x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Türkiyenin en büyük frozen dükkanı frozen elsa video
elsa kostumu karlar ulkesi oyuncakları frozen elsa cocuk nevresim takımları elsa kıyafeti frozen yemek takımı
frozen elsa cocuk odası urunlerı frozen kırtasiye malzemeleri frozen okul cantasi karlar ulkesi kitap elsa kozmetik
Frozen'ın Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Frozen Elsa Saçı Nasıl Yapılır

Frozen Elsa oyuncakları son zamanın favorisi oldu

Frozen temalı doğum günü partileri hakkında bilgi

Frozen nedir? Ne için kullanılır? Frozen hakkında her şey

En gözde prenses Frozen Elsa hakkında her şey

Çocukların yeni gözdesi Frozen Elsa oyuncakları

Karlar ülkesi oyuncakları, kızların en hayran olduğu oyuncak

Elsa Saçı ve Elsa Kostümü ile Kar Prensesi Olun

Elsa Kostümü ile Nasıl Oyunlar Oynanır?

ELSA KARLAR ÜLKESİ OYUNCAKLARI 

Toplam 485 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 19 20 21
frozen video frozen video frozen video frozen video
frozen video frozen video frozen video frozen video

frozen elsa saçı nasıl yapılır Frozen elsa oyuncakları son zamanların favorisi blog Frozen Elsa Temalı Doğum Günü Partileri Blog frozen nedir blog  

Çocukların yeni gözdesi frozen elsa oyuncakları karlar ülkesi oyuncakları blog en gözde prenses hakkında bilinmesi gereken her şey blog

ELSA KARLAR ÜLKESİ OYUNCAKLARI:

Son zamanlarda özellikle kızlar tarafından en çok sevilen çizgi filmi Frozen Elsa çocuklar arasında çok büyük etki yaratmıştır. Karlar Ülkesi ürünleri olarak Elsa oyuncakları, okula başlayanlar ve devam edenler okul alışverişlerinde Frozen okul çantası modellerini, konsept doğum günü hazırlığında olan ebeveynler Frozen parti malzemeleri ve doğum günü sahibi kızlar Elsa kostümü oldukça yoğun ilgi görür. Karlar Ülkesi oyuncakları günümüzde kız çocuklarını en çok mutlu eden hediye halini almıştır. Farklı farklı Karlar Ülkesi oyuncakları vardır, en çok sevileni Elsa oyuncaklarıdır, hatta en çok beğenileni de Elsa bebektir.

Karlar Ülkesi, yurtdışındaki adıyla Frozen filminde, Karlar Ülkesi prensesi Elsa ve Anna'nın sevgi dolu kız kardeşlik hikayesi anlatılır. Kral ve kraliçenin bir kış günü dünyaya gelen kızları Elsa doğuştan bazı güçlerle doğmuştur. Kardeşi Anna ile çok iyi iki arkadaş olmuşlardır ve Elsa güçlerini Anna ile oyun oynarken ve eğlenirken kullanmaya başlar. Bir gün güçlerini kontrol edemez ve kardeşi Anna’yı istemeden de olsa yaralar. Bunun üzerine Kral Agnarr ve Kraliçe Arendelleolan anne babası Anna’yı iyileştirmek için çözüm yolları arar. Anna sihir kullanan cüceler tarafından iyileştirilir ancak yolunda gitmeyen bir şey olur ve Elsa ile olan bütün güzel anıları da silinir. Yıllar sonra ikisi de büyür ve bir gün talihsiz bir kaza sonucu kral ve kraliçe ölür. Bunun üzerine Karlar Ülkesi Prensesi Elsa, kraliçe olmak için taç giyme töreninde kardeşi Anna ile büyük bir tartışma yaşar. Bu şekilde tüm halk Elsa’nın sihirli güçleri olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında oldukça zor durumda kalan Elsa Karlar Ülkesi kraliçesi olamadan ülkesini terk etmek zorunda kalır. Frozen filminin hikâyesi de bu şekilde başlamış olur. İki kız kardeşe şirin kardan adam sevgili Olaf ve arkadaşları Kristoff eşlik eder.

Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi Frozen Elsa filminin hayranı olan çocuklar oldukça çok fazladır. Bu nedenle kız çocukları tarafından filmin özellikle Elsa oyuncakları ve Elsa elbisesi çok büyük ilgi görmektedir. Büyükler ise Karlar Ülkesi oyuncaklarını karne hediyesi, doğum günü hediyesi gibi özel günlerde kız çocuklarına hediye etmeyi uygun görürler.

Elsa bebek, genelde mavi, üzerinde kar tanelerinin olduğu bir prenses elbisesi giyer, elbisesinin üzerinde kar taneli bir pelerini vardır, sarı saçlıdır ve yandan örülmüştür. Anna bebek ise lacivert bir elbise ve üzerinde mor bir pelerin giyer, kızıl saçlıdır. Olaf figür ise beyaz, havuç buurunlu ve çok şirindir. Diğer Elsa oyuncakları ise, Elsa ışıldak çeşitleri, yazı tahtaları ve Elsa puzzle ya da Türçe adıyla Karlar Ülkesi yapbozdur. Bu arada kızlarınızın el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekleri oyuncakları da tavsiye ederiz. Kızlarınız bu oyuncaklar ile kendi Elsa bilekliklerini, Elsa aksesuarlarını ya da Frozen kar kürelerini yaratabilirler. Farklı Elsa Frozen oyuncakları hakkında bilgi almak için Hasbro Türkiye sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kızlarınızın kız kardeşliğin sevgi dolu gücünü oyunlarında canlandırmak istiyorsanız, Karlar Ülkesi oyuncaklarını tercih edebilirsiniz. 

Frozen Elsa filminin aradığını bütün Frozen oyuncak çeşitleri, Elsa bebek modellerini istediğiniz kalitede orijinal ve lisanslı olarak Karakter Dükkanı’nda bulabilirsiniz. Ve neden Karakter Dükkanı? Çünkü, çocuklarınızın sağlığını düşünerek, biz Karakter Dükkanı olarak , sadece sertifikalı lisanslı üreticilerin ürettiği, üretiminin denetlendiği lisanslı orijinal ürünleri sizlere sunuyoruz. Üstelik tek tık ile aynı gün kargo seçeneği ile en kısa zamanda elinizde olur.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.