En Gözde Prenses Frozen Elsa Kimdir?

02 Mart 2016

frozen kostümü

Prenses olmak hemen hemen bütün küçük kızların hayalidir. Masallar ve filmler de bu hayale katkıda bulunur. Prenses temalı filmler izleyen tüm küçük kızlar gördükleri prenseslere, onların güzel elbiselerine ve yaşadıkları şatolara özenir. Özellikle prenses elbiseleri ve taçlar minik kızların hayallerini süsler. Kendilerini gördükleri bu prenseslerle özdeşleştiren kız çocukları, prenses kostümlerinin cazibesine mutlaka kapılırlar.

Son günlerde en popüler prenses temalı animasyon film ise Frozen, Türkçe’ye çevrilmiş adı ile Karlar Ülkesi. Son derece popüler bir film olan Frozen’ın başkarakteri ise Elsa isimli bir prenses. Her yaştan izleyicinin beğenisini toplayan film müziklerine sahip Frozen filmi, son yıllardaki en popüler filmler arasında yerini aldı. Beğenilen film Frozen pek çok ödülün yanı sıra çocukların ve ailelerin de büyük hayranlığını kazandı. Filmin kazandığı bu popülerlikle birlikte, Frozen Elsa kostümü çocukların en tatlı hayallerini süslemeye başladı.

Frozen’ın başkarakteri olan Prenses Elsa, sihirli buz güçlerine sahip bir prensestir. Ailesinin ölümü ile genç yaşta sorumluluk altına giren Elsa, sihirli güçlerini herkesten saklamaktadır. Fakat gizli güçlerinin açığa çıkması ile Elsa halk tarafından dışlanır ve buzdan yaptığı bir şatoya kaçamak zorunda kalır. Kız kardeşi Prenses Ana ve yol arkadaşları Elsa’yı bulmak için pek çok maceraya atılır. Kız kardeşi Prenses Ana yardımı ile gerçek sevginin anlamını keşfeden Prenses Elsa, filmi izleyen tüm küçük kızların örnek aldığı ve çok sevdiği bir kahraman olmuştur.

Frozen filminin bu denli sevilmesinin ve başarı kazanmasının ardından Frozen temalı, Prenses Elsa’yı içeren pek çok ürün üretilmiş ve raflarda yerini almıştır. Elsa oyuncakları, kalem kutuları, defterler, boyama kitapları gibi pek çok ürünün yanı sıra Frozen Elsa kostümü de çocuklar için üretilen popüler ürünlerdendir. Tek örgü yapılmış sarı saçları, buzu temsil eden açık mavi parlak elbisesi ile Buzlar Prensesi Elsa, en sevilen animasyon kahramanlarından biri haline gelmiştir. Frozen Elsa kostümü bu tatlı prensese hayranlık duyan her kız çocuğunu mutluluktan havalara uçurabilecek muhteşem bir hediyedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
frozen elsa kostümü prenses tacı frozen elsa yaz ve plaj seti frozen elsa plaj havlusu frozen elsa turkuaz elbise frozen elsa terlik
Elsa Kostümü Orijinal Prenses Tacı Hediyeli Frozen Elsa Yaz ve Plaj Seti - Küçük Boy Mavi Frozen Elsa Plaj Havlusu Frozen Elbise - Elsa Elbise - Turkuaz Frozen Parmak Arası Terlik - Elsa Terlik - Mavi
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.