Erkek Çocuklar İçin En İyi 10 Karne Hediyesi

06 Haziran 2016

en iyi 10 karne hediyesi

EN İYİ 10 KARNE HEDİYESİ:

Çok sevdiğimiz çocuklarımızın heyecanla beklediği, 1 senelik çabalarının sonuçlarını aldıkları gün olan karne günü geldi çattı. Bu özel günü sürpriz bir hediyeyle ödüllendirip, çocuklarımızın heyecanına mutluluk katmak aileler için adeta bir gelenek haline gelmiştir. Peki en iyi karne hediyesi nedir? Her çocuğun farklı zevkleri, tutkuları ve heyecanları olduğu için alınacak hediyeye karar vermenize bu yazıyla yardımcı olmak istedik. Bizim için kendince bir süper kahraman olan erkek çocuklarını, sevdikleri bir kahramanın oyuncağıyla mutlu etmekten daha güzel bir hediye olabilir mi? Bu yazımızda erkek çocukları için Top 10 listesi hazırldık. İşte Top 10 karne hediyesi!

 

 marvel yenilmezler kaykay scooter

 

1)     Marvel Yenilmezler Kaykay ve Scooter’ı

Haydi birlikte 70 yılı aşan mazisiyle her zaman en sevilen karakterleri oluşturan Marvel dünyasına girelim. Birçok Marvel karakterini birleştiren ve tek bir filme toplayan Avengers yani Yenilmezler 7’den 70’e herkesin bağlandığı bir film oldu.

Tek karakteri çok sevmek yerine hepsini ayrı ayrı seven bir çocuğunuz varsa 2 veya 3 tekerli seçeneği olan ve katlanabilir Avengers Scooter veya ayakların kaymaması için özel yapı ile yapılmış Avengers Kaykay çocuklarınızın bu sıcak havalarda eğlenirken aynı zamanda spor da yapmalarını destekleyen güzel bir hediye olacaktır.

marvel kaykay marvel avengers scooter


2)     Demir Adam Elektronik Maskesi

Yeni filminin çıkmasının ardından oldukça gündeme gelen ve çocukların da dilinden düşmeyen Kaptan Amerika ve Iron Man oyuncakları karne gününde erkek çocuklarınıza süpriz yapabileceğiniz, şu aralar çok popüler olan bir hediye olacaktır.

‘Demir gibi yumruklar ve iyilik için savaş!’. Avengers karakterlerinin en sevilenlerinden biri olan Iron Man, kalkanıyla, füzeleriyle ve uçabilme yeteneğiyle çocukların gözünde her zaman en iyilerden ve en sevilenlerden biri olmuştur. Iron Man tutkunu çocukları da bu özel günde unutmadık.

Gözlerinden ışık saçan, Iron Man sesleri çıkartan, yüz kısmının rahatça açılıp kapanmasıyla ve kalın lastikli kayışı sayesinde yüze rahat bir şekilde oturan ve ağız, burun kısımlarındaki deliklerle nefes almanızı kolaylaştıran Elektronik Iron Man maskemizle artık her çocuk Iron Man olmanın nasıl bir duygu olduğunu yaşayabilecek.

demir adam maskesi

 

3)    Demir Adam Figürü

Kendi oyununu kendi kurmak neredeyse her çocuk için büyük zevk olmuştur ve yaratıcılık yeteneğini geliştirmesi adına bilimsel olarak da her zaman önemli bir aktivitedir. 28cm uzunluğundaki oynar eklemli Iron Man Figürü ile çocuklarınız en güzel oyunlarına en sevdikleri karakteri de katabilecekler.

iron man figur

4)      Kaptan Amerika  Ateş Edebilen Kalkanı

Iron Man’in yanında Kaptan Amerika seven çocukları da tabii ki düşündük ve aynı oyuncakların Kaptan Amerika temalı olanlarını da çocuklarınıza alabilirsiniz.

kaptan amerika kalkan

 

5)      Kaptan Amerika Figürü

Star Wars, Örümcek Adam ve Transformers da oldukça ünlü ve klasikleşmiş erkek çocukların çok sevdiği filmlerden. Çocukların aklından hiçbir zaman çıkmayan ve sevilen bu film/çizgifilmlerin oyuncakları karne hediyesi olarak En İyi Top 10 Karne Hediyesi listemizde bulunmakta.

kaptan amerika figur

   

6)      Örümcek Adam Elektronik Maskesi Ve Figürü    

10’dan fazla ses efekti ve kafaya rahat bir şekilde oturmasının yanı sıra çene hareketleriyle sesi etkinleştiren Örümcek Adam maskesi ile çocuklarınız bir süper kahraman olmayı daha gerçek yaşayamazlardı.  Oyunlarının içinde başka süper kahramanlarla kombin edebilecekleri, bir eli ağ atar şeklinde duran Örümcek Adam Titan Hero serisi Figür de diğer tüm ürünlerimiz gibi sağlığa zararlı madde içermemesi ile hediye tercihlerinizden biri olabilir.

orumcek adam maske

 

 

 

 

7)      Star Wars Elektronik Işın Kılıcı         

 Ben senin babanım!”, Işın kılıçları, Ölüm Yıldızı ve daha fazlası. Film sektörünün en eski ve ünlü filmlerinden biri, Star Wars. Çizgi filmlerinin ardından çocuklar arasında da çok popüler olan bu film maskeleriyle ve ışın kılıçlarıyla uzun zamandır gözde oyuncaklardan olmuştur.

Işın kılıçlarınızı çekin, pyiv pyiv! Farklı renk seçenekleriyle ve tek bilek hareketiyle açılıp kapanabilme özelliğiyle Işın Kılıçlarımız çocuklarınıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

star wars ısın kılıcı

                

8)      Star Wars  Monopoly Oyunu          

Oyuncakların yanı sıra kutu oyunları çocuklarınızı eğlendirirken,  eğlencelerini arkadaşlarıyla da paylaşmalarına yardımcı olur. Star Wars temalı en ünlü kutu oyunu Monopoly seven çocuğunuz için harika bir hediye olacaktır.

star wars monopoly oyunu

 

9)      Star Wars – Kylo Ren Elektronik Maske

Herkes Kylo Ren’in kendine özgü sesinden etkilenmiştir. Peki çocuğunuzun onun gibi konuşabileceğini biliyor musunuz? Kylo Ren ses dönüştürücülü yüze tam oturan Star Wars Kylo Ren Maskesi ile Star Wars sever çocuğunuz belki de en büyük hayallerinden birini gerçekleştirecek.

star wars kylo ren maskesi

10)      Transformers – Bumblebee Dönüşen Oyuncak

Hem robot hem araba hem de savaşçı bir robot. Eski klasiklerden transformers çocukların sevdiği film/çizgifilmlerden olması sebebiyle 3 parçada arabaya dönüşebilen savaşçı Transformers Bumblebee oyuncağı En İyi Karne Hediyeleri listemizde. Çocuklarınız bu oyuncak sayesinde efsaneyi hem oyunlarında yaşayabilecek hem de koleksiyonlarına ekleyebilecekler.

transformers araba oyuncakları

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.