Star Wars Efsanesi Neden Efsane?

02 Mart 2016

star wars efsaneyi unutulmaz kılan unsurlar

    Star Wars serisi izleyenleri ekrana kilitleyen ve defalarca izlenilse de bıkılmayan filmlerden oluşmaktadır. Bilim kurgu severlerin beğenerek izlediği seri, sadece bilim kurgu değil günümüze ışık tutan pek çok mesaj barındırmaktadır. Filmde uzay teknolojilerinin yanı sıra güç ve iktidar hırsı konu alınarak iyi ve kötünün mücadelesi işlenmektedir.

    İyilik ve kötülüğün savaşı dünya var olduğundan beri süregelen bir olgu olmuştur. Kendi çıkarları uğruna düzenleri bozan ve her şeyin istediği şekillenmesini isteyen karanlık taraftaki lordların karşısında her zaman bir jedi şövalyesi çıkmıştır ve çıkmaya devam edecektir.

    Bir kaç gün önce serinin merakla beklenen 7. filmi olan güç uyanıyor vizyona girmiştir. Star wars hayranlarının merakla beklediği filmin içeriği ile ilgili olarak henüz filme gitmemiş olan bireyleri düşünerek bilgi veremiyoruz ancak filmin muhteşem görsel efektleri ve akıcı senaryosu ile sizleri ekran başına kilitleyeceğini söyleyebiliriz.

Star wars bir filmden öte bir hobi ve idol olarak görülmektedir. Özellikle çocuklar ve gençler ile kendisini genç hisseden bireyler star wars efsanelerini evlerinde yaşayabilmek için star wars ürünlerikoleksiyonu yapmaktadırlar.

Bu koleksiyonlar içerisinde darth vader kıyafetinden star wars bardaklarına, ışın kılıcından tshirtlere, star wars oyuncaklarından defter ve kalem çeşitlerine kadar çok geniş yelpazede ürünler yer almaktadır. Starwars oyuncakları ise özellikle çocukların ilgisini çeken ürünler arasında yer almaktadır.

Söz konusu ürünler için film vizyona girmeden önce ülkemizdeki bir marketler grubu kampanya düzenledi. Yapılan kampanyaya ilgi oldukça fazla olduğundan star wars ürünleri saatler içerisinde tükendi. Pek çok star wars hayranı elleri boş bir şekilde geri dönmek zorunda kaldılar.

Ancak star wars koleksiyonu için ürünlere internet üzerinden ulaşmak mümkündür. İnternet üzerindeki arama motorlarında star wars koleksiyon veya star wars ürün şeklinde arama yaptığınızda karşınıza hayalinizdeki star wars karakterlerine ait ürünleri satın alabileceğiniz onlarca alışveriş sitesi çıkacaktır.

Bu sitelerde dilediğiniz ürünün siparişi vererek ücretsiz kargo seçeneği ile sipariş edebilir ve taksitle ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle ışın kılıcı ve darth vader kostümü gençler tarafından oldukça sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
star wars paten star wars ışın kılıcı star wars monopoly skywalker ışın kılıcı rey ışın kılıcı
Star Wars Paten - 4 Tekerlekli Darth Vader Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Monopoly Star Wars Oyunu Anakin Skywalker Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Rey Işın Kılıcı Elektronik - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı
Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.