Efsanevi Star Wars Ürünleri Çılgınlığı Başladı

02 Mart 2016

star wars efsanevi oyuncaklar

    Starwars yani yıldız savaşları; çizgi roman, televizyon yapımı, bilgisayar oyunu gibi dallarda Geoerge Lucas tarafından geliştirilmiş bir kurgu evrenidir. Marka olmuştur artık. İlk serisi 25 Mayıs 1977 yılında 20th Century Fox tarafından yayınlanmıştır. O günden bugüne popülerliğini sürdürmektedir. Fenomen olmuştur.

İki devam filmi üçer yıl arayla yayınlanmış, bu üçlemenin ardından 16yıl sonra üçlü seri daha. Öncül isimli seri yine 3 yıl arayla yayınlanmıştır. Tüm seri 2005 yılında tamamlanmıştır. Bu seriler dünya çapında hasılatı en yüksek 3. film serisi olarak yer almaktadır. Bu hasılat yaklaşık olarak 4.41 milyar dolardır.

2008 yılında tek film olarak Starwars Klon Savaşları gösterime girmiştir. Bu film TV dizisinin da bir başlangıcı olmuştur. Aynı zamanda serinin ilk animasyon filmdir. Kurgusal bir evrende gerçekleşen olaylarda uzay ırkı, robotlar yer alıyor. Uzay yolculuklarına rastlanılıyor. Güç ismi verilen bir enerji ile canlılar hız, zihin kontrolü gibi doğaüstü güçler kazanıyor. Bu güç iyilik için kullanılabileceği gibi kötülük için de kullanılabiliyor.

Starwars ürünleri de ilk yayınlandığı günden bu yana film, animasyon, bilgisayar oyunlarından birer kopya gibi üretiliyor. Işın kılıçları, maskeler, karakter figürlerinden maket oyuncaklar, ses dönüştürücü maskeler pek çok Starwars ürünleri fenomen çılgınlar tarafından satın alınıyor. Son günlerin en beklenen filmi olan Starwars Güç Uyanıyor filmi de 16 Aralık 2015 tarihinde vizyonda.

Fenomenler aylar öncesinden sinema biletlerini aldı bile. Bende izlemek istiyorum diyenler acele etmeli. Kimi fenomen öncelikle Starwars ürünleri alıp filme hazırlık yapıyor. Işın kılıçlarını eline alıp gelenler, maskeleri takıp gelenler sinema salonlarını dolduracak gibi görünüyor. Film karakterlerinden en çok sevilen Darth Vader maskeleri vazgeçilmezlerden.

Tüm dünyayı saran Starwars çılgınlığı bu seferki filmde de hakkını verecek gibi. Londra’da galası yapılan film büyük ilgi gördü.

Yönetmen koltuğunda J.J.Abrams oturuyor. Uyanan güç yıllar önce kaybeden karanlık taraf oluyor. Direniş tarafına savaş açıyor. Bir gezegenden diğer gezegene süregelen film devam ediyor. Hasılat rekoru bekleniyor filmden. Bu hasılat çeşitli bilgisayar oyunlarından, Disney’in ürettiği ve sattığı çeşitli oyuncaklardan da elde ediliyor tabiki. Tüm gelirlerin toplamı 10milyar dolara ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
star wars paten star wars ışın kılıcı star wars monopoly skywalker ışın kılıcı rey ışın kılıcı
Star Wars Paten - 4 Tekerlekli Darth Vader Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Monopoly Star Wars Oyunu Anakin Skywalker Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Rey Işın Kılıcı Elektronik - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı
Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.