x
0212 227 60 40 Destek Hattı

EĞİTİCİ OYUNCAKLAR - ZEKA GELİŞTİRİCİ OYUNCAKLAR

1 2 3
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

EĞİTİCİ OYUNCAKLAR - ZEKA GELİŞTİRİCİ OYUNCAKLAR:

Eğitici oyuncaklar, çocukların erken yaşta gelişimi için çok önemlidir. Neden-sonuç ilişkisini anlama, farklı olanı belirleme, kavramlar arasında ilişki kurma,  erken yaşlarda temel bazı kavramları öğrenme, kelimeleri öğrenme, parça- bütün ilişkisi kurma gibi konularda çocukları eğitirken bir yandan da eğlendirirler. Anneler ve babalar, çocuklarının yaşına uygun olan eğitici oyuncakları almalıdır. Bebeklerde ya da çok küçük yaşlarda, el-göz koordinasyonu ve neden sonuç ilişkisini öğrenmelerini sağlayacak eğitici oyuncaklar önemlidir. Bir iki yaştan sonra diğer bu konuları öğrenirken, sayıları ve şekilleri öğrenmelerine yardımcı olacak oyuncaklar önemli olur.

Karakter Dükkanı olarak, eğitici oyuncaklarımız ile çocuklarınızı sevdikleri çizgi film karakterleri ile bir yandan eğlenirirken, bir yandan da gelişimine yardımcı olmak istiyoruz. Bastır gitsin araba ya da çek bırak araba ile emeklemelerini ve sebep sonuç ilişkisini, puzzle yapboz ya da bir domino oyunu ile bütünü ve parçaları görebilmeyi ve belleklerini güçlendirmeyi, tasarım oyun setleri ile yaratcılıklarını ve el becerilerini geliştirmeyi, hafıza kartı oyunu ile hafızasını kuvvetlendirmeyi, quiz bilgi yarışması ile soruları cevaplamayı, minik oyuncak tablet bilgisayar ile farklı kavramları öğrenecekler.

Kızınız Karlar Ülkesi Frozen filmi hayranı ise, Frozen hafıza kartı oyunu; Minnie Mouse seviyorsa, Minnie çek bırak araba; Arabalar filmindeki Şimşek Mcqueen hayranı ise Arabalar manyetik çizim yazı tahtası tam ona göre! Karakter Dükkanı olarak, sevdiğiniz tüm çizgi karakterlerin eğitici öğretici oyuncaklarını Karakterdukkani.com'da bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, çocuğunuzun hangi karakteri sevdiğini bilmek.

Ve hatırlatalım, Karakter Dükkanı çocuklarınızın sağlığını düşünerek sadece kaliteli, lisanslı, orijinal ürünler satıyor. Sitemizde sadece lisanslı, denetlenmiş, kaliteli firmaların ürünlerini bulabilirsiniz. Üstelik, kapıda ödeme ve telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile.

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.