FROZEN 2 FİLMİ GELİYOR!!! BİLMENİZ GEREKENLER:

18 Nisan 2019

Birçok anne babanın bildiği gibi, Disney Frozen Karlar Ülkesi filmi genç kızların en son gözde çizgi filmi. Etrafınızda birçok Elsa kostümü giymiş Ve Elsa bebekleri, Elsa oyuncakları, Anna bebek ile oynayan kız görebilirsiniz. Frozen Karlar Ülkesi, Disney’in en başarılı filmlerinden biri oldu.

Ve yeni Frozen 2 çizgi filmi Kasım 2019’da geliyor!!!! Yaşasın

Peki bu film ile çok şey merak ediyoruz. İlk fragman, daha çok yeni çıktı, 19 Şubat 2019 da bu güzel filmin ilk görüntülerini seyretmeyi başardık.

Çok şey merak ediyorsunuz değil mi? Sizler için Frozen Elsa Karlar Ülkesi hakında bildiklerimiz:

1-      Disney Frozen Karlar Ülkesi 2 filmi ne zaman çıkıyor?:

Disney filmi ilk 27 Kasımda çıkaracağını duyurmuştu ama ne mutlu ki 22 Kasıma öne çekti. Disney Frozen Karlar Ülkesi filmi 22 Kasımda çıkıyor. Kristen Bell’e göre Elsa Anna hikayesi sıradan bir hikaye olmayacak, herkesin birbirine anlatacağı bir masal ve hikaye gibi olacak.

 

2-      Disney Frozen Karlar Ülkesi 2 filminde kimler oynayacak? Frozen Karlar Ülkesi 2 karakterleri kim?

Disney Karlar ülkesi filminde gene aynı karakterler olacak: Elsa, Anna, Olaf, Kristoff ve birkaç yeni sürpriz üye. Prens Hans’ın bu çizgi filmdeki karakter olup olmayacağını henüz bilmiyoruz ama umuyoruz 

3-      Disney Frozen Karlar Ülkesi 2 filminde ne olacak? Frozen Karlar Ülkesi 2 hikayesi ne?

Yeni Karlar Ülkesi hikayesi hakkında çok fazla şey bilmiyoruz ama Elsa ve Anna’nın hikayesinin devam ettiğini biliyoruz. Direktör, Elsa Anna, Olaf ve Kristoff’un hayatındaki yeni gelişmelerin gösterileceğini söyledi. Ama en büyük değişim Elsa’da olacakmış. Ve de film sondan başlayacakmış. Önce bir sonucu gösterip, sonra da onun neden olduğunu anlatacakmış. Hatta bir dedikoduya göre Elsa ve Anna’nın gerçek biolojik kardeş olmadığı gösterilecekmiş ve bunun arkadaşlığını nasıl etkilediği işlenecekmiş. Nasıl???

 

4-      Disney Frozen Karlar Ülkesi 2 filminde Elsa ve Anna’ya yeni bir arkadaş mı gelecek?

Öyle bir dedikodu var. Elsa ve Anna kız kardeşlerin yeni bir kız arkadaşı olacak diye.

 

En önemli bildiğimiz ise Frozen Elsa Karlar Ülkesi filmini çok seveceğiniz. Ve kızınız Frozen Elsa oyuncaklarına bayılacak. Elsa bebek hep elinde olacak. Sizler de en güzel Frozen Elsa oyuncaklarını arıyorsanız, en çok çeşidi Karakterdukkani’nın Frozen Elsa sayfasında bulabilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.