, Leonardo, Donatello ve Rafael olarak ninja turtles oyuncak serisi satışa sunulmuştur. Ninja Turtles Z- Line oyuncak seti, Ninja turtles Mikey ve arabası, ninja kaplumbağa çocuk maskeleri paketini bulabilirsiniz. Çocukların kostümlü veya kostümsüz olarak kullanabileceği sırt askılı ninya turtles kabuğu, ninja turtles karavanı, ninja turtles araç ve aksesuarlarından hover drone, fırlatıcı figürleri, ninja turtles araç ve figür AT- 3, ninja turtles aksiyon ooze scoopion, ninja kaplumbağa oyuncakları kategorisinde satışa sunulmaktadır.

Ayrıca ninja turtles zıpla kapış aksiyon figürleri bulunmaktadır. Araçlardan ninja turtles skateboard, ninja turtles dragon chopper en sevilenler arasında bulunmaktadır. Minik kahramanların büyük maceraları tüm setlerle satıştadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.