x
0212 227 60 40 Destek Hattı
elsa kostumu karlar ulkesi oyuncakları frozen elsa cocuk nevresim takımları elsa kıyafeti frozen yemek takımı
frozen elsa cocuk odası urunlerı frozen kırtasiye malzemeleri frozen okul cantasi karlar ulkesi kitap elsa kozmetik

ELSA KOSTÜMÜ

Karakterini Seç
Fiyat Aralığı
-
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

ELSA KOSTÜMÜ:

Elsa kostümü, ya da bazılarının deyimiyle 'Elsa elbisesi' bir çok kızın en önemli çocuk kostümlerinden biridir. Yurt dışındaki adıyla Frozen, Türkiye'deki adıyla Karlar Ülkesi filmindeki Elsa karakterinin mavi prenses elbisesidir.  Kızlar bu Elsa kıyafeti ile kendilerini Karlar Ülkesi'ndeki Elsa gibi hissederler. Genelde çocuk doğum günü kıyafetlerinin de en sabit elbisesidir. Eğer son senelerde kız çocuk doğum gününe gittiyseniz ya da bir Elsa doğum günü partisinde bulunduysanız, muhakak görmüşsünüzdür, mavi prenses elbisesi ile ortada koşan kızları. Bazen de doğum günü sahibi olan kız Frozen temalı doğum günü yaptığında da, kendini bir prenses gibi hissetmek için de Elsa kostümü giyer.

Farklı farklı Elsa kostümü vardır. Ama hepsinin ortak yönü mavi renkte ve de üzerinde genelde de Kar tanelerinin olmasıdır. Çoğunun üzerinde de tülden pelerini vardır. Kızlar bu pelerini savurmayı ve Elsa'nın filmde yaptığı prenses hareketini yapmayı çok severler.

Tam bir prenses gibi hissetmek için, Elsa elbisesinin yanında bazı Elsa aksesuarları da kullanırlar. Elsa tacı, ayağında Elsa ayakkabısı, ya da elinde tutmak için Elsa asası ve tam bir prenses görünümü için Elsa kolyesi ve Elsa bileklikleri (Elsa bilezikleri) ile bu kıyafeti tamamlayabilirsiniz.

Tüm farklı Elsa kostümü modellerinde, farklı yaşlarda Elsa kostümü seçenekleri sunuyoruz. 2 yaştan, 12 yaşa kadar farklı bedenlerimiz mevcut. Her kostüm için de 2 yaş ara (2-3, 3-4...) ile farklı bedenlerimiz var. Size önerimiz kızınızın yaşına göre uygun olan kostümü seçmeniz. Eğer kızınız yaşıtlarına göre iri ise, ya da büyüyünce de giysin isterseniz, bir üst bedeni tercih edebilirsiniz. 

Üstelik Karakter Dükkanı olarak sevgili Elsa hayranlarına, Elsa kostümü yanında bazı hediyelerimiz de oluyor. Prenses tacı ya da lisanslı Elsa Frozen oyuncak kutusu , ya da Elsa vücut spreyi ya da Elsa dudak koruyucu hediye ediyoruz. 

KarakterDukkani.com olarak biz size sadece lisanslı orijinal ürünleri sunuyoruz. Çin malı, üretiminde kalitesinde şüphe duyacağımız ya da çocuğunuzun tenine dokunmasında tereddüt edeceğimiz ürünleri sunmuyoruz. Üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile.

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.