x
0212 227 60 40 Destek Hattı

FİGÜR OYUNCAK 

Toplam 514 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 20 21 22

FİGÜR OYUNCAK:

Çocuklar sevdikleri çizgi film karakterlerinin figürlerini ellerinden düşürmezler. Karakter figürleri zevkli zaman geçirmelerini sağlarken, aynı zamanda bir kolleksiyon objesidir de. Özellikle yetişkinler karakter figür oyuncakları ile odalarını süslemeye bayılırlar. Çocuklar bu karakter figür oyuncaklar ile oynarken bir yandan da hayal güçlerini kuvvetlendirir ve eğer bir arada oynarlarsa da paylaşmayı öğrenirler. Sizler için tüm çizgi film karakterlerinin figürlerini bir sayfada toparladık. İşte en popüler karakter figürleri!

Star Wars figürleri: En son 'Star Wars - The force awakens', 'Güç uyanıyor' filmindeki karakterlerin figürleri çok seviliyor. Darth Vader figür ve diğer Star Wars karakterlerinin figürleri en gözde figür oyuncaklarından. Birçok figürün tüm eklemleri oynuyor ve hareketli.

Batman figür: Batman v Superman Adaletin Şafağı filmi ile Batman çok popüler. Dolayısı ile Batman figür ve savaştığı Superman figür ile Joker figür erkek çocuklar tarafından çok beğeniliyor. Bizim size tavsiyemiz Batman ve Superman figürün ikisinin bir arada olduğu 2li set. Batman'in aracı Batmobile da unutulmamalı. Batman figürlerinin farklı boylarını bulabilirsiniz, 80 cm, 50 cm, 30 cm, 15 cm, 10 cm

Örümcek adam figür: Tüm erkek çocuklarının gözdesi Örümcek adamın da farklı figürlerini bulabilirsiniz. Bizim favorimiz Türkçe konuşan Örümcek adam figürü. Lütfen videosunu izleyiniz.

Ninja kaplumbağalar figürleri: 4 farklı Ninja kaplumbağanın figürlerini bulabilirsiniz. Bazı figürleri sesli ve kaplumbağanın kabukları açılıyor.

Elsa bebek figür, tüm kız çocuklarının gözdesi. Karlar Ülkesi filmindeki karakterler Elsa, Anna ve Olaf'ın figürleri çok şeker. Bu figürler kardeşliği ve arkadaşlığı öğretecek.

My little pony figürleri, de minik kız çocuklarının sevgili arkadaşı. Bu şirin tatlı midilliler, çizgi filmde arkadaşlığı öğretirken, kızınıza da arkadaş olacak. 

Karakter Dükkanı işte tüm bu çizgi film karakterlerinin figürlerini sizlere bir sayfada sunuyor.

Çocuğunuzun sağlığını düşünerek, tüm ürünlerimiz kaliteli, lisanslı, denetlenmiş firmaların ürünleridir. Sadece lisanslı ve orijinal ürün satıyoruz. Üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş koloylığı ile ve kredi kartına taksit imkanı ile.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.